Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bartos last won the day on June 24 2019

Bartos had the most liked content!

Community Reputation

55 Excellent

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na mi9 po jednej nocy ok 8 godz, bateria spadła o 3%, a nie o 9% jak w poprzedniej wersji. Jest dobrze. Zobaczymy jak będzie w trakcie użytkowania. Poziom zabezpieczeń L3. Szara belka nadal jest, aczkolwiek ja używam białego motywu. Czcionki pogrubione i przyjemniej się czyta/patrzy.
 2. No ogólnie, np. z ostatniej tygodniowej nowy wygląd aplikacji pogoda, czas przed ekranem jest jeszcze w pierwszej wersji słupkowy, AOD włączony cały czas, nie ma opcji wygaszania po ok 10 sek. i takie tam. Wyświetlanie powiadomień ze wszystkich aplikacji tez niedawno zostało wprowadzone w wersji tygodniowej. No ale sądząc po wersji Stable, to chińczycy niechętnie wprowadzają nowości, a większość poprawek pochodzi od Xieomi.eu. Ogólnie wersja Stable działa dobrze, bateria super trzyma, czego nie można powiedzieć o ostatniej tygodniowej, gdzie procenty spadają w oczach. Ostatnia tygodniowa na którą nie narzekałem 9.12.12
 3. Jak często/czy w ogóle nowości z wersji tygodniowych są dodawane do wersji stabilnych? Właśnie przesiadłem się na wersję stable i jestem zadowolony, bo bateria lepiej trzyma w porównaniu z ostatnimi wersjami tygodniowymi, ale brakuje tych nowinek z tygodniowych.
 4. Bartos

  MIUI 9.12.26

  U córki na mimax3 nie ma takich rzeczy. Może spróbuj inna ładowarkami kabel.
 5. Ciężko powiedzieć. Musisz sam zdecydować, sprawdź jak działa z Twoim telefonem. U mnie było tak, MiMax1 - miuipolska działał lepiej i był oszczędniejszy w baterii od Globala MiMax3 - lepiej działał Global Mi9 - Wole Miuipolska, jakoś przyjemniej się używa telefonu z tym romem, chociaż ostatnie dwie wersje są trochę niedopracowane dlatego używam 9.12.12
 6. Te zmiany zawarte w miuipolska zależą od telefonu jego specyfikacji, wersji romu i tp. Nie każdy model ma te wszystkie zmiany bo to nierealne.
 7. Bartos

  MIUI 9.12.26

  Na mi9 powtórka z tygodnia. Ekran wygasza się z opóźnieniem w stosunku do dźwięku blokady. Teraz w ułamku sek. przygasa, zapala się i następnie wyłącza
 8. Bartos

  MIUI 9.12.19

  Nowa wersja dla Mi9 już jest, na razie działa OK. Szkoda że łatka bezpieczeństwa nadal jest z listopada.
 9. Root to dostęp do plików systemowych systemu, dzięki niemu możesz je edytować i usuwać, a także usuwać aplikacje systemowe. obecnie aby mieć root trzeba przez recovery wgrać magisk. Wgrywasz go tak samo jak Rom, po instalacji romu.
 10. Root instalujesz jeśli potrzebujesz. Co do odblokowania poczytaj dokładnie instrukcje bo może czegoś nie zaznaczyłeś w telefonie
 11. Jak nie wygrasz root to nie będziesz miał. Cała operacja jest prosta tylko instrukcja obszerna i wydaje się być trudna.
 12. Ja się nie zagłębiałem w warunki, ale jak kupiłeś w xkom to tak jakbyś kupił w mi.com masz oficjalną gwarancję CCS. Natomiast jest parę innych sklepów gdzie gwarancję prowadza inne serwisy jak np. micenter. Może ktoś ogarnięty bardziej mnie poprawi jak się mylę. ale ja tez mam telefon z xkom bo chciałem mieć oficjalna gwarancję od Xiaomi.