Jump to content

Razor65

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Razor65 last won the day on April 8 2019

Razor65 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Razor65's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

50

Reputation

 1. @Orjon wiesz może z czego wynika, że Redmi K20 jest jakiś felerny, że praktycznie każdego tygodnia rom dla niego wydawany jest przez Chińczyków z opóźnieniem lub w ogóle go nie ma? To raczej bardzo podobny model do K20 Pro, z innym procesorem. Jak już romy są wydawane, to raczej nie ma z nimi większych problemów. Uprzedzając - nie pytam "kiedy będzie"
 2. Po aktualizacji do Androida 10 na Mi 9T w aplikacji mobilnej banku Millennium nie działają płatności mobilne HCE dla kart VISA:
 3. @ZduneX25 siadła już działająca mi9t na serwerze? // Bug jaki zauważyłem na MI 9T na wersji v1 to niewygasający ekran podczas aktywnego połączenia - telefon na statywie w aucie, rozmowa przez bluetooth, ekran po chwili zaczyna przygasać i nagle rozświetla się na full jak po dotknięciu i tak w kółko.
 4. Ustawienia -> Ekran blokady -> Gdy ekran jest zablokowany i przyjdzie powiadomienie -> wybierasz animację.
 5. Na Redmi K20 / Mi9T aktualizacja przebiegła bez problemu. Na pierwszy rzut oka wszystko działa.
 6. Aktualizacja do Androida 10 dla Redmi K20 @Orjon Zalecacie jakieś TWRP obsługujące Android 10 czy jeszcze nic działającego nie ma?
 7. Ja tego nie sprawdzę, bo w romie do Redmi K20 tego nie ma. Miałem kiedyś w Mi9.
 8. Chodzi Ci o to: Jest o tym w poście na głównej odnośnie miui 11 na 9.9.9, ale było już wcześniej (miałem na mi 9). Zapytałem o to:
 9. Android 10 androidem 10, ale to też zależy raczej od tego jak jest zrobiona sama aplikacja. Jeśli programiści nie wezmą pod uwagę globalnego trybu ciemnego, to niektóre aplikacje będą tak zawsze wyglądać. I to nie ma różnicy czy to xiaomi czy google pixel. A co do samego IKO to raczej na zbyt wiele bym nie liczył (strasznie się ociągali z tą aktualizacją pod androida 10). PS. w messengerze możesz włączyć tryb ciemny w ustawieniach i wtedy powinien mieć pierwszeństwo nad tym z androida 10.
 10. Dzisiaj miałem ciekawą sytuację - formatowałem Mi 9T (miflash i trochę kombinacji z różnymi TWRP) i następnie wgrywałem xiaomi.eu. Po restarcie telefonu (i za każdym kolejnym) pokazał mi się następujący komunikat: Poszukałem informacji w internecie i znalazłem stary wątek, w którym @Acid pisał, że może to być padnięta płyta/ram. Chciałem sprawdzić tę kwestię jeszcze na forach anglojęzycznych i żeby sprawdzić dokładną treść komunikatu zmieniłem język telefonu na angielski, uruchomiłem telefon ponownie i wyświetlił się komunikat: Szukając tego komunikatu znalazłem, że mowa jest tutaj o "lokalizacji urządzenia" (find device) w chmurze xiaomi: http://en.miui.com/thread-1535488-1-1.html I teraz pytanie @Orjon (ze wzgledu na tłumaczenia) i @Acid (ze względu na wiedzę w tym temacie) - jest to niefortunne tłumaczenie i problem bezpieczeństwa dla lokalizacji urządzenia w usługach xiaomi, czy rzeczywiście może to być uszkodzony telefon?
 11. Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.
 12. Pojawiła się opóźniona aktualizacja dla Mi 9T / Redmi K20.
 13. Hmm na xda jest napisane do tej wersji, że:
 14. W launcherze miui będzie szuflada aplikacji, tak jak w większości innych launcherów. W becie dostały to już wersje 9.8.9 (mi 9t ma 9.8.8). Pełne info tutaj: https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-app-drawer-app-shortcuts/
 15. Do mnie właśnie jedzie NILLKIN XD CP+MAX. Zaufałem temu produktowi już dawno, używam na Samsungu S8 (do dzisiaj), używałem na Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 9, OnePlus 6T, teraz sprawdzę na Xiaomi Mi 9T, ale jestem pozytywnej myśli. Przede wszystkim szkło jest bardzo dobrze spasowane do samych krawędzi i odczucie korzystania jest jak z oryginalnego szkła telefonu. Dam znać jak założę (pewnie jutro). Tutaj moje zdjęcia po założeniu szkła na Mi 9
×
×
 • Create New...