Jump to content

ZduneX25

Administratorzy
 • Posts

  6,519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  43

Everything posted by ZduneX25

 1. Widać po ikonce baterii, ze masz oszczędzanie baterii, co równa się wyłączeniu lokalizacji. Wyłącz oszczędzanie i tyle.
 2. Nie jest to pierwszy model, na który budowaliśmy ROM pod fastboot, póki nie wydano sprawnego recovery. To, że teraz nie ma recovery nie znaczy, że nie powstanie, także zostaje czekać.
 3. Rozpoczynamy kolejną turę rekrutacji. Chętnych zapraszam do przeczytanie informacji otwierającej wątek oraz o komentarz.
 4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 5. Wątek ogólny, poświęcony Mi Mix 4. Poruszamy tu kwestie ogólnikowe, niewymagające tworzenia nowego wątku.
 6. Wątek ogólny, poświęcony Mi 11T/PRO. Poruszamy tu kwestie ogólnikowe, niewymagające tworzenia nowego wątku.
 7. Z apkmirror pobierz, od wersji 8.0.9 naprawili zmianę języka: https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=wechat
 8. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 9. Nowa czy używka? Jak używka to opcja widoczności/wykrywania włączasię zwykle dopiero po rozparowaniu z poprzednim telefonem. Jak jest sparowana to jej nie wyszuka. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 12. Zgadza się, a nie masz komunikatu po kilku - kilkunastu błędnych próbach by zalogować się do konta google lub xiaomi? Nie pamiętam tylko czy trzeba to samemu konfigurować czy od startu jest aktywne.
 13. Można, ale jedno i drugie wymaga odblokowanego BL, a odblokowanie wymaga format data i uprzedniego dodania konta z poziomu telefonu.
 14. Ustawiasz w aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.wearable, natomiast na telefonie nadajesz tylko wszelkie uprawnienia dla apki zegarka i powinno działać.
 15. W sumie z zablokowanym bootloaderem to i tak nie obejdziesz. Musiałbyś mieć roota albo twrp by móc usunąć wzór. Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...