Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Dajcie już spokój z tym nagrywaniem rozmów... Sami dźwiękowcy się znaleźli :) Ja mam Mi 9T Pro i sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam problemów z nim, ale i nie gmeram jak inni z wygrywaniem i kasowaniem i tak w kółko :P  Dostępne. Na ale coś tam za jedyne 1800 zł. Jeśli już byś uparł się na nagrywanie rozmów to też się da, ba ja mam ;) 

Edytowane przez brawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora zmienić mojego Mi5 na: 9T PRO lub 10T PRO. Telefony zmieniam rzadko, co poradzicie dla emeryta? Na pewno nie gram. Potrzebuję telefon do rozmów i sporadycznie do robienia zdjęć. No i taki który szybko się moralnie nie zestarzeje.
Jeśli chcesz pro to tylko Chiny zależy ile chcesz przeznaczyć na telefon

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2020 o 11:33, brawo napisał:

Dajcie już spokój z tym nagrywaniem rozmów... Sami dźwiękowcy się znaleźli :) Ja mam Mi 9T Pro i sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam problemów z nim, ale i nie gmeram jak inni z wygrywaniem i kasowaniem i tak w kółko :P  Dostępne. Na ale coś tam za jedyne 1800 zł. Jeśli już byś uparł się na nagrywanie rozmów to też się da, ba ja mam ;) 

Napiszesz może jak zrobiłeś to nagrywanie rozmów w mi9t pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pkonrad napisał:
1 godzinę temu, esem napisał:
Zbliża się koniec miesiąca a ja potrzebuję kosztów. Mi9TPRo czy Mi10TPRO? A może macie lepszy pomysł?

A gdzie Ty chcesz kupić Mi 9T Pro ?

Gdziekolwiek choćby na alledrogo bo oni mają jeszcze od operatorów. A że operatorzy nie brandują Xiaomi więc można śmiało brać. Ja również mam od ORANGE. 

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-6-128-czarny-23-vat-9792113926?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek choćby na alledrogo bo oni mają jeszcze od operatorów. A że operatorzy nie brandują Xiaomi więc można śmiało brać. Ja również mam od ORANGE.

Czy ja wiem czy tak śmiało? Od operatora jak ktoś nie będzie spłacał telefonu, zostanie on zablokowany i nie będzie się nim dało połączyć z siecią GSM. Ja bym się dobrze zastanowił przed kupnem takiej sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pkonrad napisał:

A jeśli ktoś wziął te abonamenty na firmę? Wtedy chyba może odsprzedać telefon na FV23%

Takie liczby jak w aukcji z linku? Kilkadziesiąt egzemplarzy? Nie sądzę... ;)

Tym bardziej, że to sklep, a nie np. lombard:

https://allegro.pl/uzytkownik/MdCompanyShop?bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1023

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, esem napisał:

Czyli co radzicie? 9T PRO? Postawcie się na miejscu emeryta.

A do czego będzie używany? Bo jeżeli chodzi o środowisko MIUI jest bardzo przyjazne dla każdej grupy wiekowej. 

Ja bym brał bo telefon jest bardzo szybki i bezproblemowy. A za tą cenę nie dostaniesz telefonu z takimi parametrami jak ten. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, brawo napisał:

Ja mam Mi 9T Pro z globalem czyli QFKMIXM kupiony u kitajców. I nie mam na co narzekać. Ale ja nie grzebię, nie zmieniam romów, laucherów i czort wie co jeszcze. Aku spokojnie trzyma 2 dni do trzech nawet.

Nom też siedziałem na globie dłuższy czas. Ale teraz mam xiaomi.eu i jest zdecydowanie lepiej :) Brać brać i brać jak jest okazja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, esem napisał:

Czyli co radzicie? 9T PRO? Postawcie się na miejscu emeryta.

Po co "Pro"? Dopłacać różnicę tylko dla procesora, którego mocy i tak nie wykorzystasz, bo będzie aż nadto do codziennego użytku?

Nie masz co robić z pieniędzmi? Mogę podać swój numer konta bankowego, to przelej różnicę między 9T a 9T Pro... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mrosi napisał:

Po co "Pro"? Dopłacać różnicę tylko dla procesora, którego mocy i tak nie wykorzystasz, bo będzie aż nadto do codziennego użytku?

Nie masz co robić z pieniędzmi? Mogę podać swój numer konta bankowego, to przelej różnicę między 9T a 9T Pro... ;)

PRO jest młodszy czyli będzie miał dziabko dłuższe wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, esem napisał:

PRO jest młodszy czyli będzie miał dziabko dłuższe wsparcie.

Żyj dalej w tym przekonaniu.... ;)

A na serio, nie znajduję absolutnie żadnego uzasadnienia tego, aby do telefonu potrzebnego "zwykłemu" użytkownikowi dopłacać 200 czy 300 PLN.

Ale to (póki co) wolny kraj, zrobisz jak uważasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, esem napisał:

PRO jest młodszy czyli będzie miał dziabko dłuższe wsparcie.

Ile, dwa miesiące? Ze względu na dialera z kontaktami i wiadomościami od Xiaomi wybrał bym Mi9T. Jak używałeś dotychczas tych programów, to przeżyjesz mały szok  po przesiadce na programy Googla. Przekonasz się i zrozumiesz dopiero zaczniesz używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2020 o 11:47, FromWP napisał:

Ile, dwa miesiące? Ze względu na dialera z kontaktami i wiadomościami od Xiaomi wybrał bym Mi9T. Jak używałeś dotychczas tych programów, to przeżyjesz mały szok  po przesiadce na programy Googla. Przekonasz się i zrozumiesz dopiero zaczniesz używać.

Zgadzam się. Wiadomości od Google mnie nie denerwują, ale za to dialera to bym wymienił z pocałowaniem ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry,

ponieważ zostałem zablokowany w wątku o miui polska ze względu na to (chyba) że jestem początkujący to napiszę tutaj,

nie wiem czy stąd też zostanę zablokowany, ale chcę zgłosić błąd kolejny

nie mogę nacisnąć TAK przycisk jest zablokowany

co do polecamego pzez użytkownika ORION swipe cache nic nie dało, nadal telefon działa wolno - zdecydowanie wolniej niż na wersji miui polska przed aktualizacją do Android 11

1637403616_137522882_165941301534015_3381124008084240708_n(1).thumb.jpg.ae035c1b977fb8a97a60e076317b1bf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...