gawllo

Użytkownicy
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gawllo last won the day on December 8 2019

gawllo had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About gawllo

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 i 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej to w dziale dyskusja ogólna powinno być bo nikt Ci w tym temacie nie pomoże, nie pocieszy i powinieneś wcześniej przygotować zdjęcia jak to wygląda. Ps potem się okazuje ze telefon parę dni temu upadł albo się zalał... Pracowałem w serwisie chwile i klienci zatajają dosłownie wszystko, Samo się stało... (tak na marginesie nie to że piszę że to wasza wina :D też miałem przeboje z Xiaomi ;P
 2. Może jak byś wpisał w szukajce np. "pionowo" to byś znalazł taki sam temat i to w tym samym modelu.
 3. @gasie @FromWP @Soplus Ja na swoim redmi note 8 Miui EU PL zauważyłem że Volte i Wifi calling działa tylko po aktualizacji systemu przez chwilę, dokładnie nie wiem ile, ale przypuszczam że z początkiem nowego miesiąca wyłącza się , domniemam tylko że może być to powiązane z poprawkami bezpieczeństwa np. jak są z 1.03.2020 to Volte przestaje działać z dniem 1.04.2020 i po aktualizacji jak są aktualne poprawki to zaczyna działać ... ???
 4. No to Twój telefon... a nie Mój, to np, folder pobrane, jakieś PDF, Pliki APK, Stare backupy, plik starej aktualizacji. Wejdź z komputera i szukaj folderów z 6GB jak nie masz komputera to wejdź w pliki na telefonie / pamięć i szukaj plików. Może jak kolega wyżej napisał ta aplikacja pokaże Ci, które to pliki nie wiem nie znam jej.
 5. Ale tutaj niczego nie brakuje 9-6-1,5 = 1,5GB To widocznie za mało żeby przeprowadzić aktualizację. Czego tu nie rozumiesz ? Wywal zbędne pliki żeby zwolnić pamięć.
 6. Na Note 8 też to mam ale to po którejś aktualizacji aplikacji tak się stało, wcześniej było dobrze. Wiec to wina Pokemon.
 7. ta przejściówka jest 3 czy 4 polowa ?
 8. gawllo

  Ładowarka

  Dobrze żeś nie wybrał tej za 11zł tylko za 16 i 20zł... Zastanów się trochę Jeżeli Oryginalna Ładowarka Xiaomi 1xUSB kosztuje 20-30zł to czy z trzema USB może kosztować 16-20zł, Ja wiem że z wierzchu wygląda ładnie... Na twoim miejscu Jeżeli było by mnie stać na podrożę czy to prywatne czy służbowe miał bym po żądną ładowarkę ew. power banka z 2xUSB. PS Mam To i To a nie podróżuje :D
 9. Ja wywalam rzeczy tak link
 10. A dziwisz się ?? Zaraz chłop będzie się pytał jak to zainstalować o ile to znajdzie...
 11. Tak jak @dzidexx wspomniał zmień na routerze kanały jakieś skrajne możesz też zmienić szerokość z 20 na 40, Jak nie masz dostępu do ustawień Routera to sprawdź problem u kogoś innego na wifi. Nie powinno być problemów ale nawet nie podałeś co to za router może jakiś szrot i nakładają się fale blu 2,4 i wifi 2,4 A ty @PINGESPONGE2 weź ty się nie odzywaj jak nie wiesz... i nie odpowiadaj bo to nie do Ciebie pytanie było. Zaśmiecasz wątki tylko.
 12. Te aplikacje pokazują wg. mnie tylko parametry dotyczące samej baterii. 4.2V i ładowana 1,1A . Nie pokazuje parametrów na wyjściu ładowarki.
 13. pytałeś... Nie możesz iść do jakiegoś sklepu i zobaczyć. W Redmi Note 8 wystaje dokładnie 1,9mm w Note 8 Pro wystaje mniej nie wiem ile ale pewnie coś 1,7 - 1,8mm nie będę szedł do sklepu z suwmiarką. Na pewno nie więcej.
 14. Hmmmy, może być coś z telefonem... sprawdził bym jaki jest czas ładowania na oryginalnej ładowarce. Sprawdził bym też ładowanie na wyłączonym telefonie. Ale chyba uruchomił bym telefon ponownie przed tymi zabiegami bo może coś się zwiesiło chyba że uruchamiałeś go ponownie.
 15. 1. Zły dział z urządzeniem tu jest Redmi 7 a nie Note. 2. No te parametry są błędne o ile można wierzyć tym aplikacją... Sprawdziłem tą aplikację Ampere Meter i jest rozbieżność. apka 1.1A 4.12V, ładowarka 1.9A 5,21V wiec możesz sobie ją w buty wsadzić. 3. przy ładowaniu na ekranie blokady wyświetla się Ładowanie albo Szybkie Ładowanie. 4. Przypuszczam że kabel już się zużył, zabrudził się, zabrudziło się gniazdo w telefonie, Ładowarka gówniana mogło działać, ale się popsuło. Co to za ładowarka, jaki kabel ? oryginalny ? Sprawdzałeś to na innym kablu, ładowarce.