Jump to content

cukru

VIP
 • Posts

  1,330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by cukru

 1. @moon W RR masz więcej możliwości konfiguracji, ale nadal zmiana paska stanu wymaga większych modyfikacji. Jeśli zależy Ci na aktualnych poprawkach bezpieczeństwa i nowszej wersji Androida to warto. Sam używam teraz AOKP, ale z tego co widzę to już powoli pojawiają się zdatne do codziennego użytku ROMy oparte na Oreo.
 2. @fake4r @cincin27 Trochę się panowie zagalopowaliście, bo telefon wyszedł na początku 2016 roku :P. U mnie telefon jeszcze trzyma te 8h na Wifi, w cyklu mieszanym może 5h. Aczkolwiek teraz z ciekawości zainstalowałem AOKP, bo trochę mnie dobijają raz działające, raz nie powiadomienia na MIUI. W tej chwili 69% i prawie 3h SOT.
 3. @jarusss TWRP zawsze najlepiej instalować stąd https://twrp.me/xiaomi/xiaomiredmi3.html
 4. @KLIMA Co prawda dział Redmi Note 3 to to nie jest, ale procedura dla każdego telefonu jest taka sama - wgraj oryginalny system przez MiFlash.
 5. @lordpix Karta działa gdy podłączysz ją do komputera, lub w innym telefonie? Próbowałeś formatować ją z poziomu telefonu?
 6. Czemu używasz MiFlasha z 2015 roku? Czemu paczka pod MiFlasha jest z jakiegoś xiaomitips a nie z en.miui? Jaką konkretnie paczkę wgrywasz w TWRP? Skąd pobierałeś TWRP?
 7. @Arkower Po prostu tytuł powinien być taki, żeby osoba z podobnym problemem mogła łatwo odnaleźć ten temat, wcześniej tytuł był zbyt ogólny, teraz jest w porządku.
 8. @poli1990 To nie jest kara, teraz każdy musi odczekać 72h na odblokowanie.
 9. To nie są nowe modele, tylko rebrand Redmi Note 5A na Indie.
 10. @bazik33 Xiaomi nigdy oficjalnie takich wiadomości nie podaje, ale właściwie wiadomo: nie będzie aktualizacji do nowszej wersji Androida. Jeśli liczyłeś na aktualizację wersji Androida to chyba jednak zrobiłeś za mały research przed zakupem, nie jest to dziedzina, w której Xiaomi bryluje.
 11. @pan_satyros Włącz recovery za pomocą kombinacji power, vol- i vol+ przy wyłączonym telefonie i wtedy instaluj.
 12. @paveu Miałem tak kiedyś po jednej czy dwóch aktualizacjach, ale problem jak niespodziewanie się pojawił tak samo szybko zniknął. Ale też wielokrotnie od tamtego czasu stawiałem system na czysto i się to nie powtórzyło.
 13. Chwila, bo chyba się pogubiłem. O jakim modelu piszesz? Mi Mix 2 ma normalny głośnik do rozmów.
 14. @skay77 No to niezła recenzja, to raczej powinny być pierwsze wrażenia, bo recenzją tego nie można nazwać.
 15. dragon-tt o ile jeszcze są tam dostępne. Z tego co widzę są zarówno z ramką jak i bez.
 16. @Dominic Ale najprawdopodobniej wystarczyłoby włączyć telefon kombinacją power, vol- i vol+, bo od jakiegoś czasu przechodzenie do recovery z aplikacji aktualizacje nie działa.
 17. @cincin27 Na rosyjskiej stronie Xiaomi w specyfikacji Mi A1 jest obecne pasmo B20, więc można śmiało założyć, że wersja na Europę będzie je miała. http://www.mi.com/ru/mi-a1/specs/ Edit: Napisałem zanim edytowałeś
 18. @stereo0 Bo trzeba ustawić blokadę dostępu po wyjściu z aplikacji, domyślnie jest po uśpieniu.
 19. @galakty To napisz im, żeby zablokowali dostęp do aplikacji wzorem czy odciskiem palca, wtedy miniaturki wychodzą szare, a rozwiązanie jest dużo wygodniejsze.
 20. @galakty A co tu jest do tłumaczenia? Po prostu im więcej korzysta się z app switchera tym więcej miniaturek, a jak się nie usuwają to się zbierają. Swoją drogą @latet u mnie na Redmi 3 na 7.6.8 są screenshoty, ale tylko z dnia dzisiejszego, więc w jakiś sposób ten folder jest czyszczony, bo sam tego nie robiłem, a żadnego systemowego czyszczenia też nie używam.
 21. Przekleję tu od razu to co napisałem pod wpisem na wykopie, chociaż jest to w sumie to samo do czego doszedł @Domker_ Taka afera, a te screeny są po to, żeby animacje przy przełączaniu ostatnich aplikacji wyglądały ładnie. Tuż po przełączeniu się do aplikacji wyświetlany jest zapisany screen, a dopiero później sama aplikacja. Jeśli się nie mylę w iOS jest to zrobione podobnie. Rzeczywiście zostawia to jakieś pole do nadużyć, ale nie wysnuwałbym z tego wniosków, że to szpiegowanie czy inny chiński botnet. Tak czy siak, rozsądne będzie czyszczenie tego folderu co jakiś czas.
 22. Szczerze mówiąc też chyba tak miałem przy jakichś 2 rozmowach, ale byłem przekonany że w jakiś sposób nacisnąłem uchem.
 23. @rm_125 A co miałoby pomóc nowe MIUI? I na pewno "parę" aplikacji to to nie jest, ja mam doinstalowane około 70 i mam jeszcze spokojnie 3 GB wolne. Chyba, że weźmiemy pod uwagę, że mam maksymalnie 1-2 gry, bo zwykle nie gram na telefonie.
×
×
 • Create New...