kamilek98

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About kamilek98

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kamilek98

  MIUI 9.12.19

  U mnie dalej brak obrazu w aplikacjach Netflix i PlayNow. Dzisiaj wykasowałem całą zawartość telefonu, ponownie zainstalowałem aktualizację, jednak problem w dalszym ciągu występuje. Macie pomysł, jak sobie z tym poradzić?
 2. kamilek98

  MIUI 9.12.12

  Do netflixa dodam jeszcze aplikację Playnow. Dokładnie ta sama sytuacja, dźwięk jest, obrazu brak.
 3. kamilek98

  MIUI 9.11.28

  Dziwna sprawa, po zainstalowaniu aktualizacji musiałem ponownie usunąć i dodać odciski palców. (nie mogłem odblokować telefonu za pomocą zapisanych wcześniej odcisków) Po dodaniu na nowo czytnik działa prawidłowo Telefon Mi9
 4. @Pitero Dziękuję! Wszystko działa - identyfikacja dzwoniącego, VoWifi, VoLte
 5. kamilek98

  MIUI 9.10.31

  U mnie powiadomienia na AOD działają prawidlowo. (Mi9)
 6. kamilek98

  MIUI 9.10.17

  Cześć, Aktualizacja pobrana, jak dotychczas telefon działa tak jak powinien Jeden element od kilku aktualizacji pozostaje niezmiennie. Mianowicie w przypadku aplikacji Google maps po zminimalizowaniu nawigacji i następnie powrocie pojawia się czarny ekran. Czy znacie jakieś rozwiązanie? dobrego piątku!
 7. kamilek98

  MIUI 9.9.26

  U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. Telefon Mi9 Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo?
 8. kamilek98

  MIUI 9.9.26

  u mnie jest dokładnie tak samo na Mi9.
 9. Mam Xiaomi.eu, przeinstalowałem aplikację banku, sprawdzę i się podzielę z Wami, czy coś pomogło.
 10. Tak, korzystam z "mobilnego portfela HCE", płatność za którymś tam razem przechodzi. Faktycznie mogę spróbować z google Pay, będę miał przynajmniej porównanie.
 11. Dotychczas w każdym telefonie miałem tak samo Tutaj niestety działa to nieprawidłowo.
 12. Cześć, Potrzebuję z Wami skonsultować jedną rzecz. Mam pewien problem z płatnościami zbliżeniowymi, podlega on na tym, że muszę kilkukrotnie zbliżać telefon do terminala. Dopiero za 5-6sztym razem płatność "przechodzi". Nie ma znaczenia, czy telefon jest w pokrowcu, czy też bez niego. W poprzednich telefonach było tak, że działało to za pierwszym razem po zbliżeniu telefonu do terminala. Jak to wygląda u Was?Zastanawiam się co może być przyczyną takiego dzialania. (Korzystam z Peopay) Będę wdzięczny za podpowiedź, czy coś można z tym zrobić.
 13. jest, ja kupiłem czarny, zobacz tutaj: https://www.ebay.com/itm/CAFELE-Ultra-Thin-Matte-Soft-Silicone-TPU-Gel-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-Mi-9/123688573905?hash=item1ccc69dbd1:m:mbKcDkfqmLPj_dN30QrcGIQ
 14. Cześć, ze swojej strony polecam pokrowiec CAFELE. Korzystam kolejny raz z produktu tego producenta i widzę same plusy, glównie: - jakość, - dopasowanie, - trwałość, - nie rysuje telefonu. tutaj kupiłem: https://www.ebay.com/itm/CAFELE-Ultra-Thin-Matte-Soft-Silicone-TPU-Gel-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-Mi-9/123688573905?hash=item1ccc69dbd1:m:mbKcDkfqmLPj_dN30QrcGIQ