Razor65

Użytkownicy
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Razor65 last won the day on April 8

Razor65 had the most liked content!

Community Reputation

46 Excellent

About Razor65

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.
 2. Pojawiła się opóźniona aktualizacja dla Mi 9T / Redmi K20.
 3. Hmm na xda jest napisane do tej wersji, że:
 4. W launcherze miui będzie szuflada aplikacji, tak jak w większości innych launcherów. W becie dostały to już wersje 9.8.9 (mi 9t ma 9.8.8). Pełne info tutaj: https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-app-drawer-app-shortcuts/
 5. Do mnie właśnie jedzie NILLKIN XD CP+MAX. Zaufałem temu produktowi już dawno, używam na Samsungu S8 (do dzisiaj), używałem na Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 9, OnePlus 6T, teraz sprawdzę na Xiaomi Mi 9T, ale jestem pozytywnej myśli. Przede wszystkim szkło jest bardzo dobrze spasowane do samych krawędzi i odczucie korzystania jest jak z oryginalnego szkła telefonu. Dam znać jak założę (pewnie jutro). Tutaj moje zdjęcia po założeniu szkła na Mi 9
 6. Ja kupiłem z Proline, jest to już mój 4 telefon od nich, nigdy żadnego problemu. Gwarancji nie miałem okazji realizować.
 7. W sensie estetyki. To odczucie subiektywne (tym bardziej patrząc na Mi A3), więc każdy będzie mieć swoje. Mi akurat Mi A2 bardzo przypasował.
 8. Według mnie ten model taki nijaki. Mi A2 był inny, ładny, symetryczny (w mojej rodzinie są obecnie 3 wykorzystywane). Ten Mi A3 jest nijaki, taki sam jak kilka innych modeli, z brzydką bródką (wole już symetrię góra/dół).
 9. Bardzo fajne te nowe animowane style dla AOD (szkoda, że z zegarami analogowymi, bo na szybkie spojrzenie na ekran z daleka lepszy jest moim zdaniem zegar cyfrowy).
 10. Możesz zrobić jakieś zdjęcie ekranu z kilkoma powiadomieniami z różnych aplikacji? Chętnie zobaczyłbym jak to wygląda, w internecie nie widzę grafik z tej modyfikacji.
 11. Od 2 dni aplikacja "media" zjada mi baterię w oczach. Nic nie daje jej zatrzymanie, żadne aplikacje nie siedzą w tle. Nie zakładam, że to rom, ale ma ktoś pomysł co wpada w ten zakres?
 12. Rozumiem, że po blokadzie powinno to tak wyglądać w Chrome?
 13. Masz przykład nawet z tej strony:
 14. Na Mi 9 blokada nie działa. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
 15. Niestety nie. Od samego początku. Pisałem już o tym wcześniej przy poprzednich aktualizacjach, ale bez odzewu. Ma ktoś pomysł na to?