Jump to content

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ile razy jeszcze zapytasz o to samo. Dostałeś ode mnie link z instrukcją. Koledzy dopisali, żebyś pamiętał o tym by nie blokować bootlooadera (zaznaczyć "clean all") i tyle. Jak z czymś sobie nie radz

@wiesiek3d nawet nie zadałeś sobie trudu i nie sprawdziłeś w wyszukiwarce forum. Po wpisaniu aktualizacja facebook wyskakuje mnóstwo postów gdzie opisywany jest ten problem. Zapoznaj się z regulaminem

W tym wątku kilka razy opisywałem swoje doświadczenia. Miałem Mi 9 i nigdy bym do niego nie wrócił, teraz mam K20 Pro z Global India. Nie tylko bateria ale kilka innych rzeczy jest dużo lepszych, pole

Posted Images

• 3 weeks later...

Pora zmienić mojego Mi5 na: 9T PRO lub 10T PRO. Telefony zmieniam rzadko, co poradzicie dla emeryta? Na pewno nie gram. Potrzebuję telefon do rozmów i sporadycznie do robienia zdjęć. No i taki który szybko się moralnie nie zestarzeje.

Dajcie już spokój z tym nagrywaniem rozmów... Sami dźwiękowcy się znaleźli :) Ja mam Mi 9T Pro i sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam problemów z nim, ale i nie gmeram jak inni z wygrywaniem i kasowaniem i tak w kółko :P  Dostępne. Na ale coś tam za jedyne 1800 zł. Jeśli już byś uparł się na nagrywanie rozmów to też się da, ba ja mam ;) 

Edited by brawo
Pora zmienić mojego Mi5 na: 9T PRO lub 10T PRO. Telefony zmieniam rzadko, co poradzicie dla emeryta? Na pewno nie gram. Potrzebuję telefon do rozmów i sporadycznie do robienia zdjęć. No i taki który szybko się moralnie nie zestarzeje.
Jeśli chcesz pro to tylko Chiny zależy ile chcesz przeznaczyć na telefon

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

21 godzin temu, FromWP napisał:

@esem Mi9T o ile jeszcze gdzieś dostaniesz. Ostatni z dialerem miui, nagrywaniem rozmów. 9Tpro ma to już od Googla.

Pełno tego, powystawowe poniżej 1kzł. Ale czy aby na pewno w to się pchać?

Nie jestem znawcą ale czemu nie PRO? Szkoda kasy?

Dnia 19.10.2020 o 11:33, brawo napisał:

Dajcie już spokój z tym nagrywaniem rozmów... Sami dźwiękowcy się znaleźli :) Ja mam Mi 9T Pro i sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam problemów z nim, ale i nie gmeram jak inni z wygrywaniem i kasowaniem i tak w kółko :P  Dostępne. Na ale coś tam za jedyne 1800 zł. Jeśli już byś uparł się na nagrywanie rozmów to też się da, ba ja mam ;) 

Napiszesz może jak zrobiłeś to nagrywanie rozmów w mi9t pro?

Dnia 19.10.2020 o 10:46, FromWP napisał:

@esem Mi9T o ile jeszcze gdzieś dostaniesz. Ostatni z dialerem miui, nagrywaniem rozmów. 9Tpro ma to już od Googla.

Zbliża się koniec miesiąca a ja potrzebuję kosztów. Mi9TPRo czy Mi10TPRO? A może macie lepszy pomysł?

1 godzinę temu, pkonrad napisał:
1 godzinę temu, esem napisał:
Zbliża się koniec miesiąca a ja potrzebuję kosztów. Mi9TPRo czy Mi10TPRO? A może macie lepszy pomysł?

A gdzie Ty chcesz kupić Mi 9T Pro ?

Gdziekolwiek choćby na alledrogo bo oni mają jeszcze od operatorów. A że operatorzy nie brandują Xiaomi więc można śmiało brać. Ja również mam od ORANGE. 

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t-pro-6-128-czarny-23-vat-9792113926?utm_feed=c9faa3c7-f817-45a7-9529-84b750279de2&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed

Gdziekolwiek choćby na alledrogo bo oni mają jeszcze od operatorów. A że operatorzy nie brandują Xiaomi więc można śmiało brać. Ja również mam od ORANGE.

Czy ja wiem czy tak śmiało? Od operatora jak ktoś nie będzie spłacał telefonu, zostanie on zablokowany i nie będzie się nim dało połączyć z siecią GSM. Ja bym się dobrze zastanowił przed kupnem takiej sztuki.

Tak ale to nie są telefony kupione na raty. Tak mi się wydaje przynajmniej. Przed kupnem trzeba było by zapytać się sprzedawcy. Z tego co widzę to sklep nie prywatna osoba.

Firma nie może wystawić faktury na telefon, który został kupiony przez abonenta.

Jest więc spora szansa na to, że Orange wyzbywa się z magazynów modeli wychodzących z użytku, również po to, żeby nie "zakłócać" sprzedaży nowszych modeli.

• Like 1
  • Thanks 1
1 minutę temu, mrosi napisał:

Firma nie może wystawić faktury na telefon, który został kupiony przez abonenta.

