Jump to content

ahr

Użytkownicy
 • Posts

  778
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by ahr

 1. Ustawienia - Pulpit - Układ pulpitu (przynajmniej na xiaomi.eu tak jest, nie wiem jak global).
 2. Jakiś czas temu Plus tylko w abonamentach udostępniał te usługi, w ofertach na kartę były niedostępne.
 3. Mało tego. Jak wyjdzie to i tak najpewniej zostanie wycofany bo będzie zabugowany.
 4. Szkoda, że ma problem ze stabilną wersją 12 na andku 11, a gdzie im do wersji 12,5.
 5. Tylko wersja eu ma taki ficzer, że można wybrać czy szuflada czy klasyczne MIUI?
 6. Nie byłbym takim optymistą. Choć to wyjątkowa beta stable nie usunięta po dwóch dniach z powodu tragicznych błędów. Oni sobie najwyraźniej z tą 11 nie radzą.
 7. Z którego twrp instalowałeś? Tego najnowszego, czy może któreś starsze? Równie dobrze może nie być jeszcze twrp ogarniającego tą aktualizację.
 8. 12.0.8.0 jest przecież na 10. Podpowie mi ktoś jak zorganizować sobie klawiaturę xperia, bo ni jak mi ta googlowa nie leży, a te dynamiczne partycje mi trochę pomieszały plany?
 9. Możesz też użyć kabla z końcówką magnetyczną, wtedy gniazdo usb masz cały czas zatkane a nie musisz wyciągać zaślepek do ładowania.
 10. Pobrać odpowiedni rom i zainstalować go w twrp. Chcesz tylko przejść z beta na stable, to się wiąże z pełnym wipe. Jak masz kopię w chmurze to się przywróci co ma przywrócić. Jak nie to zrób kopię ale raczej staraj się skonfigurować telefon od nowa, przywróć tylko dane typu kontakty, połączenia czy smsy, aplikacje zainstaluj od nowa.
 11. Nie trzeba roota. Wystarczy odblokowany bootloader i twrp.
 12. Romy recovery służą do instalacji z poziomu recovery a nie miflasha.
 13. Chyba w styczniu skończyły Ci się aktualizacje. Na więcej nie licz. I więcej nie kupuj MT.
 14. Pobierz najnowszą dostępną i zainstaluj z TWRP. I to by było na tyle w temacie aktualizacji tego telefonu. Więcej raczej nie będzie.
 15. ahr

  Xiaomi MI8

  Jak to to gimnazja pokończyło? Ale pomysł na kopiowanie Samsunga z milionem wersji prawie identycznych telefonów różniących się (jak widać sam producent ma z ogarnięciem tego problem) jakimś duperelem, to mocno słaby.
 16. Sądzisz, że jeszcze je produkują?
 17. A według aplikacji panel sterowania > użycie baterii to co żre baterie? Mi w ubiegłym tygodniu apki google postanowiły drenować redmi 5. Pomogło dopiero pełne wipe i instalacja od nowa romu. Polecam kopię danych (bez aplikacji, ale wszystkie rejestry i ustawienia).
 18. Próbowałeś opcji z hotspotem bez hasła do udostępnienia neta?
 19. A nie prościej zainstalować od nowa ten sam rom?
 20. To zdjęcie było tyle razy, że pewnie google w wyszukiwaniu grafiką wskaże który prostokąt służy do zmiany języka. Po prawej na dole.
×
×
 • Create New...