Skocz do zawartości

Mi 9T Pro/K20 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Demo1 napisał:

Dzięki, dasz mi jakiś poradnik do tego miflasha? 

Ile razy jeszcze zapytasz o to samo. Dostałeś ode mnie link z instrukcją. Koledzy dopisali, żebyś pamiętał o tym by nie blokować bootlooadera (zaznaczyć "clean all") i tyle. Jak z czymś sobie nie radzisz, to nie bierz się za to, a nie pytasz o jedno i to samo w koło. Dostajesz gotową instrukcję, a Ty od nowa o nią prosisz! Oddaj telefon do Mi Centrer, albo daj komuś kto ogarnie ten temat i problem z głowy, skoro nie potrafisz skorzystać z tutoriala z forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie softboot tylko fastboot

Po drugie:

6 godzin temu, pkonrad napisał:

To musisz przez MiFlash wgrać soft z pliku Fastboot

 

Najnowszy Fastboot EEA Stable ROM - https://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.QFKEUXM/raphael_eea_global_images_V11.0.5.0.QFKEUXM_20200212.0000.00_10.0_eea_c465b1a57d.tgz

 

https://forum.android.com.pl/topic/294981-instalacja-romu-za-pomoc%C4%85-miflash/ - tutaj masz instrukcję jak to zrobić.

Po trzecie kilka postów wyżej sam cytowałeś ten post z tym linkiem do ROMu fastboot !! Jakbyś czytał co się do Ciebie pisze, oraz to co sam piszesz, a nie spamował bezsensownymi postami to nie dostał byś ostrzeżeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na ile Waszym zdaniem można teraz wycenić 2-3 miesięcznego Mi 9t Pro 6/128 z Pl dystrybucji?

Dziś dojdzie prawdopodobnie moja nagroda i muszę zacząć myśleć co dalej...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, 

Jak tylko kupiłem ten model telefonu zainstalowałem sobie miui polska, od czasu do czasu były jakieś aktualizacje. Ostatnio nic. W załączniku screen z softu który mam obecnie. 

Pytanie czy mam aktualny soft? Czy muszę coś aktualizować? Gdy sprawdzam dostępność aktualizacji wyskakuje info że mam aktualne. 

Pozdrawiam

 

Screenshot_2020-06-06-11-08-04-534_pl.zdunex25.updater.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shonsu napisał:

Cześć, 
Jak tylko kupiłem ten model telefonu zainstalowałem sobie miui polska, od czasu do czasu były jakieś aktualizacje. Ostatnio nic. W załączniku screen z softu który mam obecnie. 
Pytanie czy mam aktualny soft? Czy muszę coś aktualizować? Gdy sprawdzam dostępność aktualizacji wyskakuje info że mam aktualne. 
Pozdrawiam
 
 

Najnowszą jaka jest masz. Czekaj na v12 za jakiś czas będzie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam 20.6.11. dla mnie też jest to dziwne i bardzo irytujące. Tym bardziej że na global tego nie było 

U mnie tak robi fluid nawigation gestures. Po wyłączeniu jest ok. Używa ktoś może tej aplikacji? 

Albo zna ktoś jakąś inną aplikacje do obsługi gestów żeby można było samemu akcje ustawić? 

Edit:

Błąd robiła opcja ukrywania guzików nawigacyjnych. Musiałem je wyłączyć przez inną aplikacje 

Edytowane przez ziomal_1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 minuty temu, adam_broda napisał:

A dlaczego przez TWRP a nie normalnie jak jest napisane?

Dlaczego plik Recovery (sądząc po objętości) a nie OTA?

Ja ściągnąłem OTA (ok. 1,2 GB), wskazałem go w Aktualizacje, się zainstalowało i śmiga.

To MIUI Polska, a nie Global ROM.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/4000193828646.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.26f46931zGQfSo&algo_pvid=3bd31f75-b032-471f-8adb-4d7fbcdf7a91&algo_expid=3bd31f75-b032-471f-8adb-4d7fbcdf7a91-5&btsid=0b0a01f815932466298627047e7382&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Czy jak ściągne ten telefon z Chin to będą jakieś ograniczenia w użytkowaniu czy trzeba będzie coś tam pózniej zmieniać? Jak będzie z zasięgiem brak pasma B20 będzie miało duże znaczenie? Mega mi się podoba ta wersja niestety nie znam się na sciąganiu telefonów z Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...