Szaju

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Szaju

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaka klawiatura? Mnie to chyba nie dotyczy bo używam klawiaturę BlackBerry.
 2. Nigdzie indziej ich nie podłączałem więc tutaj nie pomogę.
 3. Ja nie miałem z tym problemu. Nie musiałem nic robić.
 4. Z tego co pamiętam to ja wyciągnąłem tylko prawą, sparowałem ją z telefonem i po wyciągnięciu lewej, i włączeniu (one mają takie folie na pinach od ładowania dlatego trzeba ją włączyć) podłączyła się automatycznie i działały. Nie parujesz obu. Tylko prawą.
 5. Mi też się uruchamiały. Czyściłem dane, nawet nie aktualizowałem, a i tak się uruchamiały. Pomimo tego, że domyślnie mam ustawioną przeglądarkę od Xiaomi. Dlatego wyłączyłem ją, i wiele innych niepotrzebnych rzeczy, przez ten Hidden Settings. @JamCiTo odinstalowujesz tylko aktualizację. Aplikacji nie wyrzucisz z telefonu na Globalu. Aplikacje które same się uruchamiały i nigdy nich nie używałem (przy ustawieniu, że mają być zamknięte w tle w ustawieniach konkretnej aplikacji) to przede wszystkim Zdjęcia Google i Chrome.
 6. Odinstaluj. Dobre. Jeżeli masz Global to jedyne rozwiązanie to instalacja Hidden Settings for MIUI ze sklepu Play i wyłączenie Chrome z poziomu tej aplikacji.
 7. Ja nie dostałem tej aktualizacji z tapetami.
 8. U mnie nic się nie dzieje. Wszystko działa jak wcześniej. Doszła jakaś cyfrowa równowaga. Jest to tak potrzebne jak świni siodło... Jedynie pozostał brak wibracji...
 9. @Orjon pobieranie z tego mirom.ezbox jest bezpieczne? Mam Redmi 6 i już wyszedł na niego Pie na Globalu, ale telefon nie widzi aktualizacji. Ściągać, instalować czy lepiej poczekać?
 10. Taki temat już istnieje. Nie znaleźliśmy na ten problem rozwiązania.
 11. Tak czytam te wszystkie posty na forum i zastanawiam się co się wszyscy uparli na ten SOT? Jak dla mnie to nie jest wyznacznik tego ile trzyma bateria. Najczęściej SOT mam 3-4h i bateria nadaje się do ładowania po 10h używania (staram się nie schodzić poniżej 20%), a innym razem trzyma dobre 15h i więcej zanim zacznę go ładować. Wszystko zależy od tego jak używam telefonu. Często wykonuje dużo rozmów przez słuchawkę BT i podczas takich rozmów wyłączam ekran. Oprócz tego Twitter, 2 konta mailowe, Messenger, Whatsapp i bateria ucieka. Siedząc na działce gdzie zasięg mam słaby baterie ładuje 2 razy dziennie. Nigdy nie miałem z tym problemu i nie szukam innych romów. Jadę na Globalu. Cały czas LTE. Powyłączałem niepotrzebne aplikacje i ich też nie aktualizuje. Nie instaluje też czegoś co mi się nie przyda. Nie używam ciemnego motywu. To jest telefon, a nie urządzenie do bicia rekordów w działaniu, a jeżeli po tym weryfikujecie wybór telefonu to Was podziwiam.
 12. Musisz w Orange wyłączyć te opcje z powiadomieniem smsem.
 13. Dzisiaj mi pobrało aktualizację bez problemu.
 14. Dzisiaj też miałem problem z pobraniem aktualizacji, a teraz jak chciałem spróbować na wieczór to nie ma jej w ogóle.
 15. Wejdź w ustawienia - zarządzaj aplikacjami - Messenger - powiadomienia - czaty i połączenia i tam wyłącz co trzeba.