Jump to content

gawllo

Użytkownicy
 • Posts

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gawllo

 1. U Mnie to samo na X3 Pro. Rzadko bo dopiero 3razy tak się stało i działa normalnie. W necie widziałem że jest parę podobnych przypadków, tu na forum też wariują ekrany. Ciekawe czy to wada fabryczna czy soft. Rozwiązania nie ma, mam zamiar zrobić reset tylko muszę zgrać rzeczy ciekawe czy pomoże.
 2. Wczoraj leżę, przeglądam internet i nagle ekran wariuję, klika, zmienia wszystko tak szybko, zablokowałem ekran, odblokowałem po chwili znowu to samo, wiec patrzę i obserwuję co on robi, jak wszedł w panel sterowania- sprzątacz i zaczął usuwać duplikaty to mu przerwałem. Na razie spokój. X3pro 6/128 12.5.2 global EU
 3. Zmieniłem region na Niemcy tydzień temu zaktualizowałem do androida 11 Miui 12.0.2 EU Jakoś mi nie wpadło w oko żeby bladło/bledło teraz, być może zostało to naprawione. Tryb słoneczny wyłączony.
 4. Też to mam czasami, tryb słoneczny wyłączony. Najczęściej bladnie mi w słońcu, trwa raz 10 min czasem 1h, czasem restart pomaga, ale nie zawsze, ch** wie co to.
 5. wg Mnie to jest normalne. Jest parę opcji, których można próbować teraz nie chce mi się szukać - poszukaj a znajdziesz, ale pewnie i tak nie pomogą albo zminimalizują problem. Miałem tak w Note 7 , 8 , teraz w 9s to samo ... nawet w messenger jest takie pukniecie najpierw i po chwili dopiero dźwięk wiadomości. To wina optymalizacji Miui, na różnych modyfikacjach i czystych romach powiadomienia niebo a ziemia. Przyzwyczaj się do tego, aczkolwiek jak wspomniałem można to złagodzić. PS na Note 9 i 8pro to samo i pewnie na wielu innych.
 6. Wszystko jest w internecie i na grupie. W skrócie Odblokowany bootloader i instalacja przez MiFlash
 7. Wie może ktoś czy z forum rom Redmi Note 9S - Global Stable ROM MIUI V12.0.2.0.QJWMIXM Ma telefon i wiadomości od Xiaomi ? Czy Googlowskie ?
 8. Nie przywróci, wyczyści telefon, Po tym powinno działać a jak nie to kumaci przywrócą stary system samemu (wszystko jest opisane na forum), nie kumaci wyślą do serwisu na gwarancję, a inni zaczekają na następną aktualizację.
 9. Redmi Note 8 Global Stable ROM z 4 Stycznia MIUI V12.0.3.0.QCOMIXM Ma Telefon/Kontakty i SMS Googla
 10. Jak w ustawieniach nic nie ma to nie wyłączysz... proste... Telefon... 3 kreski (ustawienia)...Połączenia przychodzące... Wygaś przy twarzy...
 11. U Mnie też pokazuję w trybie testowym -1, ale jak coś powiem to się zwiększa np do 30 jeden i drugi. Z jakiego powodu był ekran wymieniany. Upadek ? Mogł się w czasów upadku uszkodzić układ odpowiedzialny za mikrofony, może zalane, jak po przywróceniu ustawień fabrycznych nie naprawi się to coś jest uszkodzone... Płyta...
 12. Wyczyść dziury od mikrofonów już tu tacy mieli problemy z głośnikami słabo grającymi...
 13. @arkady Mam , nie zauważyłem żadnych problemów prócz, zawieszającym się (zamraża się i trzeba go restartować) Chrome i z chrome czasem wariuje klawiatura, być może nie jest kompatybilny i to jego wina. Po drugie trzeba odznaczyć profilowanie reklam bo się wyświetlają z czasem. Ogólnie działa spoko. Ja wyłączam wszystkie wodotryski.
 14. Była w tym czasie aktualizacja robiona ? jak miałem globala 10 i zmieniłem na Miui Polska 11 tez dźwięk się przyciszył, ale bez przesady. I niemożliwe żeby sprawny się tak zawieszał raz dziennie żeby reset był potrzebny.
 15. Dobrze się sprawuje, nie zauważyłem żadnych problemów Mam 20.7.23 Aczkolwiek nie aktualizuje na razie czekam aż wyjdzie Miui 12 Eu Stable i się doczekać na razie nie mogę.
 16. Karta często powoduje spowolnienia jeżeli jest wolna i jeżeli ma uszkodzony system plików może powodować jakieś problemy. Spróbuj zgrać dane na kartę pamięci o ile będzie to możliwe. Oddanie go na gwarancje będzie wiązało się z utratą wszystkich danych. Prywatnie w serwisie mogą próbować zgrać dane, ale jeżeli tobie się to nie uda to im prawdopodobnie też nie. Bo jedyne co przychodzi mi na myśl to przywrócenie ustawień fabrycznych. Ale to czyści telefon.
 17. A zmieniasz w telefonie na Przesyłanie plików ? (MTP) Wszystko opisałeś bardzo ładnie, ale mam wrażenie ze jesteś zielony Wygląda jak problem z pamięcią telefonu (z ciekawości masz włożoną kartę pamięci ?) Restartu ? 1. uruchomienie ponownie urządzenia? czy 2. Reset systemu i wyczyszczenie pamieć telefonu?
 18. Wgląda jak by zapamiętał złe hasło. Zapomnij sieć/hasło i wpisz poprawne.
 19. Raczej to w dziale dyskusja ogólna powinno być bo nikt Ci w tym temacie nie pomoże, nie pocieszy i powinieneś wcześniej przygotować zdjęcia jak to wygląda. Ps potem się okazuje ze telefon parę dni temu upadł albo się zalał... Pracowałem w serwisie chwile i klienci zatajają dosłownie wszystko, Samo się stało... (tak na marginesie nie to że piszę że to wasza wina :D też miałem przeboje z Xiaomi ;P
 20. Może jak byś wpisał w szukajce np. "pionowo" to byś znalazł taki sam temat i to w tym samym modelu.
 21. @gasie @FromWP @Soplus Ja na swoim redmi note 8 Miui EU PL zauważyłem że Volte i Wifi calling działa tylko po aktualizacji systemu przez chwilę, dokładnie nie wiem ile, ale przypuszczam że z początkiem nowego miesiąca wyłącza się , domniemam tylko że może być to powiązane z poprawkami bezpieczeństwa np. jak są z 1.03.2020 to Volte przestaje działać z dniem 1.04.2020 i po aktualizacji jak są aktualne poprawki to zaczyna działać ... ???
 22. No to Twój telefon... a nie Mój, to np, folder pobrane, jakieś PDF, Pliki APK, Stare backupy, plik starej aktualizacji. Wejdź z komputera i szukaj folderów z 6GB jak nie masz komputera to wejdź w pliki na telefonie / pamięć i szukaj plików. Może jak kolega wyżej napisał ta aplikacja pokaże Ci, które to pliki nie wiem nie znam jej.
 23. Ale tutaj niczego nie brakuje 9-6-1,5 = 1,5GB To widocznie za mało żeby przeprowadzić aktualizację. Czego tu nie rozumiesz ? Wywal zbędne pliki żeby zwolnić pamięć.
 24. Na Note 8 też to mam ale to po którejś aktualizacji aplikacji tak się stało, wcześniej było dobrze. Wiec to wina Pokemon.
×
×
 • Create New...