Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bartos last won the day on June 24 2019

Bartos had the most liked content!

Community Reputation

93 Excellent

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jak to co, dopisek PRO, jest moc
 2. Zapewne będzie tak jak z OK Google. Klonowanie będzie działać jak Xiaomi wypuści Global androida 11, wtedy łatwiej będzie przenieść działająca funkcję.
 3. Bo tylko to poprawili, na więcej poprawek trzeba czekać tydzień.
 4. Magisk 21.0 (21000), Magisk manager 8.0.2 (307) i mam basicIntegrity OK ctsProfile OK evalType basic
 5. Najlepszym sposobem jest wgranie Global by mieć wszystko na czysto, potem xiaomi.eu_multi_MI10_20.9.24_v12-11 i po skonfigurowaniu sobie np. gestów dopiero aktualizacja do xiaomi.eu_multi_MI10_20.10.15_v12-11. System działa płynnie (przynajmniej na razie). Fakt klonowanie jeszcze nie działa, OK Google z "gęby" też nie działa, ale reszta raczej OK. Magisk, płatności IKO - OK.
 6. Nie ma problemu, robiłem to po raz pierwszy (hydrożel) i bardzo ładnie się przykleiła. Fakt po naklejeniu wygląda tragicznie, widać załamania kleju i mocniejsze dociskanie rakli, lekkie bąbelki na rogach. Ale po 2 godz. wszystko znika i wygląda prawie jak szkło.
 7. @Kaudii ja miałem w poprzedniej wersji problem z pamięcią i zamykaniem aplikacji. Powodem była próba sklonowania aplikacji. Aplikacja się sklonowała, ale system miał problemy z dostępem do pamięci telefonu.
 8. Zauważyłem mały błąd po instalacji na czysto z Globala w Mi10 (podczas aktualizacji w poprzedniej wersji xiaomieu nie było problemu) - każde ustawienie gestów wyświetlacza po ponownym uruchomieniu telefonu przełącza się na przyciski.
 9. Ja mam https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozelowa-do-mi-10-pro-na-ekran-imak-9125014628?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wOS0yMFQxNzozMDoxMS43NDdaO2J1eWVyOzA5NWVlZGM2Mzk2NzU1YzNlMmZkNWYxZTBlNTk2NjkyZGEzYTk4ZjA2OWJmNmQ2Mjk2Y2IwYTk2YWU1Y2UzMDE%3D
 10. Właśnie założyłem hydrożel i wreszcie przyjemnie się obsługuje telefon.
 11. Czy to jest zwykła miękka folia co się rysuj, czy może twarda nierysująca? Jest jeszcze coś takiego, https://allegro.pl/oferta/ochrona-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi-10-9687026608 z klejem na całym ekranie, ale nie wiem jak się spisuje.
 12. Akurat z czujnikami nie miałem problemu. Chyba najlepszym rozwiązaniem dla tego modelu będzie jakaś trwała folia albo hydrożel.
 13. Moje odczucia: Nilkin 3D CP+ MAX Kupiłem i założyłem we wtorek szkło Nilkin 3D CP+ MAX 1 dzień zachwyt, ładnie wygląda, ładnie przylega, dobrze docięte, dotyk działa 2 dzień jak powyżej plus zaczęło klikać przy dotknięciu 3 dzień jak powyżej plus są problemy z gestem od dołu, nie łapie 2-3mm samego dołu, przez co nie mogę zwinąć okienek, dodatkowo pojawiły się drobiny kurzu pod wyświetlaczem. Odkleiłem i docinałem szkło i jakoś działa dotyk, czasami gubi gest od dołu ale dociskam palec mocniej. 4 dzień pojawiły się problemy z czujnikiem palca. Ogólnie klej słaby, łatwo się odkleja i przykleja. Wracam do folii Hydrożel, o wiele lepsza. Póki co szkła UV nie chce, bo znając życie rozleje klej po głośniku.
 14. W Mi10 ROM działa dobrze, na razie nie mam na co narzekać.
 15. Dla mnie też mi10 jest lepszy. No może czynił palców działał lepiej na mi9, ale tam miałem szkło klejone na całej powierzchni. Dodatkowo przez zakrzywiony ekran lepiej mi się go obsługuje niż tradycyjny ekran.