Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max 3, Mi Max Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bartos

  Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

  Dobra fajnie, cieszę się podaj link do wersji 1.5 bo jakoś tam gdzie ja szukam, jest tylko stara 1.4 Edit: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-arnova8G2/ czy to ta wersja? bo wczoraj jej nie było, a dzisiaj się pojawiła.
 2. No o to mi chodziło, że jedna, a potem druga. Jeśli chodzi o samą komendę bootowania recovery to np. na MiMax3 z ARB i androidem 9 działa bez problemu. Często tak robiłem, po instalacji romu na czysto od razu wydawałem komendę boot odpalałem twrp i potem instalowałem recovery z poziomu telefonu. Może i na innych by zadziałała.
 3. Bartos

  Redmi note 5 nie che się wlaczyc

  Podłącz do ładowarki na parę godzin i potem spróbuj uruchomić na ładowarce, może bateria padła.
 4. Bartos

  MIUI 10.2.1.0 PEDMIXM ogólnie

  Jest to partycja dostawcy dla Androida PIE. Przechowuje biblioteki i specyficzne sterowniki. Nowe androidy częściej z niej korzystaja.
 5. Bartos

  MIUI 10.2.1.0 PEDMIXM ogólnie

  Trzeba wpisać do build.prop ale w katalogu vendor, a nie system.
 6. Bartos

  MIUI 10.2.1.0 PEDMIXM ogólnie

  Miałem dla porównania i bateria szybko leciała. Global beta lepszy jest od względem baterii
 7. Bartos

  MIUI 10.2.1.0 PEDMIXM ogólnie

  Warto zainstalować na czysto. Miflashem z czyszczeniem telefonu.
 8. Bartos

  Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

  Ale bez roota nie wgrasz gcam
 9. Bartos

  Aktualizacja z pilku zip, problem

  No to lepiej oddaj do serwisu, tylko upewnij się, że nie wezmą kasy x2. A najlepiej powiedz wprost że chcesz wgrać soft.
 10. Bartos

  Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

  Może być gdyż magisk zastępuje jakieś tam pliki boot. więc po jego usunięciu trzeba wgrać na nowo miui.
 11. Bartos

  Aktualizacja z pilku zip, problem

  jak masz ogarniętego kolegę to zrobi Ci to od ręki. Ja też pierwszy raz w życiu uruchamiałem telefon w trybie EDL, a już miałem go wyrzucić.
 12. Bartos

  Aktualizacja z pilku zip, problem

  Jeśli telefon uruchamia się w recovery lub fastboot to nie ma problemu. Jak w recoevery to trzeba pobrać właściwy zip i próbować zainstalować. Jak w fastboot to miflash i jazda z oryginalnym MIUI. Gorzej jak telefon w ogóle się nie uruchamia (czarny ekran i nie reaguje na przyciski) ja tak miałem z redmi5a jak wgrałem niewłaściwy rom. Wtedy trzeba rozebrać telefon, wyjąć baterię i złączy dwa punkty testowe (test point) i na złączonych punktach podłączyć kabel usb do telefonu i komputera i wgrać soft przez miflash. https://repairmymobile.in/flash/xiaomi-redmi-note-4-flash-file/ PS tylko z tym miflash: telefon chyba jest na mediateku więc lepiej dopytać dokładnie kogoś czy mediateki w ten sposób się wgrywa.
 13. Bartos

  Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

  a po co chcesz usuwać magisk? nie chcesz roota? magisk manager odinstalujesz normalnie jak każdą inną apkę. sam root w recovery plikiem https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases/download/v19.0/Magisk-uninstaller-20190328.zip
 14. Bartos

  Aparat w Mi Max 3 (przykładowe zdjęcia)

  Tak. Miuipolska jest tworzony na china dev. Co do aplikacji sms i dźwięków to pisałem już an xiaomi.eu by dodali ale na razie tego nie zrobili. Dźwięki ustawiasz w ustawieniach > przechodzisz na listę aplikacji, wybierasz sms i tam w ustawieniach w powiadomieniach apki wybierasz rodzaj dźwięku. Analogicznie inne aplikacje. Chociaż lepszym rozwiązaniem byłoby dodanie tego w menu dźwięki tak jak w Global. A najlepiej jakby xiaomi.eu tworzył na bazie globala swoje romy b