Jump to content

xiar

Użytkownicy
 • Posts

  214
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xiar

 1. xiar

  MIUI 20.8.27

  W Skrótach Przycisków
 2. xiar

  MIUI 20.2.27

  Po aktualizacji w RN8, zegar przy ustawieniach automatycznych daty i czasu, spóźnia 2 minuty. Oczywiście można wyłączyć automat, ale przed aktualizacją wszystko było ok'.
 3. Ustawienie - wyświetlacz - wycięcie i pasek statusu - wskaźnik baterii - procentowo obok baterii. Tak przynajmniej jest w Miui stable. W innych romach można jeszcze ustawić samą wartość procentową, bez ikony baterii - tak jak na zdjęciu.
 4. Próbz wgrania romu kończy się takim błędem. Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją. Telefon Redmi Note 8
 5. Najważniejszą zmianą dla mnie, jest pozbycie się wielu niepotrzebnych aplikacji z globala. Jeszcze za wcześnie na ocenę pracy na baterii, ale telefon działa szybciej. Pojawiają się nowe opcje, wspomnę tylko o - możliwości zmiany wielkości ikon - rozbudowanej opcji zmiany rozmiaru siatki - nagrywaniu rozmów Uważam, że warto zmienić na eu.
 6. Nigdy bym na to nie wpadł, zrobiłem jak piszesz i...działa. Wielkie dzięki.
 7. Zainstalowałem Miui eu 11 stable i pojawił się problem z ustawieniami trybów lokalizacji. Dostępna jest tylko opcja "Tylko GPS", przy próbie przełączenia na "Oszczędzanie baterii", lub "Wysoka dokładność" - rozłącza GPS. Na wersji global można było przełączać bez problemów. Nie wiem czy, to wina miui eu, czy coś jeszcze trzeba ustawić? Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 8. Właśnie testuję N&F i mam problem z powiadomieniami aplikacji. Jak to wygląda u was. Odinstalowałem MiFit i zostawiłem sam N&F.
 9. Rozumiem, że po wypakowaniu instalujemy wszystkie 3 pliki?
 10. U mnie każda próba aktualizacji GPS, kończy się błędem.
 11. To trzeba będzie wgrać Twój Fw. Na pewno nic nie wybuchnie i wszystko będzie ok'. Przypuszczam, że nowy Fw nic nowego nie wnosi i spokojnie będzie można wgrać poprzednią wersję.
 12. Rzeczywiście po aktualizacji jest wersja 1.1.5.24 i oczywiście brak modowanego fw i res poprzestawiało czcionkę i zmieniło język na angielski. Czekam zatem na moda.
 13. Możesz pobrać z tej strony: https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/
 14. Tak, ale po wrzuceniu oryginalnego MiFita, wgrałem pierwszą wersję MiFit modowaną i na nią dograłem drugą.
 15. U mnie coś poszło nie tak. Po wgraniu wersji 2, próbuje się aktualizować gps - bez powodzenia. Kiedyś tak miałem jak wgrywałem wcześniej wersję modowaną.
×
×
 • Create New...