Skocz do zawartości

RN 8 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Demon napisał:

nie bardzo czaje na waszej stronie nie ma do pobrania a ten link to jest do oficjalnej wersji którą mam zainstalowaną

Jakiej oficjalnej. To link do pobrania romu xiaomieu (miuipolska). 5 godzin temu pisałeś że masz taki  12.0.1.0 (QCXEUXM) czyli globala na Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Tak mam ROM .eu jednak nawet po zmianie regionu jest bez zmian czyli wersja Miui 12.0.4.0 i Android 10

Screenshot_2021-10-19-05-55-10-174_com.android.settings.jpg

Dnia 14.10.2021 o 21:51, Kacper Skrzypek napisał:

Jeśli masz ROM EEA (z dopiskiem EU w wersji MIUI) to jest Android 11, zmień region na inny niż Polska. Jeśli nie masz to trzeba czekać.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Marcin Krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

@demoxikSystem sam zwalnia pamięć RAM, kiedy wymaga tego aktualnie uruchomiona aplikacja. RAM to pamięć robocza i ma być wykorzystywana a nie stać niewykorzystana. Jak będziesz ją czyścił, to będzie tylko gorzej niż było. Jedynie to można zbędne aplikacje z których nie korzystasz, a są systemowe, wyłączyć, poprzez adb. Polecam aplikacje na windowsa "adb app control"

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Redmi Note 8, używam go jakieś ponad 2 lata i po ostatniej aktualizacji zauważyłem że coraz gorzej z nim, tzn laguje okrutnie włącze aparat to trzeba czekać przy czarnym ekranie kilka kilkanaście sekund, robię zdjęcie to po chwili załapie, ktoś do mnie dzwoni to na mi bandzie pokazuje że dzwoni a na ekranie telefonu dopiero po kilku kilkunastu sekundach pojawia się osoba dzwoniąca. Czy tutaj jest problem softu, czy ten telefon już poprostu może umierać powoli? Może jakiś wcześniejszy soft wgrać, pomogło by coś? Wersja 3/32 - Android 11 global rom. Nie jest zniszczony jeszcze by posłużył, żeby tylko działał w miarę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 11:44, Netoper napisał:

Przed cofnięciem softu zrób najpierw przywrócenie do ustawień fabrycznych, bo często po serii updatów soft się zakrzacza. A szczególnie po dużej aktualizacji.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

Tak zrobiłem, dodatkowo powywalałem zbędne apki przed adb. I coś dalej nie gra, tzn może trochę lepiej ale nadal laguje. Zastanawiam się czy najzwyczajniej w świecie ten telefon już lata świetności ma za sobą i poprostu będzie tak chodził, czy kwestia nowego romu / aktualizacji tak go spowolniły. Czy jakbym wrócił do androida 10, coś by mogło pomóc i go przyśpieszyć, bądź jakiś custom rom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jednego się zgodzę, miałem Rn8Pro, (dzisiaj sprzedany został) i po kilku aktualizacjach ostatecznie pracował na sofcie z marca(?) kwietnia (?) 2020, bo późniejsze wyższe wersję i miui i andka powodowały różne dolegliwości które dla mnie nie były akceptowane.
Więc z jednej strony nie rozumiem ludków którzy niecierpliwie przebierając kopytkami nie mogą doczekać się aktualizacji a potem narzekają zamiast narzekać cofnąć się do wersji która ich zadowalała.
Z drugiej strony rozumiem pęd ku nowinkom bo sam tak pędziłem, ale nie narzekałem jak coś było nie ok, tylko cofałem się do wersji zadowalającej. To nie było do Ciebie tylko taka refleksja.
Tak więc ten tego teraz do Ciebie jeśli na którejś wersji lepiej Ci się pracowało i fon lepiej chodził to ...


Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...