Skocz do zawartości

MIUI 9.9.26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1 godzinę temu, Orjon napisał:

OTA na tej wersji nie działa bo odpytuje serwer OTA, który padł, zaktualizuj ręcznie.

Co do SafetyNeta: wygląda na to, że teraz oprócz fingerprinta sprawdzany jest też security patch. I wygląda na to, że to przez to nie przechodzi na Q.

Niestety nie potrafię tego robić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. 

Telefon Mi9 

Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. 
Telefon Mi9 
Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo? 
Na sterowaniu gestami tak jest.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wgrałem tego (chyba) rebiuild'a 9.9.26 i 0 GŁOSU W GŁOŚNICZKU DO ROZMÓW, muszę nacisnąć czerwoną słuchawkę zestawu głośnomówiącego by słyszeć rozmówcę. Nie to, że słyszę rozmówcę ale cicho, W OGÓLE GO W GŁOŚNICZKU GÓRNYM NIE SŁYSZĘ. Nie wiem czy to awaria głośniczka czy coś jest namieszane w sofcie. Po 7-mej robię Factory reset i wracam do normalnej wersji 9.9.26 a jak to nie pomoże (odpukać) to wracam do dyszki niestety :( Nie może tak być, że rozmówcę mam tylko na głośnomówiącym i wszyscy słyszą o czym rozmawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamilek98 napisał:

U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. 

Potwierdzam.

45 minut temu, TheKaaC napisał:

Co odblokowanie telefonu jest "aktualizowanie funkcji Facebook"

Potwierdzam, to "aktualizowanie funkcji" pojawia się też po skorzystaniu z Google Chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje. Mnie na Mi 9 po wgraniu na czysto przez TWRP 9.9.26 wszystko działało normalnie, żadnych lagów, zawsze wgrywam Magisk, tylko ikony trochę za duże, ale to akurat nie przeszkadzało. Wgrałem 9.9.27 V2 i również ok, żadnych problemów, restartów, lagów itd. a tutaj w temacie widzę burza. Interesujące jest to, że innym wszystko działa a u innych wszystko się sypie..., gdzie jest haczyk.
Wipe wywala partycję persist a w tych nowych romach jej nie ma i przez to nie działają czujniki. Lipa na maxa, ale co zrobić...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cyrus napisał:

Witam. Mam może trywialne pytanie, ale testowałem röżne warianty i nic mi nie wyszło. Od czego zależy uaktywnienie w powiadomieniach opcji zaznaczonej na czerwono. We wszystkich aplikacjach na moim Mi Mix 2 jest ona nieaktywna. Będę wdzięczny za informację.

Jest globalny przełącznik na to. "Powiadomienia na ekranie blokady" - "Wyłącz wszelkie powiadomienia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ZduneX25 napisał:

Finalnie działająca wersja dla mi9 siadła jakieś pół godziny temu, mi9tpro czeka na upload, a mi9t w budowie.

@ZduneX25 siadła już działająca mi9t na serwerze?

//

Bug jaki zauważyłem na MI 9T na wersji v1 to niewygasający ekran podczas aktywnego połączenia - telefon na statywie w aucie, rozmowa przez bluetooth, ekran po chwili zaczyna przygasać i nagle rozświetla się na full jak po dotknięciu i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2019 o 07:56, Konrad1978 napisał:

Rozszerzone menu zasilania (3-way reboot) ---> nb. uwaga do programistów z MIUI Polska (to co w nawiasie jest nieprzetłumaczone a można napisać np., ,,3-stopniowe uruchamianie ponowne")

Tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bartos napisał:

Mi9 i miui11, gdyby ktoś chciał zrobić wipe dalvik to powiem, że system nie wstanie. Właśnie przekonałem się na kolejnej ostatniej wersji. Wtedy format data i instalacja od nowa. 

No to coś nie tak, robiłem właśnie to pare razy przy migracji miedzy 26 a 27 i znowu 26. Za każdym razem system wstawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem, na działającym już systemie. Właśnie wczoraj instalowałem ostatnią wersję i dzisiaj z ciekawości zrobiłem wipe dalvik i cache i system nie wstał, restart do recovery. 

No i właśnie stawiam system od nowa. 

Próbowałem na każdej wersji Miui11 i na każdej tak samo. 

Nie robiłem wipe dalvik bezpośrednio po instalacji więc nie wiem czy by się uruchomił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=10009]marcinj6[/mention]
Motywy->Wczytaj motyw, wybierasz z plików czcionkę w formacie .mtz i klikasz "Ok". Czcionka powinna się znajdować w opcji z czcionkami x d
Wielkie dzięki:) ostatni raz czcionkę zmieniałem jakieś 2 lata temu w innym xiaomi i zapomniało mi się jak się to robi:)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak możecie dokładnie jak zainstalować persist.img???

Wchodzę w recovery-szukam persist.img.

I teraz pytanie czy mam wybrać partycję do zainstalowania obrazu-tj: boot,Dtbo,Recovery,Obraz Systemu,Obraz Vendor,Persist??

Czy po prostu przesunąć tylko suwakiem na dole nic nie zaznaczając??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lubowitz napisał:

Wytłumaczcie mi jak możecie dokładnie jak zainstalować persist.img???

Wchodzę w recovery-szukam persist.img.

I teraz pytanie czy mam wybrać partycję do zainstalowania obrazu-tj: boot,Dtbo,Recovery,Obraz Systemu,Obraz Vendor,Persist??

Czy po prostu przesunąć tylko suwakiem na dole nic nie zaznaczając??

Po co tak właściwie chcesz to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...