ZduneX25

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

2 godziny temu, Shonsu napisał:

Cześć, 
Jak tylko kupiłem ten model telefonu zainstalowałem sobie miui polska, od czasu do czasu były jakieś aktualizacje. Ostatnio nic. W załączniku screen z softu który mam obecnie. 
Pytanie czy mam aktualny soft? Czy muszę coś aktualizować? Gdy sprawdzam dostępność aktualizacji wyskakuje info że mam aktualne. 
Pozdrawiam

Najnowszą jaka jest masz. Czekaj na v12 za jakiś czas będzie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Napisze tu. Miał ktoś problem na miui polska związany z laggiem po odblokowaniu telefonu? Na global miałem ok a tu po instalacji miui polska po odblokowaniu muszę chwilę czekać zanim coś mogę zrobić 

Miui polska 20.6.11 ? Na nim masz takie problemy z odblokowaniem? Odkad uzywam to jeszcze mi sie go nie zdarzylo, a rowniez mam mi 9T pro.

Tak mam 20.6.11. dla mnie też jest to dziwne i bardzo irytujące. Tym bardziej że na global tego nie było 

U mnie tak robi fluid nawigation gestures. Po wyłączeniu jest ok. Używa ktoś może tej aplikacji? 

Albo zna ktoś jakąś inną aplikacje do obsługi gestów żeby można było samemu akcje ustawić? 

Edit:

Błąd robiła opcja ukrywania guzików nawigacyjnych. Musiałem je wyłączyć przez inną aplikacje 

Edited by ziomal_1313

Witam. Mam prośbę. Jak włączyć aplikacje app valut czyli ten panel informacyjny na główny ekranie. Po lewej stronie

Temat nie aktualny.

App valut to blokada aplikacji a nie panel informacyjny po lewej

Nie, App vault to Panel informacyjny. Dobrze mówi.

12 godzin temu, nardenis napisał:

App valut to blokada aplikacji a nie panel informacyjny po lewej

Bredzisz...

• Like 1

Mi 9T Pro niby jest aktualizacja do miui 12 o pojemności 2.6 GB ale muszę pobrać ze strony w pliku ZIP. Pobieram instaluje przez twrp-3.4.0-1-raphael.img po czym telefon uruchamia się ciągle do twrp. Miał ktoś podobny problem ? IMG_20200626_033423.thumb.jpg.fb1de0992e28e0b4da29a9024ddb736c.jpgIMG_20200626_033354.thumb.jpg.596dc299592b21297ace10c8033c461c.jpg

A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane?

Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA?

Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.

4 minuty temu, adam_broda napisał:

A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane?

Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA?

Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.

To MIUI Polska, a nie Global ROM.

• Thanks 1

Normalnie nie idzie ogólnie na pierwszym zdjęciu widać że muszę pobrać z miui. Dziwne zawsze normalnie było z aktualizacją. Czy ktoś miał podobny problem ? Jak sobie z nim poradził ?

Edited by Maciekkkkk

https://pl.aliexpress.com/item/4000193828646.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.26f46931zGQfSo&algo_pvid=3bd31f75-b032-471f-8adb-4d7fbcdf7a91&algo_expid=3bd31f75-b032-471f-8adb-4d7fbcdf7a91-5&btsid=0b0a01f815932466298627047e7382&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Czy jak ściągne ten telefon z Chin to będą jakieś ograniczenia w użytkowaniu czy trzeba będzie coś tam pózniej zmieniać? Jak będzie z zasięgiem brak pasma B20 będzie miało duże znaczenie? Mega mi się podoba ta wersja niestety nie znam się na sciąganiu telefonów z Chin

Mam od miesiąca czerwony i wszystko działa jak należy. Tylko wgrałem sobie miui polska.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro Premium Edition przy użyciu Tapatalka

Gdzie dokładnie możliwość odblokować telefon by wgrać miui polska

Zrób to co wskazuje komunikat... wyloguj się z konta Xiaomi i zaloguj ponownie i spróbuj.

Czy ktoś może wie co się odpierdziela w tym MIUI?

Wieczorem odkładam telefon do ładowania, rano włączam a moim oczom ukazuje się nowy dodatkowy ekran na pulpicie a na nim cztery aplikację, które zainstalowały się samoistnie...e2a24eba15e9668a4a958a2cdd3c8381.jpg

Edit:

A w szufladzie aplikacji znalazłem jeszcze Amazon Shopping...

Tapatalk - Mi 9T Pro

Zmień region na polski. Te apliakacje cały czas są. Ale na regionach się pokazują.

Właśnie czytałem o tym. Jednak problem w tym, że odkąd mam telefon, czyli mniej więcej 6 miesięcy, nie zmieniałem regionu na inny niż Polska i wcześniej nic takiego się nie działo...
Nawet nie pamiętam dokładnie, ale fabrycznie na 99% nie było Opery ani Amazonu...

Tapatalk - Mi 9T Pro

Wczoraj na wykop podobnie coś czytałem. Być może na serwerach coś im się popsuło i pokazało się jak na innych regionach. U mnie ok cały czas.

Odblokowanie bootloadera nie wiąże się z utratą gwarancji ale ingerencja w oprogramowanie już tak. Na szczęście wszystko można cofnąć wgrywając oryginalny rom miflashem. 

17 minut temu, zoltan78 napisał:

Odblokowanie bootloadera nie wiąże się z utratą gwarancji ale ingerencja w oprogramowanie już tak. Na szczęście wszystko można cofnąć wgrywając oryginalny rom miflashem. 

czyli jestem w stanie bez problemu wgrać magisk a w razie potrzeby wgrać oryginalny soft i po kłopocie tak ? 

czyli jestem w stanie bez problemu wgrać magisk a w razie potrzeby wgrać oryginalny soft i po kłopocie tak ? 
Dokładnie tak.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Takie szybkie pytanie, czy na MIUI 12 w Waszych Mi 9T Pro z ROMem Global lub EEA, macie dostęp do panelu Google Discover czy Xiaomi Vault ? 

Tylko panel informacyjny. Nie ma zmian w miuipolska jest wybór.

• Thanks 1

Witam kolegów moj mi9tpro zaktualizował sie do miui12. Czy ktoś się spotkał ze po aktualizacji przy wyjsciu  z aplikacji aparatu telefon sie restartuje i drugi problem często łapie zwiechy