Skocz do zawartości

RN 8 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, xiar napisał:

Najważniejszą zmianą dla mnie, jest pozbycie się wielu niepotrzebnych aplikacji z globala. Jeszcze za wcześnie na ocenę pracy na baterii, ale telefon działa szybciej. Pojawiają się nowe opcje, wspomnę tylko o
- możliwości zmiany wielkości ikon
- rozbudowanej opcji zmiany rozmiaru siatki
- nagrywaniu rozmów
Uważam, że warto zmienić na eu.

Czy powiadomienia nadal znikają po chwili? Czy zostają na stałe na belce powiadomień? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że my nie mamy konkretnych planów wydawniczych kiedy jaki telefon dostanie update. Możemy tylko domniemywac kiedy kto co dostanie, bo nie mamy do planów Xiaomi dostępu. Btw dzisiaj wyszlo EEA 11 dla 8T, to może będzie nasze (po przetestowaniu - jak ktoś chce przetestować, mile widziane PW)

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jest miui 11, ale na androidzie 9. Okazuje się też że always on display i powiadomienia są tylko dla amoledow :(. Także brak diody powiadomien nie jest rozwiązany dalej. Chociaż tyle że powiadomienia zostają na belce. No i wydaje mi się że trochę lepiej (płynniej) działa cały telefon.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 8T, MIUI 11. W sieci Play działa LTE+ i VoLTE. Jeśli dodamy do tego NFC to wg. moich kryteriów jest to wszystko mający telefon ze średniej półki. Teraz sklepy zabijają się w wyścigu kto da lepsza cenę na ten model, więc tym bardziej polecam.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie 8T. Doszukalem sie info ze telefon nie chce sie ladowac iepryginalna ladowarka (przynajmniej  przy calkowitm rozladwoaniu.) Czy mozecie to potwierdzic i jak sie sprawa ma przy ladowaniu w samochodzie?
Ja żadnych problemów nie miałem z ładowaniem na różnych ładowarkach. W samochodzie nie ładowałem, więc się nie wypowiem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, zauważyłem, że bolce w mojej ładowarce do telefonu są krzywe. Co prawda niewiele, ale jednak da się to zauważyć, że minimalnie są skierowane do środka.

Moje pytanie jest takie, czy gwarancji telefonu podlega też ładowarka? Czy to może mieć wpływ na ładowanie telefonu?

Poniżej link do zdjęcia.

IMG201912_qarqqpr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, zauważyłem, że bolce w mojej ładowarce do telefonu są krzywe. Co prawda niewiele, ale jednak da się to zauważyć, że minimalnie są skierowane do środka.
Moje pytanie jest takie, czy gwarancji telefonu podlega też ładowarka? Czy to może mieć wpływ na ładowanie telefonu?
Poniżej link do zdjęcia.
IMG201912_qarqqpr.jpg
Nie ma to wpływu. Ładowarka jest częścią zestawu z telefonem. Jak chcesz ją reklamować musisz cały zestaw (z telefonem) dostarczyć do serwisu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1989 Haha dobre ! Tego jeszcze nie widziałem żeby reklamować ładowarkę bo ma delikatnie krzywe bolce :lol:  bo u mnie 0,6mm jest różnicy miedzy dołem a górą też do środka schodzą to chyba globalny problem. Ps Jak byś się zapoznał z instrukcją i warunkami gwarancji to byś wiedział że na akcesoria jest 6 miesięcy gwarancji. 

@Crowmaster Tutaj bym polemizował czy cały zestaw ... Zależy chyba od sklepu albo w przypadku bezpośredniego zgłoszenia do serwisu z ustaleniami bo mogą nie chcieć telefonu a np pudełko z akcesoriami.  Aby przyspieszyć @Piotrek1989 podpowiem Ci... jak chcesz spać spokojnie bo wiem że Ci to żyć nie da ... Napisz do serwisu Xiaomi i wyślij fotkę ... Chłopaki się pośmieją (chociaż nie wiem czy za głowę się nie złapią bo to nie śmieszne) i Ci odpiszę że Wszystko jest OK :D :D :D 

Jak by takie były to bym się zastanowił :D 

Bez nazwy 1 kopia.jpg

Edytowane przez gawllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę u siebie do większość wtyczek ma bolce skierowane delikatnie do środka. A jest to pewnie celowy zabieg, żeby ładowarka nie wypadała z gniazdka tylko pewnie w nim siedziała. Takiego pytania to się nie spodziewałem nigdy. Sorry :D

Edytowane przez fake4r
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ucieszyła mnie wiadomość, że można tym telefonem robić zdjęcia nocnego nieba i w związku z tym mamy pytanie:

Jaki polecacie statyw do tego telefonu? Ja myślałem o tym:

https://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw-velbon-ex-macro.html

W domu mam jakiejś statywy, ale one są lekkie i boje się, że telefon będzie je przeciążał (w sensie, że będą się przewracać ze względu na wagę telefonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie - wyświetlacz - wycięcie i pasek statusu - wskaźnik baterii - procentowo obok baterii. Tak przynajmniej jest w Miui stable. W innych romach można jeszcze ustawić samą wartość procentową, bez ikony baterii - tak jak na zdjęciu.

 

a582123e4aea66dde3417a87452ac3dc.jpg

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania do użytkowników redmi note 8t.

1- czy można jakoś na stałe ustawić żeby po włączeniu trybu cichego było wszystko wyciszone, a po włączeniu trybu wibracji były same wibracje? Do tej pory nie rozkminilem tego a gdy włączę wibracje to dźwięki są i muszę ręcznie wyciszać dźwięki. Jak włączę tryb cichy to niby wszystko jest ok i wszystko ciche.

2- z tego co zauważyłem to ten model ma wbudowanego avasta jako antywirusa. Czy dodatkowo zalecacie zainstalować drugi antywirus ( jakoś od zawsze jestem zwolennikiem AVG) albo usunąc Avasta i zainstalować jeden? No chyba że waszym zdaniem Avast daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...