Jump to content

arttur07

Użytkownicy
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arttur07's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Miałem usunięte z autostartu. Już dodałem i zobaczę jakie będą efekty. Dzięki!
 2. Takie szybkie pytanie- czy Wam też dochodzą czasem powiadomienia z opóźnieniem? Głównie mi się to zdarza odnośnie Facebooka i Instagrama. Dopiero jak odpalę aplikacje dostaje powiadomienia. Czasem działa wszystko ok.
 3. Witajcie, może będziecie w stanie mi doradzić. Chodzi mi o systemowa apke pogody i jej wyświetlanie. Obecnie jestem w pl ale nie mam możliwości zmienic wyswietlania pogody dla obecnego miasta. Cały czas pokazuje UK. Nawet gdybym chciał dodać miasta od nowa to mogę usunąć tylko miasto w Polsce, natomiast to z UK jest nie do ruszenia. Pamiętam, ze swego czasu wystarczyło kliknąć na ekranie głównym w nazwę miasta i przeskakiwalo na drugie.
 4. Tak, wiem o tej opcji po prostu pisałem posta chwilę po aktualizacji i to mi się rzuciło w oczy na samym początku
 5. Dziś dostałem aktualizacje na swoje Mi 9T Pro. O ile muszę się jeszcze do wszystkiego przyzwyczaić (i ikony są jakieś większe) tak znalazłem już jeden plus Po instalacji MIUI 12 powiadomienia na Huawei Watch GT2 zaczęły ponownie działać
 6. Jest sens wgrywać MIUI 12? Czy lepiej poczekać aż go ew poprawią?
 7. Dzięki za odpowiedź. Grzebiąc w ofertach i recenzjach smartwatchy wszelkiego rodzaju m.in fossil gen 5 czy Samsung Galaxy watch 46mm stwierdzam, że aż tak zaawansowany sprzęt nie jest mi potrzebny. Obstawiam, że nie używałbym połowy funkcji. Do tego dochodzi ładowanie omalże codziennie. Dlatego wybiorę coś pomiędzy GTR a Stratos 3. Chociaż Huawei Watch GT2 tez wydaje się spoko opcją.
 8. Witajcie, Do tej pory używałem tylko Mi Band 3. Temat smartwatchy jest dla mnie kompletnie nowy. Zastanawiam się nad zamiana swojej opaski na coś bardziej przypominającego klasyczny zegarek. Dlatego chciałbym się zapytać użytkowników smartwatchy o poradę co można polecić na początek. Moim faworytem jest Amazfit GTR jednak czytałem o problemach związanych z GPS. Inna opcja jaka rozwalazem to Stratos 2/3. A może warto byłoby porzucić Xiaomi i znaleźć coś innego? Najbardziej zależy mi na dobrze działających powiadomieniach. Szkoda, że amazfity nie wspierają nfc u nas. Przy aktywnościach fajnie jakby GPS i inne bajery dość dokładnie zbierał dane, ale nie jest to priorytet (głównie jeżdżę na rowerze a do tego używam licznika garmina). Budżet do 1000max Myślałem też nad jakiś Fossilem 4 lub 5 generacji ale ponoć bateria słabo trzyma.
 9. A ja od pewnego czasu zauważłem w statystykach zużycia, że najwięcej baterii żre mi "sygnał sieci" i jest to blisko 50%. Jak wejdę w szczegóły użycia jest tylko "czas braku sygnału 2%". Pierwszy raz widzę tę informację, zawsze najwięcej mi zżerał ekran, obecnie jest jako drugi z 35%. SOT pokazuje mi na niecałe 6h.
 10. Ja założyłem u siebie hydrożel z tej oferty https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozelowa-hydrogel-do-xiaomi-mi9-t-mi-9t-8368409137?snapshot=MjAyMC0wMy0wOFQxNTozNDowNi43OTlaO2J1eWVyOzliYTZiYzBiOGJmNDg3Y2EzYjYxYjc1ZjBmYjVkOTAzNGY5NGY4NmQzNjM4OWI4Yjk1OGEyNzQ4YjU1MmJkMTM%3D Generalnie jestem zadowolony- dotyk działa, czytnik nie ma problemów. Jedynym mankamentem jest to, że jak się wyjdzie na zewnątrz lub jedzie samochodem i słonko przyświeca to mamy dość spore odbicia..
 11. I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło! Dziękuję bardzo Nigdy dotąd nie używałem szuflady. Najważniejsze aplikacje mam już na innych ekranie, zastanawiałem się tylko czy mogę modyfikować kolejność pozostałych apek w głównej szufladzie
 12. Nazwę kategorii owszem. Jednak z tego co widzę nie mogę edytować nazwy aplikacji w danej kategorii, aby wyświetlała się przed innymi. Przykładowo chciałbym żeby aplikacja mBank wyświetlała mi się przed Gmail.
 13. A czy jest może możliwość ustawienia aplikacji w szufladzie według mojej wizji zamiast alfabetycznie? Wolałbym nie mieć kategorii tylko wszystkie na jednej liście. Rozważałem nawet stworzenie jednej kategorii z apkami, ale ułożonymi w kolejności jakiej ja chcę. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba nie jest możliwe. Te aplikacje których najczęściej używam mam na ekranie głównym, mniej popularne w szufladzie.
 14. Ja do tej pory miałem wersję 11.0.3 i obsługi motywów nie miałem(tylko po zmianie regionu na Indie). Dziś dostałem aktualizacje do 11.0.5 i obsługę motywów już mam
×
×
 • Create New...