Bartos

Użytkownicy
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Bartos

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 03/07/1981

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max 3, Mi Max Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bartos

  Czas działania na baterii.

  Ja różnicy między wersjami androida nie widzę, na obu ustabilizowało się zużycie baterii i SOT średnio 9-10h na LTE i WiFi
 2. Bartos

  MIUI 8.12.13

  Na mi max 3 jak na razie żadnych nowych problemów. nadal jest problem z ładowaniem nazw kontaktów i ich zdjęć w aplikacji wiadomości/sms
 3. Bartos

  MIUI 8.12.6

  Mi Max 3 zauważyłem mały problem z listą wiadomości sms. Często wyświetla tylko same numery a nie wyświetla nazw z książki tel. Jak już uda się załadować nazwy na liście to tylko na ekranie który aktualnie się wyświetla na wyświetlaczu. Po przewinięciu w dół listy wiadomości nadal nie ma nazw i czekam, aż się załadują, a jak przewinę spowrotem na początek to dalej znikły i czekam aż się załadują.
 4. Bartos

  Rozłączanie wifi

  Też nie zauważyłem, by WIFI mi się samoczynnie rozłączał. Ani na globalu anni na ostatnich wersjach xiaomi.eu Może sprawdź swój router, inny kanał ustaw itp?
 5. Bartos

  MIUI 8.11.29

  A wystarczy zainstalować poprawioną wersję
 6. Jeśli ktoś ma PIE czy może sprawdzić, czy ma możliwość w systemowym menedżerze plików przesłania pliku na kartę SD z komputera, przez połączenie FTP, na Oreo działało świetnie a tutaj nie działa, tylko na pam. wew. 
 7. Bartos

  MIUI 8.11.29

  Mi max 3, nie ma możliwości w systemowym menedżerze plików przesłania pliku na kartę SD, przez połączenie FTP, na Oreo działało świetnie a tutaj nie działa, tylko na pam. wew.
 8. Poprzednią wersję miałem 8.11.15 i powiadomienia działały poprawnie, ekran raz się wybudzał podczas otrzymania powiadomienia i potem już tylko dioda migała. Nic nie ustawiałem, nie zmieniałem w powiadomieniach. PS, parę razy zdarzyło się, że nie otrzymywałem powiadomień z gmaila, ale odinstalowanie i ponowna instalacja pomogła.
 9. Nic takiego nie zauważyłem, ekran jest wyłączony mając powiadomienia na pasku. Nie masz włączonej jakiejś opcji wybudzania ekranu podczas aktywnego powiadomienia?
 10. Przyciski możesz wyłączyć Ps. Na liście zainstalowanych aplikacji jest cyfrowa równowaga, jak to uruchomić?
 11. No nie wiem, może jesteś wyjątkowy, ale ja miałem tak jak większość http://en.miui.com/thread-4294063-1-1.html https://forum.xda-developers.com/mi-max-3/help/sdcard-write-issue-3rd-party-apps-0-t3860804
 12. Ja też młody nie jestem. Mini.eu i pl to ten sam ROM. A my piszemy o global oraz miui.eu czyli miui.pl czyli naszym forumowych miui. Nie chodzi mi o przenoszenie plików między urządzeniami tyloonwewnatrz telefonu. Np pobieram pobieram obrazek z neta i zapisuje się on w pamięci wewnętrznej , ja go przenosze zewnętrznym menedżerem na kartę SD i albo ma on pojemność 0bajtow albo nie można go otworzyc aż do ponownego uruchomienia telefonu. Tak jest na Oreo.
 13. Na xda i na forum xiaomi potwierdzone. Jak masz plik zapisany w pamięci. Wew. I chcesz go w menedżerze plików np. solid Explorer skopiować lub przenieść na kartę SD to plik będzie miał rozmiar 0b lub się nie otworzy. Po restarcie telefonu jest ok i jego rozmiar powraca.
 14. Bartos

  MIUI 8.11.29

  Mam kartę Mobile Vikings i na ekranie blokady wyświetla mi sieć Play. Na Oreo wyświetlało poprawnie MV. Jak możecie to naprawcie to w następnej aktualizacji. Mi max 3. Niby mało znaczący szczegół ale ....
 15. I na global i na xiaomi.eu Oreo był problem z przenoszeniem plików z pam.wew. na SD. Chodzi tutaj o inne menedżery plików niż stockowy.