Jump to content

Cyrus

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3S, Mi Mix 2

Recent Profile Visitors

679 profile views

Cyrus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Na Mi Mix 2 po 2 dniach użytkowania sprawuje się całkiem dobrze. Jedynie zużycie baterii, w porœwnaniu z wcześniejszą wersją, bardzo się popsuło. Dosłownie topnieje w oczach. Napisanie tych kilku słów wyszarpnęło aż 4 %. Telefon po naładowaniu, pracująca w tle MiFit, zero SMS i dzwonienia, sprawdzenie rozkładu jazdy i straciłem 15 % dosłownie w kilka minut.
 2. Cyrus

  MIUI 20.6.4

  Ekipa od MIUI od the best i fajnie, że są. Dzięki chłopaki za waszą pracę.
 3. Cyrus

  MIUI 20.6.4

  Witam. Na Mi Mix2 od wczoraj większych problemów aktualnie brak. Mam wrażenie, że telefon działa płynniej. Dotychczas lagi nie wystąpiły. Fakt głos rozmówcy podobnie jak w ubiego tygodniowej wersji nadal jest cichszy. Dalej nie mogę pisać postów w apce Miui Polska. Uruchomiły mi się opcje wyboru lokalizacji w supertapetach, ale tylko Earth. Moze ktoś wie jak to jest z tymi supertapetami? Na poprzedniej wersji działały tylko po jednej lokalizacji. Próba updated przekierowywała do sklepu Google, ale w przypadku ziemi podawało mi, że wersja nie pasuje. W przypadku Marsa brak elementu. Pobrałem apkę Ziemi ze strony. Były lokalizację inne, ale bez wzglëdu na wybór odpalała się tylko podstawowa. Po aktualizacji MIUI na aktualną pojawiła się możliwość zmiany lokalizacji. Doinstalowałem apkę z Marsem. Mam wybór innych lokalizacji, ale za każdym razem odpala się tylko podstawowa. Czyściłam pamięć, przeinstalowałem i nic. Zapomniałem dodać, że chodzi o uruchamianie supertapet z poziomu MIUI , a nie aplikacji zewnętrznej.
 4. Trzeba umieć zrobić tego logcata. Do trzech razy sztuka. Drugie podejście. Przepraszam, że skompresowany 7z, ale nie wiem jak go wkleić w całości. logcat.7z
 5. Mam nadzieję, że o to chodziło. 06-02 21:26:41.818 I/anlawson.logca(6299): ProcessProfilingInfo new_methods=0 is saved saved_to_disk=0 resolve_classes_delay=8000
 6. Dzięki za zainteresowanie. Tylko jest mały problem. Nie wiem jak zrobić taki log.
 7. To tak jeszcze z ciekawości, bo nie wiem czy to problem kilku, czy kilkunastu ostatnich aktualizacji czy mojego telefonu. Nie mam możliwości pisania postów w aplikacji MIUI Polska. Po kliknięciu w pole Odpowiedź pojawia się od razu opcja dołączenia załącznika. Nie wysuwa się klawiatura. Załącznika też nie mogę dodać. Przeinstalowałem, czyściłam i nic. Może czegoś nie zaznaczyłem. Nie wiem.
 8. W sumie też nie wiem . Mi z Mi bandem 4 też nie chce współpracować, a na to liczyłem. Niemniej jak się kliknie w użycie baterii daje to taki efekt. Może gdzieś tego Mi Banda trzeba dodać, analogicznie jak z opcją ulubione (jak się nie doda np. strony internetowej to w Asystencie MIUI nie wyświetla ulubionych przynajmniej w moim telefonie)
 9. Dzięki za poradę. Nie bardzo pomogło. Nadal nie mogę dodać użycia baterii, ale zniknęły opcje z chińskimi literami. W sumie można z tym żyć
 10. Własnie zauważyłem, że coś popsuło się w Asystencie MIUI. Brak tłumaczenia w 21 opcjach i nie mogę dodać opcji do wyświetlania w asystencie tzn. np dodaję użycię bateri a nadal wyświetla tylko trzy opcje dodane przed aktualizacją.
 11. Na Mi Mix 2 w porównaniu z poprzednimi wersjami MIUI 12 jest zdecydowanie lepiej. Czasami zdarzają się lagi animacji. Mam wrażenie, że ciszej słychać rozmówcę. Bateria dość szybko spada. Super tapeta się czasami zawiesza.
 12. Chyba muszę wycofać się z wcześniejszego optymizmu związanego ze stabilnym działaniem MIUI 12 na Mi Mix 2. Telefon muli, pojawiają się zacięcia i zawieszenia. W zaplanowanych zadaniach polegających na włączeniu przesyłu danych o określonej godzinie przesył włącza się, ale nie aktywuje się przełącznik przesyłu danych. Są tez problemy z niektórymi aplikacjami: pogoda M8 traci połączenie z internetem i wywala jej widget.Aplikacja MIUI Polska zacina się, dodatkowo nie mogę na niej pisać postów na forum. Nie wysuwa się klawiatura. Mogę co najwyżej dodać załącznik. IKO także się zawiesza. No i WhatsApp nadal nie może przywrócić historii twierdząc, że mam wyłączyć debugowanie USB i spróbować ponownie. Problemy te występują zarówno po upgrade jak też po czystej instalacji. Może ktoś z szacownych forumowiczów wie gdzie wyłączyć to debugowanie USB, albo o co chodzi z tym komunikatem od WhatsApp. W opcjach programistycznych debugowanie USB mam wyłączone.
 13. Na MiMix2 od 2 dni wszystko się ustabilizowało i wydaje się działać dobrze. Jedynie WhatsApp padł. I co gorsza nie mogę go zainstalować z przywróceniem historii czatów. Podaje ciągle komunikat o konieczności wyłączenia pamięci masowej USB? Nie widzi kopii na dysku i w telefonie. Nie mogę też utworzyć kolejnej kopii. Przy próbie wyświetla cytowany wyżej komunikat
 14. Dzięki za poradę. Faktycznie niewiele to zmieniło. Aplikacja MiHealth domaga się nadal dodania urządzeń w MIHome, gdzie ani Mi Body Scale ani Mi Banda nie ma. Niemniej musze stwierdzić, że aplikacja AmazFit jest lepsza i faktycznie stabilniejsza. Aktualizacja do kolejnej wersji MIUI, miana na nowszy TWRP oraz przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie zmieniła. Nadal też nie mogę pisać postów na forum przez aplikację MIUI Polska na telefonie.
 15. Czyli nic chyba z tego nie wyjdzie. W Mi Home chyba nie ma ani wagi ani Mi Band
×
×
 • Create New...