Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś może wie co się odpierdziela w tym MIUI?

Wieczorem odkładam telefon do ładowania, rano włączam a moim oczom ukazuje się nowy dodatkowy ekran na pulpicie a na nim cztery aplikację, które zainstalowały się samoistnie...e2a24eba15e9668a4a958a2cdd3c8381.jpg

 

Edit:

A w szufladzie aplikacji znalazłem jeszcze Amazon Shopping...

Tapatalk - Mi 9T Pro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem o tym. Jednak problem w tym, że odkąd mam telefon, czyli mniej więcej 6 miesięcy, nie zmieniałem regionu na inny niż Polska i wcześniej nic takiego się nie działo...
Nawet nie pamiętam dokładnie, ale fabrycznie na 99% nie było Opery ani Amazonu...

Tapatalk - Mi 9T Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zoltan78 napisał:

Odblokowanie bootloadera nie wiąże się z utratą gwarancji ale ingerencja w oprogramowanie już tak. Na szczęście wszystko można cofnąć wgrywając oryginalny rom miflashem. 

czyli jestem w stanie bez problemu wgrać magisk a w razie potrzeby wgrać oryginalny soft i po kłopocie tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mentos30 U mnie nic takiego się nie dzieje. Ja za to mam opóźnienia w słuchawce BT i zrywa chwilowo połączenie gdy mam podłączony głośnik BT. Jak dostaje wiadomość na telefonie to po 1/2 sekundy dopiero słychać w słuchawce (słuchawka Xiaomi), a w głośniku jak przełączam na inny kawałek na YT to pierwsze kilka sekund jest cisza. Miui12 EU.

Edit.

W Panelu Sterowania jest opcja "Przyspiesz prędkość". Kilka razy dziennie wyskakuje prosi o przyspieszenie przez ubicie aplikacji. Najśmieszniejsze jest to, że chce ubijać te aplikacje które chciałbym osobiście wyłączyć, ale się nie da. Nie mam listy, ale na zrzucie widać, że jest ich 17. Bez sensu... 

Screenshot_2020-08-05-21-18-43-382_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2020-08-05-21-20-07-452_com.miui.securitycenter.jpg

Edytowane przez Szaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego po wejściu w filmik CDA, apka nie chce się uruchomić, tylko dzieje się to co widać na filmiku? Na poprzednich telefonach działało normalnie, nieważne czy się wylogowalem z Chrome czy byłem zalogowany, nie było problemów. Trochę mnie to irytuje. Po wylogowaniu z Chrome działa normalnie, tylko dlaczego po zalogowaniu tak się dzieje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie do kogoś kto zna się na oprogramowaniu aparatu w tym telefonie :) 
Warto używać trybu 48 Ultra HD czy lepiej robić normalne zdjęcia.
Te w Ultra HD mają więcej pixeli ale odnośnie jakości nie zauważyłem różnicy znaczącej.
Chciałbym wydrukować później parę zdjęć i zastanawiam się właśnie jakim trybem robić.

Z góry dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z początkiem sierpnia GPay mi się zaktualizował i przestał działać. SafetyNet pokazywał błąd CTS profile match. 

- Zaktualizowałem Magiska. 

- Dodałem kartę ponownie, wpisałem w pliku chmod,  440 

- W Terminalu ponownie musiałem zaktualizować fingerprint.

Teraz płatności działają, ale nie mogę zainstalować żadnej aplikacji. To znaczy instaluje się, ale apka zamyka pokazując raport z błędem. Dodatkowo, nie mogę pobrać/wyświetlić żadnego załącznika w apce gmail.

 

 

Ktoś podpowie co robić? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, może będziecie w stanie mi doradzić. Chodzi mi o systemowa apke pogody i jej wyświetlanie. Obecnie jestem w pl ale nie mam możliwości zmienic wyswietlania pogody dla obecnego miasta. Cały czas pokazuje UK. Nawet gdybym chciał dodać miasta od nowa to mogę usunąć tylko miasto w Polsce, natomiast to z UK jest nie do ruszenia.

 

Pamiętam, ze swego czasu wystarczyło kliknąć na ekranie głównym w nazwę miasta i przeskakiwalo na drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...