Jump to content

Razor65

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Razor65 last won the day on April 8 2019

Razor65 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Razor65's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Year In
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

50

Reputation

 1. Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.
 2. Hmm na xda jest napisane do tej wersji, że:
 3. W launcherze miui będzie szuflada aplikacji, tak jak w większości innych launcherów. W becie dostały to już wersje 9.8.9 (mi 9t ma 9.8.8). Pełne info tutaj: https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-app-drawer-app-shortcuts/
 4. Do mnie właśnie jedzie NILLKIN XD CP+MAX. Zaufałem temu produktowi już dawno, używam na Samsungu S8 (do dzisiaj), używałem na Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 9, OnePlus 6T, teraz sprawdzę na Xiaomi Mi 9T, ale jestem pozytywnej myśli. Przede wszystkim szkło jest bardzo dobrze spasowane do samych krawędzi i odczucie korzystania jest jak z oryginalnego szkła telefonu. Dam znać jak założę (pewnie jutro). Tutaj moje zdjęcia po założeniu szkła na Mi 9
 5. Ja kupiłem z Proline, jest to już mój 4 telefon od nich, nigdy żadnego problemu. Gwarancji nie miałem okazji realizować.
 6. W sensie estetyki. To odczucie subiektywne (tym bardziej patrząc na Mi A3), więc każdy będzie mieć swoje. Mi akurat Mi A2 bardzo przypasował.
 7. Według mnie ten model taki nijaki. Mi A2 był inny, ładny, symetryczny (w mojej rodzinie są obecnie 3 wykorzystywane). Ten Mi A3 jest nijaki, taki sam jak kilka innych modeli, z brzydką bródką (wole już symetrię góra/dół).
 8. Rozumiem, że po blokadzie powinno to tak wyglądać w Chrome?
 9. Na Mi 9 blokada nie działa. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
 10. Dużo bugów już na starcie, ale pewnie na dniach się skuszę. Przypominają mi się czasy Nexusów
 11. Moim zdaniem w ciemności Mi 9 radzi sobie gorzej, ale nadal daje radę. Działa to na tyle na ile ekran podświetli twarz. Mi 8 miało diodę, Mi 9 nie ma, więc siłą rzeczy nie ma jak odczytać twarzy w całkowitej ciemności bez jej oświetlenia. Mniejszy notch kosztem braku diody.
 12. O tym co mówisz, to w aplikacji zegar jest nawet osobno opcja "budzik", ale to nie wpływa na stałą ikonę (budzika nawet nie można zmienić). Nie mówiąc już o ikonie bluetooth. To nie jest kwestia standardowych powiadomień aplikacji.
 13. Panowie, wypala, nie wypala - dla mnie nie jest to ważne. Mam na ekranie ikonę budzika, a nie chcę jej mieć. Pytanie czy można to w jakiś sensowny sposób osiągnąć czy nie?
 14. Wiecie może jak wyłączyć niepotrzebne ikony na stałe znajdujace się na pasku? Przykładowo budzik oraz bluetooth mam aktywne zawsze, a nie chce wyświetlać ich ikon. Nie znalazłem takiej opcji, może jest od tego jakaś apka?
 15. @up U mnie nie ma takiego problemu (standardowo Play), więc to chyba nie kwestia aktualizacji.
×
×
 • Create New...