Jump to content

Conrado da Vinci

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

About Conrado da Vinci

 • Birthday 07/30/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8 Lite

Recent Profile Visitors

547 profile views

Conrado da Vinci's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. @filuuu https://miuipolska.pl/zachowania-aplikacji-jak-to-dziala/
 2. Na tej samej stronie masz moje objaśnienie jak to zrobić... A Magiska możesz od razu zainstalować po ROMie, u mnie przeszło, więc u Ciebie też powinno. Tylko clean flash bym na Twoim miejscu zrobił ;d
 3. https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/platina/OrangeFox-R10.0-1-Stable-platina.zip - pobierasz, wchodzisz do aktualnego recovery, instalujesz, reboot recovery i możesz zacząć instalować ROM. Backup się na wszelki wypadek przyda. No i raczej dirty flash wystarczy, telefon powinien uruchomić się dwa razy po instalacji.
 4. @krainawilka, zalecam Ci OrangeFox, u mnie przeszedł build i też aktualny rebuild więc myślę, że spokojnie to TWRP mogę polecić, nie wiem jak z innymi. Ach, jak już zainstalujesz to sprawdź poprawność lokalizacji, bo u mnie raz działa spoko, a innym razem w ogóle nie wyszukuje. ;d
 5. Mi 8 Lite: GPS nie działa, tj. wyszukuje lokalizację tylko ze zwiększoną dokładnością, skanowaniem Wi-Fi, Bluetooth i AGPS, ale bez tego nie wyszukuje ;x Instalowane 2 razy na czysto, więc to pewne. Poza tym po włączeniu telefonu, ekran od razu gaśnie. No chyba że tak miało być xd I chyba jedyne recovery które działa na androidzie 10 to OrangeFox - widzę, że już kilka osób przez to wpadło w bootloopa Czy zostanie to naprawione w rebuildzie?
 6. Masz wgrany Camera 2 API Enabler albo cokolwiek podobnego, dzięki czemu możemy korzystać z Gcam, ja mam taką samą sytuację. Po wyłączeniu modułu będziesz mogła robić zdjęcia w lepszej rozdzielczości, tj. 24,8 Mpix, aczkolwiek i tak apka systemowa, tak jak napisał Nezumi, pokazuje tylko opcje tylnego aparatu, więc patrz na rozdzielczość zdjęć, ew. inna apka do zdjęć; od siebie polecam Open Camera. ;v Jeżeli zależy Ci na jakości zdjęć z przedniego aparatu, to porównaj sobie zdjęcia z wyłączonym modułem w stockowej apce/Open Camera i ze zdjęciami z Gcama. Nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie, żeby można było mieć 24 Mpix i równocześnie dostęp do Gcama, ale jak coś znajdę to zedytuję, bo wydaje mi się że był na to jakiś fix.
 7. Miałem jakiś czas temu problem ze Spotify, tak jak wcześniej Nezumi napisał: pomoże zmiana protokołu IPv6 na IPv4 i w nazwie APN zmiana z internetipv6 na internet.
 8. Jeśli chodzi o Spotify to zazwyczaj wystarczy zamknąć aplikację i ponownie ją otworzyć,. Ale skoro czasami nie masz internetu globalnie, to bardzo możliwe, że zawieszają Ci się dane mobilne, tak jak mi i pewnie wielu innym osobom. Pomoże aplikacja Network Signal Guru i ustawienie sztywno jakiegoś pasma. A tak swoją drogą: miałeś takie problemy na Globalu? I czy faktycznie dopiero od dwóch wersji takie problemy u Ciebie występują?
 9. Okej, cofam moje słowa - przywracałem Network Signal Guru za pomocą Titanium Backup i musiałem omyłkowo ją włączyć, niestety, niezależnie czy to Miuipolska czy stable 11 - dane się zawieszają, a jedynym remedium jest ustawienie w apce wyżej ręcznie jakiegoś pasma.
 10. Na wersji 9.10.31 zawieszało mi dane, na poprzednich wersjach także, na stabilnej xiaomi.eu również, więc wydaje mi się, że jednak nie. Sprawdzę w najbliższym czasie i dam znać, może z clean flashem się naprawi.
 11. @rumcais, ależ szybko po moim poście to naprawili. Dzięki! Szkoda, że na xiaomi.eu wciąż to szwankuje xd
 12. Odkopię trochę temat, bo to w sumie ciekawe, że tyle osób ma problemy z danymi mobilnymi w Xiaomi, bo co chwilę czytam o tym m.in. na tym forum, dzieje się to nie tylko w tym modelu. Żadne zmiany APN-ów nie pomogły, edytowanie apns-conf.xml również, właściwie to próbowałem wszystkiego, nie tylko z tego tematu. Pomaga jedynie ustawienie JEDNEGO pasma w aplikacji Network Signal Guru, u mnie B20 (niestety sygnał sieci głównie przez to zżera mi ok. 50% baterii). Wydaje mi się, że zawieszenie danych mobilnych jest wynikiem nagłej zmiany częstotliwości(?), tj. smartfon zmienia pasmo np. z B20 na B3, mimo że sygnał sieci jest dobry i dochodzi do zawieszenia danych. Tak wynika z tej apki, co w sumie ma jakiś sens. Myślicie, że warto to gdzieś zgłosić? Co robić? ;d
 13. @xLukasz, zapewne chodzi Ci o tę stronę do sprawdzania autentyczności produktów Xiaomi, zmień zakładkę i wpisz swój IMEI/Numer seryjny.
 14. Potwierdzam, sprawdziłem i u mnie ta sama sytuacja.
×
×
 • Create New...