TheKaaC

Użytkownicy
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About TheKaaC

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. TheKaaC

  Nie uruchamia TWRP

  Muszę wszystko od nowa postawić żeby wgrać recovery czy jak?
 2. TheKaaC

  Nie uruchamia TWRP

  Witam. Po odblokowaniu telefonu, zainstalowaniu TWRP _ miui Polska wszystko było ok. Teraz chciałem uruchomić telefon w TWRP i nie działa. Przy próbie uruchomienia TWRP telefon się wyłącza i włącza na nowo powered by android... Przez adb_fastboot nie uruchamia też TWRP
 3. TheKaaC

  Update software Global

  Panowie. Nie wiem czy ja tylko posiadam ten problem czy nie, aczkolwiek drobny błąd wkrada się w aparat.. Mianowicie nie mogę wykonać zdjęcia, gdy ustawia ostrość - w mi6/Mi8 pro nie było tego problemu. Ktos coś wie może?
 4. TheKaaC

  Powiadomienia - dalej brak

  A jak to jest z tymi powiadomieniami? Będzie jakaś zmiana?
 5. Ja się przesiadłem z Mi6 na Mi8 Pro, a teraz na Mi9 I uczciwie powiem, że zamiast Mi8 Pro wolałbym Mi6, ale.. Mi9 Gniecie wszystko. Świetny telefon, kupiłem nowke sztukę. Dużo bardziej dopracowany od Mi8 Pro. Mega zaskoczyła mnie bateria, która jest zdecydowanie na plus.
 6. Witam. Problem polega na tym, iż po zakończeniu odtwarzania filmiku w messenger robi się czarne tło i d*pa.. Mam tak na Mi8 Pro oraz na Mi6. Próbowałem czyścić dane aplikacji, odinstalować, zainstalować na nowo.. Problem pojawił się jakies kilka tygodniu wstecz.. Ktoś ma jakieś rady.l?
 7. TheKaaC

  MIUI 9.4.11/12

  W drugiej wersji jest poprawione zużycie baterii? Na tej pierwszej 9.4.xx bateria ucieka na prawdę szybko..
 8. TheKaaC

  MIUI 9.3.28

  Po dniu użytkowania na Mi8 Pro zdecydowany problem jest z konsumpcja energii z baterii. Na prawdę bardzo szybko zjeżdża po tej aktualizacji...
 9. TheKaaC

  MIUI 9.4.11/12

  Na Mi8 Pro przebiegło pomyślnie, telefon odżył dużo lepiej "chodzi". Mam jedno zastrzeżenie, aczkolwiek nie wiem czego to wina. Często przy zdjęciu robi mi się tak jakby był podwójny element na jednym zdjęciu..
 10. TheKaaC

  DUAL GPS

  Panowie.. Co jest z tym Dual GPS bo już mnie k..... Zna bierze.. Obojętnie jaka aplikacja czy to endomondo czy Google czy inna niedokładnie pokazuje.. Endomondo z innym telefonem różnica 11km tej samej trasy np... Co z tym zrobić? Soft Eu.
 11. TheKaaC

  Ładowarka / Quick Charge 4.0+

  A jakieś sprawdzone źródło ładowarki z QC 4.0 ?
 12. TheKaaC

  Mi 8 Pro vs. Mi 8

  I znaczna różnica cenowa, i mi8 pro jest o kant duoy rozbić. Mi8 również posiadam, kupiłem go swojej drugiej połowce i tel jest dużo lepszy niż mi8 pro.
 13. TheKaaC

  MIUI 9.3.21

  Chodzi mi o ogół. Spójrz na zwykłą wersje Mi8 i już będziesz wiedział .
 14. TheKaaC

  MIUI 9.3.21

  Probówalem robić na rozne mozliwosci. Zrobiłem wipe i czekam, aż się uruchomi na starszej aktualizacji. Ponadto, Mi8 Pro to taki Martwy za życia telefon. Nic na niego nie ma, mogłem kupić wersję Mi8 zwykłą ;p
 15. TheKaaC

  MIUI 9.3.21

  Logo Mi.. + powered by android.. No wku... się można bo ufałem tym aktualizacjom i nie zrobiłem Backupa... No lipa straszna, ale nic nie zrobię