arttur07

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About arttur07

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest sens wgrywać MIUI 12? Czy lepiej poczekać aż go ew poprawią?
 2. Dzięki za odpowiedź. Grzebiąc w ofertach i recenzjach smartwatchy wszelkiego rodzaju m.in fossil gen 5 czy Samsung Galaxy watch 46mm stwierdzam, że aż tak zaawansowany sprzęt nie jest mi potrzebny. Obstawiam, że nie używałbym połowy funkcji. Do tego dochodzi ładowanie omalże codziennie. Dlatego wybiorę coś pomiędzy GTR a Stratos 3. Chociaż Huawei Watch GT2 tez wydaje się spoko opcją.
 3. Witajcie, Do tej pory używałem tylko Mi Band 3. Temat smartwatchy jest dla mnie kompletnie nowy. Zastanawiam się nad zamiana swojej opaski na coś bardziej przypominającego klasyczny zegarek. Dlatego chciałbym się zapytać użytkowników smartwatchy o poradę co można polecić na początek. Moim faworytem jest Amazfit GTR jednak czytałem o problemach związanych z GPS. Inna opcja jaka rozwalazem to Stratos 2/3. A może warto byłoby porzucić Xiaomi i znaleźć coś innego? Najbardziej zależy mi na dobrze działających powiadomieniach. Szkoda, że amazfity nie wspierają nfc u nas. Przy aktywnościach fajnie jakby GPS i inne bajery dość dokładnie zbierał dane, ale nie jest to priorytet (głównie jeżdżę na rowerze a do tego używam licznika garmina). Budżet do 1000max Myślałem też nad jakiś Fossilem 4 lub 5 generacji ale ponoć bateria słabo trzyma.
 4. A ja od pewnego czasu zauważłem w statystykach zużycia, że najwięcej baterii żre mi "sygnał sieci" i jest to blisko 50%. Jak wejdę w szczegóły użycia jest tylko "czas braku sygnału 2%". Pierwszy raz widzę tę informację, zawsze najwięcej mi zżerał ekran, obecnie jest jako drugi z 35%. SOT pokazuje mi na niecałe 6h.
 5. Ja założyłem u siebie hydrożel z tej oferty https://allegro.pl/oferta/folia-hydrozelowa-hydrogel-do-xiaomi-mi9-t-mi-9t-8368409137?snapshot=MjAyMC0wMy0wOFQxNTozNDowNi43OTlaO2J1eWVyOzliYTZiYzBiOGJmNDg3Y2EzYjYxYjc1ZjBmYjVkOTAzNGY5NGY4NmQzNjM4OWI4Yjk1OGEyNzQ4YjU1MmJkMTM%3D Generalnie jestem zadowolony- dotyk działa, czytnik nie ma problemów. Jedynym mankamentem jest to, że jak się wyjdzie na zewnątrz lub jedzie samochodem i słonko przyświeca to mamy dość spore odbicia..
 6. I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło! Dziękuję bardzo Nigdy dotąd nie używałem szuflady. Najważniejsze aplikacje mam już na innych ekranie, zastanawiałem się tylko czy mogę modyfikować kolejność pozostałych apek w głównej szufladzie
 7. Nazwę kategorii owszem. Jednak z tego co widzę nie mogę edytować nazwy aplikacji w danej kategorii, aby wyświetlała się przed innymi. Przykładowo chciałbym żeby aplikacja mBank wyświetlała mi się przed Gmail.
 8. A czy jest może możliwość ustawienia aplikacji w szufladzie według mojej wizji zamiast alfabetycznie? Wolałbym nie mieć kategorii tylko wszystkie na jednej liście. Rozważałem nawet stworzenie jednej kategorii z apkami, ale ułożonymi w kolejności jakiej ja chcę. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba nie jest możliwe. Te aplikacje których najczęściej używam mam na ekranie głównym, mniej popularne w szufladzie.
 9. Ja do tej pory miałem wersję 11.0.3 i obsługi motywów nie miałem(tylko po zmianie regionu na Indie). Dziś dostałem aktualizacje do 11.0.5 i obsługę motywów już mam
 10. Pytanie z innej beczki- używał ktoś z Was szkła na tylne aparaty?
 11. Witajcie, Właśnie wróciłem do Polski i zauwazylem że mam włączona opcję drugi zegar. Sprawa jest o tyle ciekawa, że raz pokazuje mi chińskie znaczki nad godziną a czasem "czas lokalny"- załączam zrzut. Natomiast na AOD mam cały czas "czas lokalny" oraz "Londyn". Ma ktoś pomysł skąd to mod być? Natomiast po uruchomieniu telefonu ponownie wyświetlacz AOD pokazywał mi domyślny motyw(ten z księżycem) a po wejściu w ustawienia zmienił się na taki z dwoma strefami czasowymi
 12. Ja na chwilę obecną kupiłem sobie szkło z tego linku https://www.ebay.co.uk/itm/For-Xiaomi-Mi-9T-Pro-Tempered-Glass-Screen-Protector-Case-Friendly/123896139549?pageci=6cac68fe-a9d4-4738-9f6d-5ca8693e985d Chciałem mieć coś na już, a najwyżej rozglądać się za czymś z 3mk jak będę w Polsce. Jest całkiem ok, trochę odstaje na bokach ale dotyk działa całkiem fajnie. Od czasu do czasu dłużej pomyśli nad odciskiem, ale to sporadycznie.
 13. Mimo wszystko jest całkiem ok. To na czym mi najbardziej zależało to działa czyli Whatsapp wiadomości i połączenia. Reszta jest dodatkiem
 14. Zainstalowałem u siebie wersję z powyższego linku. Wszystko jest ok, mam powiadomienia z sms i połączeń, są kolorowe ikonki. Natomiast nie mam na pewno powiadomień z instagrama i prawdopodobnie skype. Przed instalacją nowej wersji też ich brakowało. Stąd pytanie- trzeba się pogodzić z brakiem tych powiadomien czy może da się jakoś to zmienić?
 15. Dzięki za odpowiedź! Zatem wszystko wskazuje, że moja wersja telefonu to fabryczny global. Przy włączaniu nie mam informacji "unlocked" Sprawdzę jeszcze na podanej przez Ciebie stronie, ale to już po powrocie z pracy.