ZduneX25

Administratorzy
 • Content Count

  5,910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Everything posted by ZduneX25

 1. Jak bateria trzyma na MIUI12, poprawiło się coś ostatnio?
 2. Ktoś z Was trafił na szkło, z którym nie działa odcisk palca?
 3. fastboot oem lock próbowałeś?
 4. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
 5. Zamykam wątek, jak autor (bądź Acid) będzie miał coś do dodania to proszę o PM.
 6. Cały, kompletny log
 7. Przykładowo: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nolanlawson.logcat, odpalasz, startujesz, robisz co chcesz pokazać, stopujesz, zapisujesz i wstawiasz.
 8. @Cyrus przed momentem sprawdzałem i działa mi to bez problemu, możesz spróbować zrobić logi z momentu kiedy Ci nie wyskakuje klawiatura i podesłać
 9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
 10. A kłódkę, autostart i wyjątek w oszczędzaniu energii dałaś? https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
 11. Wygląda na to, że czas na full wipe, takie dziwaczne problemy istniejące u pojedynczych jednostek w 99,9% wymagają przywrócenia ustawień fabrycznych.
 12. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
 13. Tylko dla androida Q.
 14. To nie problem ROMu tylko komputera/laptopa albo samego recovery.
 15. Daj więcej info, używasz Amazmoda albo Watchdroida, tarcza systemowa czy dograna, instalowałeś jakieś apki?
 16. Nie wiem czy wyciągniesz 12 dni, jak nie uruchomisz żadnej aktywności sportowej to GPS sam się nie odpala. Jedynie możesz wyłączyć BT i kompletnie rozłączyć z telefonem.
 17. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.
 18. Już praktycznie nie idzie kupić chińskiej wersji, wszędzie są globalne z naszym językiem od startu
 19. Był moment, że system uprawnień uległ zmianie, ale to na wersji jeszcze z tamtego roku, może fakt pominięcia przez Ciebie tamtego update ma jakieś znaczenie, ale to tylko gdybania.
 20. A nie kasujesz przypadkiem powiadomień z ekranu blokady? Wtedy znikają z belki i ikon. U mnie tej przypadłości nie ma, więc to nie aktualizacja sama w sobie, zrób wipe cache oraz dalvik na początek.
 21. Nie masz przypadkiem tarczy z sekundnikiem ustawionej?
 22. Podziękowania dla @GreatApo za kod, bez którego bym nie ruszył. Jeżeli chcecie gdzieś to wrzucić to proszę użyjcie mojego adresu URL, bo zależy mi na liczniku pobrań, który dodałem na stronę. Dzięki. Pobierz Instalacja
 23. Wątek zbiorczy, dotyczący najnowszego urządzenia Xiaomi. Poruszamy tylko ogólnikowe kwestie, które nie wymagają osobnego tematu.