Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bartos last won the day on June 24

Bartos had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bartos

  Problem z Sklep Play

  To raczej ty masz problem w telefonie. Proponuję czystą instalację softu.
 2. Właśnie, jak to jest z tym google pay? można dodać każdą kartę? Bo mi wyskakuje że nie mogę użyć swojej karty do płacenia. Inteligo.
 3. Warto dodać, że niektóre aplikacje bankowe (nie tylko w Polsce) nie uruchamiają się, czekamy aż bank je zaktualizuje.
 4. Mi9 - pasek statusu na ekranie blokady, ikony sa rozjechane na prawo i lewo, dodatkowo w miejscu zasięgu wyświetla brak usługi - zdjęcia kontaktów odkąd wyszedł Q nie chcą się powiększyć, nawet jak dodam nowe to chwilę jest duże, a potem znów w małym kółku. - safey net nie przechodzi zabezpieczeń, (ale ponoć naprawione)
 5. Ja usunąłem odcisk palca i dodałem od nowa, z tym że zamiast przykładać jeden palec to przykładałem losowo 3 i czytnik nadal działa, ale działa na 3 palcach.
 6. Bartos

  MIUI 9.8.8

  Ja instalowałem 9.8.10 na często po globalu ale po aktualizacji internet też działał. Muzyk, możesz płacić kartą? Jak konfigurujesz gpay? Pytam bo jestem stary i trochę tępy używałem iko do płacenia ale ono teraz nie działa. Trzeba zainstalować gpay ze sklepu i dodać kartę i już? Edit. Dobra nie było pytania,google Pay nie obsługuje kart Inteligo
 7. Bartos

  MIUI 9.8.8

  Lepiej, by skupili się na Q, bo ten z Mi9 dłużej zostanie. Podobnie było z MiMax3 który mam, oreo był od wydania telefonu i też taki niechciany, bo pracowali nad PIE i na nim się skupili. Może tak będzie w MI9, chociaz się boję że Q będzie ciągle w wersji beta, bo Xiaomi jakoś nie lubi wprowadzać poprawek i kolejnych wersji build wydanych od Google. Skoro Q jest w wersji beta u samego Google i nadal nad nim pracują (ostatnio chyba ujednolicają gesty które mają być domyślne).
 8. Bartos

  MIUI 9.8.8

  najlepszym wyjściem jest eu 9.8.1 na PIE
 9. Bartos

  MIUI 9.8.1

  Prościej się nie da https://miuipolska.pl/download/
 10. Zapewne pracują nad stabilnością Q i dlatego nie rozwijają P
 11. Recenzje telefonu jak i aparatu Mi9 są dostępne w sieci, więc chyba każdy kupił telefon świadomie. Nie ma co wybrzydzać skoro konkurencja jest 2x droższa. No chyba, że ktoś bez zapoznania się z opiniami kupił ten telefon tylko dla samego aparatu.
 12. Bartos

  MIUI 9.8.8

  Czyli co? NFC i płatności działają?
 13. Bartos

  MIUI 9.8.8

  zakładka ostatnio używane>3 kropeczki>FTP
 14. Czemu żart ten tryb nocny? Ma fotografować noc, a nie robić dzień.
 15. Bartos

  MIUI 9.8.8

  Przycisk ai jest konfigurowalny, ale nie można nim uruchomić ok google. Tak jakby nie był powiązany z asystentem google.