Jump to content

gawllo

Użytkownicy
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gawllo

 1. 0,6 to jest inny obiektyw. Po aktualizacji... czy po upadku albo zalaniu? 1. Zainstaluj GCAM albo inny aparat i sprawdź jak tam to wygląda. 2. Jeżeli po aktualizacji to najpierw uruchom telefon ponownie i sprawdź, jeżeli nie pomoże to kopia zapasowa wszystkich danych i przywrócenie ustawień fabrycznych. 3. Jeżeli to nie pomoże to serwis.
 2. Komentarze 2 mówią że nie pomaga, a w skrócie chodzi żeby we wszystkim powyłączać Picture in picture dla każdej aplikacji i ponownie uruchomić telefon. Ja już telefon sprzedałem więc nie sprawdzę
 3. Też to miałem , z czasem jakoś przeszło albo przestałem to zauważać. Górny głośnik nie jest odseparowany, można go wyłączyć, ale nie będzie stereo ani w głośnikach ani w słuchawkach A Jak przyszedł ghost touch przesiadłem się na konkurencje 7 pro
 4. Problem po formacie nadal występuje, trzeba czekać jak naprawią problem softem.
 5. Poco X3 NFC Ghost touch obczaj sobie temat, tam troche napisałem w X3 też to występuje.
 6. Dwa dni po formacie teoretycznie brak wariacji... ale nie jestem przekonany w 100%, kilka (2-3) takich dziwnych przycięć jak by chciało zwariować. Wczoraj zauważyłem coś innego, przy przewijaniu YTB dwa razy w krótkim odstępie, gdzieś po 3-4 razy mrugało na żółto tak jak by włączała się ochrona oczu/tryb czytania... Ja tego nigdy nie używam i jest to wyłączone.
 7. U Mnie to samo na X3 Pro. Rzadko bo dopiero 3razy tak się stało i działa normalnie. W necie widziałem że jest parę podobnych przypadków, tu na forum też wariują ekrany. Ciekawe czy to wada fabryczna czy soft. Rozwiązania nie ma, mam zamiar zrobić reset tylko muszę zgrać rzeczy ciekawe czy pomoże.
 8. Wczoraj leżę, przeglądam internet i nagle ekran wariuję, klika, zmienia wszystko tak szybko, zablokowałem ekran, odblokowałem po chwili znowu to samo, wiec patrzę i obserwuję co on robi, jak wszedł w panel sterowania- sprzątacz i zaczął usuwać duplikaty to mu przerwałem. Na razie spokój. X3pro 6/128 12.5.2 global EU
 9. Zmieniłem region na Niemcy tydzień temu zaktualizowałem do androida 11 Miui 12.0.2 EU Jakoś mi nie wpadło w oko żeby bladło/bledło teraz, być może zostało to naprawione. Tryb słoneczny wyłączony.
 10. Też to mam czasami, tryb słoneczny wyłączony. Najczęściej bladnie mi w słońcu, trwa raz 10 min czasem 1h, czasem restart pomaga, ale nie zawsze, ch** wie co to.
 11. wg Mnie to jest normalne. Jest parę opcji, których można próbować teraz nie chce mi się szukać - poszukaj a znajdziesz, ale pewnie i tak nie pomogą albo zminimalizują problem. Miałem tak w Note 7 , 8 , teraz w 9s to samo ... nawet w messenger jest takie pukniecie najpierw i po chwili dopiero dźwięk wiadomości. To wina optymalizacji Miui, na różnych modyfikacjach i czystych romach powiadomienia niebo a ziemia. Przyzwyczaj się do tego, aczkolwiek jak wspomniałem można to złagodzić. PS na Note 9 i 8pro to samo i pewnie na wielu innych.
 12. Wszystko jest w internecie i na grupie. W skrócie Odblokowany bootloader i instalacja przez MiFlash
 13. Wie może ktoś czy z forum rom Redmi Note 9S - Global Stable ROM MIUI V12.0.2.0.QJWMIXM Ma telefon i wiadomości od Xiaomi ? Czy Googlowskie ?
 14. Nie przywróci, wyczyści telefon, Po tym powinno działać a jak nie to kumaci przywrócą stary system samemu (wszystko jest opisane na forum), nie kumaci wyślą do serwisu na gwarancję, a inni zaczekają na następną aktualizację.
 15. Redmi Note 8 Global Stable ROM z 4 Stycznia MIUI V12.0.3.0.QCOMIXM Ma Telefon/Kontakty i SMS Googla
 16. Jak w ustawieniach nic nie ma to nie wyłączysz... proste... Telefon... 3 kreski (ustawienia)...Połączenia przychodzące... Wygaś przy twarzy...
 17. U Mnie też pokazuję w trybie testowym -1, ale jak coś powiem to się zwiększa np do 30 jeden i drugi. Z jakiego powodu był ekran wymieniany. Upadek ? Mogł się w czasów upadku uszkodzić układ odpowiedzialny za mikrofony, może zalane, jak po przywróceniu ustawień fabrycznych nie naprawi się to coś jest uszkodzone... Płyta...
 18. Wyczyść dziury od mikrofonów już tu tacy mieli problemy z głośnikami słabo grającymi...
 19. @arkady Mam , nie zauważyłem żadnych problemów prócz, zawieszającym się (zamraża się i trzeba go restartować) Chrome i z chrome czasem wariuje klawiatura, być może nie jest kompatybilny i to jego wina. Po drugie trzeba odznaczyć profilowanie reklam bo się wyświetlają z czasem. Ogólnie działa spoko. Ja wyłączam wszystkie wodotryski.
 20. Była w tym czasie aktualizacja robiona ? jak miałem globala 10 i zmieniłem na Miui Polska 11 tez dźwięk się przyciszył, ale bez przesady. I niemożliwe żeby sprawny się tak zawieszał raz dziennie żeby reset był potrzebny.
 21. Dobrze się sprawuje, nie zauważyłem żadnych problemów Mam 20.7.23 Aczkolwiek nie aktualizuje na razie czekam aż wyjdzie Miui 12 Eu Stable i się doczekać na razie nie mogę.
 22. Karta często powoduje spowolnienia jeżeli jest wolna i jeżeli ma uszkodzony system plików może powodować jakieś problemy. Spróbuj zgrać dane na kartę pamięci o ile będzie to możliwe. Oddanie go na gwarancje będzie wiązało się z utratą wszystkich danych. Prywatnie w serwisie mogą próbować zgrać dane, ale jeżeli tobie się to nie uda to im prawdopodobnie też nie. Bo jedyne co przychodzi mi na myśl to przywrócenie ustawień fabrycznych. Ale to czyści telefon.
 23. A zmieniasz w telefonie na Przesyłanie plików ? (MTP) Wszystko opisałeś bardzo ładnie, ale mam wrażenie ze jesteś zielony Wygląda jak problem z pamięcią telefonu (z ciekawości masz włożoną kartę pamięci ?) Restartu ? 1. uruchomienie ponownie urządzenia? czy 2. Reset systemu i wyczyszczenie pamieć telefonu?
 24. Wgląda jak by zapamiętał złe hasło. Zapomnij sieć/hasło i wpisz poprawne.
×
×
 • Create New...