kamilek98

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About kamilek98

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam dość specyficzny problem z tygodniową aktualizacją. Zauważyłem, że samoczynnie uruchamia się latarka. Wczoraj podczas 30 minutowej rozmowy telefonicznej poprostu zapalała się i gasła. Niczego nie dotykałem, był uruchomiony zestaw głośnomówiący. Zdaża się również, że po podłaczeniu pod ładowarkę dzieje się tak samo. Do tej pory nie miałem tego typu "czarów". Posiadam telefon Mi9, instalowałem "tygodniówkę" po wipe cache. Czy ktoś z Was spotkał się z podobną przypadłością?
 2. U mnie jest ten sam problem. Ikony sa jakby "wyblakłe". Po zmianie motywu jest tak samo. Robiłem na czysto instalację aktualizacji w Mi9. Dodatkowo (tu niemiła niespodzianka) w aplikacji Motywy nie mam dostępnych tych motywów z jakich korzystałem wcześniej. Znaleźliście jakieś rozwiązanie co do tych kolorów ikon? @Lovelas1988 tak to wygląda
 3. U mnie jest tak samo.
 4. Cześć, Po zainstalowaniu nowej aktualizacji na pasku pojawia się zaznaczona ikona, wiecie jak to wyłączyć?
 5. U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. (Mi9)
 6. kamilek98

  MIUI 9.12.19

  U mnie dalej brak obrazu w aplikacjach Netflix i PlayNow. Dzisiaj wykasowałem całą zawartość telefonu, ponownie zainstalowałem aktualizację, jednak problem w dalszym ciągu występuje. Macie pomysł, jak sobie z tym poradzić?
 7. kamilek98

  MIUI 9.12.12

  Do netflixa dodam jeszcze aplikację Playnow. Dokładnie ta sama sytuacja, dźwięk jest, obrazu brak.
 8. kamilek98

  MIUI 9.11.28

  Dziwna sprawa, po zainstalowaniu aktualizacji musiałem ponownie usunąć i dodać odciski palców. (nie mogłem odblokować telefonu za pomocą zapisanych wcześniej odcisków) Po dodaniu na nowo czytnik działa prawidłowo Telefon Mi9
 9. @Pitero Dziękuję! Wszystko działa - identyfikacja dzwoniącego, VoWifi, VoLte
 10. kamilek98

  MIUI 9.10.31

  U mnie powiadomienia na AOD działają prawidlowo. (Mi9)
 11. kamilek98

  MIUI 9.10.17

  Cześć, Aktualizacja pobrana, jak dotychczas telefon działa tak jak powinien Jeden element od kilku aktualizacji pozostaje niezmiennie. Mianowicie w przypadku aplikacji Google maps po zminimalizowaniu nawigacji i następnie powrocie pojawia się czarny ekran. Czy znacie jakieś rozwiązanie? dobrego piątku!
 12. kamilek98

  MIUI 9.9.26

  U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. Telefon Mi9 Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo?
 13. kamilek98

  MIUI 9.9.26

  u mnie jest dokładnie tak samo na Mi9.
 14. Mam Xiaomi.eu, przeinstalowałem aplikację banku, sprawdzę i się podzielę z Wami, czy coś pomogło.
 15. Tak, korzystam z "mobilnego portfela HCE", płatność za którymś tam razem przechodzi. Faktycznie mogę spróbować z google Pay, będę miał przynajmniej porównanie.