Jump to content

Conrado da Vinci

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Conrado da Vinci

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 07/30/1999

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8 Lite

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. @filuuu https://miuipolska.pl/zachowania-aplikacji-jak-to-dziala/
 2. Na tej samej stronie masz moje objaśnienie jak to zrobić... A Magiska możesz od razu zainstalować po ROMie, u mnie przeszło, więc u Ciebie też powinno. Tylko clean flash bym na Twoim miejscu zrobił ;d
 3. https://files.orangefox.tech/OrangeFox-Stable/platina/OrangeFox-R10.0-1-Stable-platina.zip - pobierasz, wchodzisz do aktualnego recovery, instalujesz, reboot recovery i możesz zacząć instalować ROM. Backup się na wszelki wypadek przyda. No i raczej dirty flash wystarczy, telefon powinien uruchomić się dwa razy po instalacji.
 4. @krainawilka, zalecam Ci OrangeFox, u mnie przeszedł build i też aktualny rebuild więc myślę, że spokojnie to TWRP mogę polecić, nie wiem jak z innymi. Ach, jak już zainstalujesz to sprawdź poprawność lokalizacji, bo u mnie raz działa spoko, a innym razem w ogóle nie wyszukuje. ;d
 5. Mi 8 Lite: GPS nie działa, tj. wyszukuje lokalizację tylko ze zwiększoną dokładnością, skanowaniem Wi-Fi, Bluetooth i AGPS, ale bez tego nie wyszukuje ;x Instalowane 2 razy na czysto, więc to pewne. Poza tym po włączeniu telefonu, ekran od razu gaśnie. No chyba że tak miało być xd I chyba jedyne recovery które działa na androidzie 10 to OrangeFox - widzę, że już kilka osób przez to wpadło w bootloopa Czy zostanie to naprawione w rebuildzie?
 6. Masz wgrany Camera 2 API Enabler albo cokolwiek podobnego, dzięki czemu możemy korzystać z Gcam, ja mam taką samą sytuację. Po wyłączeniu modułu będziesz mogła robić zdjęcia w lepszej rozdzielczości, tj. 24,8 Mpix, aczkolwiek i tak apka systemowa, tak jak napisał Nezumi, pokazuje tylko opcje tylnego aparatu, więc patrz na rozdzielczość zdjęć, ew. inna apka do zdjęć; od siebie polecam Open Camera. ;v Jeżeli zależy Ci na jakości zdjęć z przedniego aparatu, to porównaj sobie zdjęcia z wyłączonym modułem w stockowej apce/Open Camera i ze zdjęciami z Gcama. Nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie
 7. Miałem jakiś czas temu problem ze Spotify, tak jak wcześniej Nezumi napisał: pomoże zmiana protokołu IPv6 na IPv4 i w nazwie APN zmiana z internetipv6 na internet.
 8. Jeśli chodzi o Spotify to zazwyczaj wystarczy zamknąć aplikację i ponownie ją otworzyć,. Ale skoro czasami nie masz internetu globalnie, to bardzo możliwe, że zawieszają Ci się dane mobilne, tak jak mi i pewnie wielu innym osobom. Pomoże aplikacja Network Signal Guru i ustawienie sztywno jakiegoś pasma. A tak swoją drogą: miałeś takie problemy na Globalu? I czy faktycznie dopiero od dwóch wersji takie problemy u Ciebie występują?
 9. Okej, cofam moje słowa - przywracałem Network Signal Guru za pomocą Titanium Backup i musiałem omyłkowo ją włączyć, niestety, niezależnie czy to Miuipolska czy stable 11 - dane się zawieszają, a jedynym remedium jest ustawienie w apce wyżej ręcznie jakiegoś pasma.
 10. Na wersji 9.10.31 zawieszało mi dane, na poprzednich wersjach także, na stabilnej xiaomi.eu również, więc wydaje mi się, że jednak nie. Sprawdzę w najbliższym czasie i dam znać, może z clean flashem się naprawi.
 11. @rumcais, ależ szybko po moim poście to naprawili. Dzięki! Szkoda, że na xiaomi.eu wciąż to szwankuje xd
 12. Odkopię trochę temat, bo to w sumie ciekawe, że tyle osób ma problemy z danymi mobilnymi w Xiaomi, bo co chwilę czytam o tym m.in. na tym forum, dzieje się to nie tylko w tym modelu. Żadne zmiany APN-ów nie pomogły, edytowanie apns-conf.xml również, właściwie to próbowałem wszystkiego, nie tylko z tego tematu. Pomaga jedynie ustawienie JEDNEGO pasma w aplikacji Network Signal Guru, u mnie B20 (niestety sygnał sieci głównie przez to zżera mi ok. 50% baterii). Wydaje mi się, że zawieszenie danych mobilnych jest wynikiem nagłej zmiany częstotliwości(?), tj. smartfon zmienia pasmo np. z B20 na B3,
 13. @xLukasz, zapewne chodzi Ci o tę stronę do sprawdzania autentyczności produktów Xiaomi, zmień zakładkę i wpisz swój IMEI/Numer seryjny.
 14. Potwierdzam, sprawdziłem i u mnie ta sama sytuacja.
×
×
 • Create New...