A jeśli ktoś wziął te abonamenty na firmę? Wtedy chyba może odsprzedać telefon na FV23%

2 minuty temu, pkonrad napisał:

A jeśli ktoś wziął te abonamenty na firmę? Wtedy chyba może odsprzedać telefon na FV23%

Takie liczby jak w aukcji z linku? Kilkadziesiąt egzemplarzy? Nie sądzę... ;)

Tym bardziej, że to sklep, a nie np. lombard:

https://allegro.pl/uzytkownik/MdCompanyShop?bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1023

• Like 1
2 godziny temu, esem napisał:

Czyli co radzicie? 9T PRO? Postawcie się na miejscu emeryta.

A do czego będzie używany? Bo jeżeli chodzi o środowisko MIUI jest bardzo przyjazne dla każdej grupy wiekowej. 

Ja bym brał bo telefon jest bardzo szybki i bezproblemowy. A za tą cenę nie dostaniesz telefonu z takimi parametrami jak ten. 

37 minut temu, brawo napisał:

Ja mam Mi 9T Pro z globalem czyli QFKMIXM kupiony u kitajców. I nie mam na co narzekać. Ale ja nie grzebię, nie zmieniam romów, laucherów i czort wie co jeszcze. Aku spokojnie trzyma 2 dni do trzech nawet.

Nom też siedziałem na globie dłuższy czas. Ale teraz mam xiaomi.eu i jest zdecydowanie lepiej :) Brać brać i brać jak jest okazja :D 

3 godziny temu, esem napisał:

Czyli co radzicie? 9T PRO? Postawcie się na miejscu emeryta.

Po co "Pro"? Dopłacać różnicę tylko dla procesora, którego mocy i tak nie wykorzystasz, bo będzie aż nadto do codziennego użytku?

Nie masz co robić z pieniędzmi? Mogę podać swój numer konta bankowego, to przelej różnicę między 9T a 9T Pro... ;)

15 godzin temu, mrosi napisał:

Po co "Pro"? Dopłacać różnicę tylko dla procesora, którego mocy i tak nie wykorzystasz, bo będzie aż nadto do codziennego użytku?

Nie masz co robić z pieniędzmi? Mogę podać swój numer konta bankowego, to przelej różnicę między 9T a 9T Pro... ;)

PRO jest młodszy czyli będzie miał dziabko dłuższe wsparcie.

Żyj dalej w tym przekonaniu.... ;)

A na serio, nie znajduję absolutnie żadnego uzasadnienia tego, aby do telefonu potrzebnego "zwykłemu" użytkownikowi dopłacać 200 czy 300 PLN.

Ale to (póki co) wolny kraj, zrobisz jak uważasz...

Ile, dwa miesiące? Ze względu na dialera z kontaktami i wiadomościami od Xiaomi wybrał bym Mi9T. Jak używałeś dotychczas tych programów, to przeżyjesz mały szok  po przesiadce na programy Googla. Przekonasz się i zrozumiesz dopiero zaczniesz używać.

Dnia 27.10.2020 o 11:47, FromWP napisał:

Ile, dwa miesiące? Ze względu na dialera z kontaktami i wiadomościami od Xiaomi wybrał bym Mi9T. Jak używałeś dotychczas tych programów, to przeżyjesz mały szok  po przesiadce na programy Googla. Przekonasz się i zrozumiesz dopiero zaczniesz używać.

Zgadzam się. Wiadomości od Google mnie nie denerwują, ale za to dialera to bym wymienił z pocałowaniem ręki. 

Zgadzam się. Wiadomości od Google mnie nie denerwują, ale za to dialera to bym wymienił z pocałowaniem ręki. 
Jak Ci przeszkadza dialer Google to 60 zł i kurierem do Wrocławia do serwisu bangood człowiek za taki chajs wgrywa xiaomi.eu

• 2 months later...

Dzień dobry,

ponieważ zostałem zablokowany w wątku o miui polska ze względu na to (chyba) że jestem początkujący to napiszę tutaj,

nie wiem czy stąd też zostanę zablokowany, ale chcę zgłosić błąd kolejny

nie mogę nacisnąć TAK przycisk jest zablokowany

co do polecamego pzez użytkownika ORION swipe cache nic nie dało, nadal telefon działa wolno - zdecydowanie wolniej niż na wersji miui polska przed aktualizacją do Android 11

1637403616_137522882_165941301534015_3381124008084240708_n(1).thumb.jpg.ae035c1b977fb8a97a60e076317b1bf9.jpg

Przycisk Tak nie działa na tej wersji przed aktualizacją. Uruchom telefon ponownie w trybie recovery (vol+ i power) i zainstaluj aktualizację ręcznie. Po aktualizacji na kolejnych wersjach przycisk będzie działać tak jak wcześniej.

• 2 weeks later...

Takie szybkie pytanie- czy Wam też dochodzą czasem powiadomienia z opóźnieniem? Głównie mi się to zdarza odnośnie Facebooka i Instagrama. Dopiero jak odpalę aplikacje dostaje powiadomienia. Czasem działa wszystko ok.

• Like 1