TheKaaC

Użytkownicy
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About TheKaaC

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. TheKaaC

  TWRP

  9.8.1 . TWRP jedne z pierwszych jakie wyszło od razu po premierze Mi9.
 2. TheKaaC

  TWRP

  Witam. Nie mogę zrobić Backup'a w TWRP na Mi9 . W czym problem leży ?
 3. Jak to już? Ostatnia aktualizacja i poprzednia niestety ma problem. Nie idzie odblokować ekranu za pierwszym razem bo się wyłącza. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 4. A z tym Mi8? Muszę coś zrobić bo narzeczona mi, już rzuca lekki sygnały niezadowolenia w kwestii tego, że namowilem ja na aktualizację... Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 5. Co dalej z tym Google i YouTube w miniaturce?
 6. Ja mam to samo strasznie upierdliwe Chodzi po prostu o to, że wpisuje swój pin załóżmy 9999 i nic się nie dzieje, że wzorem jest to samo dopiero po którymś razie zaskoczy i od razu działa.
 7. Natomiast my mamy problem następujący. Mi9 - od poprzedniej aktualizacji po te najnowsza - po uruchomieniu ponownie tel jest problem, wpisuje hasło i jest efekt jakby się nie zatwierdziło i nie chciało przejść dalej. W Mi8 u narzeczonej jest gorzej. Telefon się nie chce wybudzic, trzeba go uruchomić ponownie. Co z tym fantem?
 8. A i kolejna rzecz. Słoneczny dzień, dzwoni telefon - tu jest problem z racji tego, iż ekran pozostaje wygaszony i jak idzie się domyślić nie widać kto dzwoni, ani nie można odebrać połączenia.
 9. Błędy uskugu Google, nie wiem dokładnie jakiej, ale non stop usługa Google została zatrzymana.... Poza tym drugi ten pod rząd i zauważalny spadek baterii po przejściu z Globala na Eu. Chyba wracam na Global.
 10. Muszę wszystko od nowa postawić żeby wgrać recovery czy jak?
 11. Witam. Po odblokowaniu telefonu, zainstalowaniu TWRP _ miui Polska wszystko było ok. Teraz chciałem uruchomić telefon w TWRP i nie działa. Przy próbie uruchomienia TWRP telefon się wyłącza i włącza na nowo powered by android... Przez adb_fastboot nie uruchamia też TWRP
 12. Panowie. Nie wiem czy ja tylko posiadam ten problem czy nie, aczkolwiek drobny błąd wkrada się w aparat.. Mianowicie nie mogę wykonać zdjęcia, gdy ustawia ostrość - w mi6/Mi8 pro nie było tego problemu. Ktos coś wie może?
 13. A jak to jest z tymi powiadomieniami? Będzie jakaś zmiana?
 14. Ja się przesiadłem z Mi6 na Mi8 Pro, a teraz na Mi9 I uczciwie powiem, że zamiast Mi8 Pro wolałbym Mi6, ale.. Mi9 Gniecie wszystko. Świetny telefon, kupiłem nowke sztukę. Dużo bardziej dopracowany od Mi8 Pro. Mega zaskoczyła mnie bateria, która jest zdecydowanie na plus.
 15. Witam. Problem polega na tym, iż po zakończeniu odtwarzania filmiku w messenger robi się czarne tło i d*pa.. Mam tak na Mi8 Pro oraz na Mi6. Próbowałem czyścić dane aplikacji, odinstalować, zainstalować na nowo.. Problem pojawił się jakies kilka tygodniu wstecz.. Ktoś ma jakieś rady.l?