ahr

Użytkownicy
 • Content count

  714
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ahr last won the day on August 6 2016

ahr had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

About ahr

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 (2015811)
 1. Zaktualizuj system, kolejna wersja naprawiała ten błąd. Wysłane z mojego Redmi 3
 2. Pewnie telefon sobie sprawdza czy przypadkiem nie jest w kieszeni i czy rzeczywiście ma odpalić ekran... Wysłane z mojego Redmi 3
 3. A zmień nazwę na samo "update". Wysłane z mojego Redmi 3
 4. Cena taka sama jak wszystkie inne. Po prostu masz zdjęte z ceny 40zł i wsadzone w przesyłkę. Żadna okazja.
 5. Ustawienia przypomnień w kalendarzu:
 6. Jakby to był błąd, to prawdopodobnie by wiedzieli dlaczego tak się dzieje. A że nie wiedzą, to nie jest to błąd. Fjuczer taki.
 7. Nie patrz na bt tylko na procesy androida, w nich się drenaż opaską kryje. Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.
 8. Kurde, faktycznie. Jest węższy i wklejony pod kołnierzem opaski, nie zwróciłem uwagi. Zamiennik ma ten plastik do samej krawędzi (najłatwiej go zobaczyć w tych wersjach w których jest w innym kolorze) i w momencie jego wykruszenia nic nie trzyma pastylki. U mnie nie wytrzymał nawet miesiąca, oryginał trzyma zdecydowanie dłużej.
 9. Ja zamiennik kupiłem razem z opaską. Tak jak u Kolegi wyżej jest ona sztywniejsza, nieco mniej dokładnie wykonana (rant od formy). Ma też inną wadę: ramka trzymająca pastylkę jest dodatkowym paskiem plastiku wklejanym w opaskę, nie tak jak w oryginalnej gdzie jest ona częścią odlewu. Bardzo szybko popękała i zaczęła się wykruszać, co grozi zgubieniem pastylki.
 10. Czegoś brakuje w tej opowieści. Albo system sformatoowany albo rom nie od tego telefonu. Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.
 11. Bo Redmi2 tylko o swoją nagrodę zadbał. Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.
 12. Bo trzeba ten profil stworzyć do końca, żeby go usunąć. Taki niedokończony nie da się skasować. Niniejszy post powstał przy użyciu Redmi 3.
 13. Sprawdź jakimś programem co tak żre baterię. Może od tego przegrzewania się są problemy z dotykiem. Ale gwarancji już szukaj lepiej.
 14. Otwórz tego zipa w jakimś archiwizerze, usuń w katalogu data>app dwa katalogi i już. Zamknij, zapisz, zaistaluj.
 15. Wywal je od razu z zipa to nie będziesz musiał odinstalowywać bo się nie zainstalują.