Jump to content

kamilek98

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kamilek98's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

6

Reputation

 1. Cześć, w tej i poprzedniej aktualizacji mam problem z aplikacją PlayNow, niestety cały czas przycina obraz, jest tak jakby "poklatkowo". Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Może znacie rozwiązanie?
 2. I tak właśnie zorbiłem jak napisałeś. Wszytsko działa na Mi 9 po instalacji na "czysto". Potrzebuję natomaist pomocy czy ktoś z Was może podesłać plik do intalacji aplikacji "Motywy" w wersji global? Szukam i szukam na forum tego pliku i jakby diabeł ogonem nakrył. Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Cześć, niestety wszystkie błędy wymienione w tym wątku występują i na moim Mi9, dodatkowo coś dziwnego wydarzyło się z baterią. Przy naładowaniu 66% i kolejnym zawieszeniu, przy próbie uruchomienia aplikacji, po restacie pokazało 3% baterii.. aktualnie robię format i będzie isntalacja na "czysto" porzedniej tygodniówki. dobrej spoboty!
 4. Wygląda na to, że się nie zgadza.
 5. Cześć, przy próbie instalacji na Mi9 pojawia się poniższy błąd. (Pobierałem plik dwukrotnie)
 6. Brak komentarzy do bardzo dobry znak;) na Mi 9 działa wszystko płynnie, nie zauważyłem żadnych problemów.
 7. Działa Android Auto prawidłowo (Mi9). Kiedyś był problem z AA w moim aucie, wymiana kabla pomogła.
 8. Cześć, mam dość specyficzny problem z tygodniową aktualizacją. Zauważyłem, że samoczynnie uruchamia się latarka. Wczoraj podczas 30 minutowej rozmowy telefonicznej poprostu zapalała się i gasła. Niczego nie dotykałem, był uruchomiony zestaw głośnomówiący. Zdaża się również, że po podłaczeniu pod ładowarkę dzieje się tak samo. Do tej pory nie miałem tego typu "czarów". Posiadam telefon Mi9, instalowałem "tygodniówkę" po wipe cache. Czy ktoś z Was spotkał się z podobną przypadłością?
 9. U mnie jest ten sam problem. Ikony sa jakby "wyblakłe". Po zmianie motywu jest tak samo. Robiłem na czysto instalację aktualizacji w Mi9. Dodatkowo (tu niemiła niespodzianka) w aplikacji Motywy nie mam dostępnych tych motywów z jakich korzystałem wcześniej. Znaleźliście jakieś rozwiązanie co do tych kolorów ikon? @Lovelas1988 tak to wygląda
 10. Cześć, Po zainstalowaniu nowej aktualizacji na pasku pojawia się zaznaczona ikona, wiecie jak to wyłączyć?
 11. U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. (Mi9)
 12. U mnie dalej brak obrazu w aplikacjach Netflix i PlayNow. Dzisiaj wykasowałem całą zawartość telefonu, ponownie zainstalowałem aktualizację, jednak problem w dalszym ciągu występuje. Macie pomysł, jak sobie z tym poradzić?
 13. Do netflixa dodam jeszcze aplikację Playnow. Dokładnie ta sama sytuacja, dźwięk jest, obrazu brak.
 14. Dziwna sprawa, po zainstalowaniu aktualizacji musiałem ponownie usunąć i dodać odciski palców. (nie mogłem odblokować telefonu za pomocą zapisanych wcześniej odcisków) Po dodaniu na nowo czytnik działa prawidłowo Telefon Mi9
×
×
 • Create New...