Jump to content

kamilek98

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kamilek98

 1. Cześć, w tej i poprzedniej aktualizacji mam problem z aplikacją PlayNow, niestety cały czas przycina obraz, jest tak jakby "poklatkowo". Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem? Może znacie rozwiązanie?
 2. I tak właśnie zorbiłem jak napisałeś. Wszytsko działa na Mi 9 po instalacji na "czysto". Potrzebuję natomaist pomocy czy ktoś z Was może podesłać plik do intalacji aplikacji "Motywy" w wersji global? Szukam i szukam na forum tego pliku i jakby diabeł ogonem nakrył. Z góry dziękuję za pomoc!
 3. Cześć, niestety wszystkie błędy wymienione w tym wątku występują i na moim Mi9, dodatkowo coś dziwnego wydarzyło się z baterią. Przy naładowaniu 66% i kolejnym zawieszeniu, przy próbie uruchomienia aplikacji, po restacie pokazało 3% baterii.. aktualnie robię format i będzie isntalacja na "czysto" porzedniej tygodniówki. dobrej spoboty!
 4. Wygląda na to, że się nie zgadza.
 5. Cześć, przy próbie instalacji na Mi9 pojawia się poniższy błąd. (Pobierałem plik dwukrotnie)
 6. Brak komentarzy do bardzo dobry znak;) na Mi 9 działa wszystko płynnie, nie zauważyłem żadnych problemów.
 7. Działa Android Auto prawidłowo (Mi9). Kiedyś był problem z AA w moim aucie, wymiana kabla pomogła.
 8. Cześć, mam dość specyficzny problem z tygodniową aktualizacją. Zauważyłem, że samoczynnie uruchamia się latarka. Wczoraj podczas 30 minutowej rozmowy telefonicznej poprostu zapalała się i gasła. Niczego nie dotykałem, był uruchomiony zestaw głośnomówiący. Zdaża się również, że po podłaczeniu pod ładowarkę dzieje się tak samo. Do tej pory nie miałem tego typu "czarów". Posiadam telefon Mi9, instalowałem "tygodniówkę" po wipe cache. Czy ktoś z Was spotkał się z podobną przypadłością?
 9. U mnie jest ten sam problem. Ikony sa jakby "wyblakłe". Po zmianie motywu jest tak samo. Robiłem na czysto instalację aktualizacji w Mi9. Dodatkowo (tu niemiła niespodzianka) w aplikacji Motywy nie mam dostępnych tych motywów z jakich korzystałem wcześniej. Znaleźliście jakieś rozwiązanie co do tych kolorów ikon? @Lovelas1988 tak to wygląda
 10. Cześć, Po zainstalowaniu nowej aktualizacji na pasku pojawia się zaznaczona ikona, wiecie jak to wyłączyć?
 11. U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. (Mi9)
 12. U mnie dalej brak obrazu w aplikacjach Netflix i PlayNow. Dzisiaj wykasowałem całą zawartość telefonu, ponownie zainstalowałem aktualizację, jednak problem w dalszym ciągu występuje. Macie pomysł, jak sobie z tym poradzić?
 13. Do netflixa dodam jeszcze aplikację Playnow. Dokładnie ta sama sytuacja, dźwięk jest, obrazu brak.
 14. Dziwna sprawa, po zainstalowaniu aktualizacji musiałem ponownie usunąć i dodać odciski palców. (nie mogłem odblokować telefonu za pomocą zapisanych wcześniej odcisków) Po dodaniu na nowo czytnik działa prawidłowo Telefon Mi9
 15. @Pitero Dziękuję! Wszystko działa - identyfikacja dzwoniącego, VoWifi, VoLte
 16. U mnie powiadomienia na AOD działają prawidlowo. (Mi9)
 17. Cześć, Aktualizacja pobrana, jak dotychczas telefon działa tak jak powinien Jeden element od kilku aktualizacji pozostaje niezmiennie. Mianowicie w przypadku aplikacji Google maps po zminimalizowaniu nawigacji i następnie powrocie pojawia się czarny ekran. Czy znacie jakieś rozwiązanie? dobrego piątku!
 18. U mnie natomiast po zainstalowaniu dzisiejszej aktualizacji pojawia się błąd z mapami google. Po uruchomieniu nawigacji a następnie zminimalizowaniu widoku, np. wejście w aplikację SMS, przy próbie powrotu do nawigacji pojawia się czarny ekran. Telefon Mi9 Czy aplikacja map dziala Wam prawidłowo?
 19. u mnie jest dokładnie tak samo na Mi9.
 20. Mam Xiaomi.eu, przeinstalowałem aplikację banku, sprawdzę i się podzielę z Wami, czy coś pomogło.
 21. Tak, korzystam z "mobilnego portfela HCE", płatność za którymś tam razem przechodzi. Faktycznie mogę spróbować z google Pay, będę miał przynajmniej porównanie.
 22. Dotychczas w każdym telefonie miałem tak samo Tutaj niestety działa to nieprawidłowo.
 23. Cześć, Potrzebuję z Wami skonsultować jedną rzecz. Mam pewien problem z płatnościami zbliżeniowymi, podlega on na tym, że muszę kilkukrotnie zbliżać telefon do terminala. Dopiero za 5-6sztym razem płatność "przechodzi". Nie ma znaczenia, czy telefon jest w pokrowcu, czy też bez niego. W poprzednich telefonach było tak, że działało to za pierwszym razem po zbliżeniu telefonu do terminala. Jak to wygląda u Was?Zastanawiam się co może być przyczyną takiego dzialania. (Korzystam z Peopay) Będę wdzięczny za podpowiedź, czy coś można z tym zrobić.
×
×
 • Create New...