Szaju

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Szaju

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Reszta powiadomień przychodzi normalnie?
 2. Wejdź w ustawienia i do góry w pasku wyszukiwania wpisz "powiadom" . Znajdź takie coś jak "dostęp do powiadomień" i zobacz czy masz tam zaznaczone Amazfit.
 3. Mi połączyło na początku z mi band 2. Byłem zdziwiony, ale nawet się cieszę, że nie muszę używać dwóch aplikacji do obsługi opaski i zegarka.
 4. Ja po aktualizacji mam problem z powiadomieniami w zegarku. Test powiadomień działa. Przed aktualizacją wszystko działało. Miał ktoś z tym problem? Edit. Okazało się, że odznaczony był przełącznik w dostępu do powiadomień dla Amazfit.
 5. Dlaczego twierdzisz, że masz drenaż? Używam Mi Mix 2s i gdy czytam Twojego posta mam 53% baterii po 13h używania telefonu od pełnego naładowania, a SOT mam niecałe 3,5h. Bardzo podobne użycie do Ciebie i nie twierdzę, że mam drenaż baterii. Dodatkowo nie używam i nie mam zainstalowanego FB, Insta i Spotify, a Mi Fit mam wyłączone w tle.
 6. Wczoraj sam sprawdzałem u siebie i mam tak samo jak Ty. Pewnie tak musi być.
 7. Wyłącz pływające powiadomienie w aplikacji telefon i zobacz co się dzieje.
 8. Rzeczywiście. Nie zwróciłem uwagi bo swego czasu przekreśliłem Miui Launcher przez ten gest wyszukiwania który, na szczęście, idzie wreszcie wyłączyć.
 9. Wreszcie można ustawić dźwięki dla konkretnych aplikacji.
 10. Ja mam globala i nie chce się jak na razie bawić w mody. Używam BlackBerry Launcher który mi bardzo odpowiada, ale mam wrażenie, że jest troszkę wolniejszy niż miui.
 11. Jeszcze jakiś widżet do blokowania ekranu i możliwość zmniejszenia ikon, i wracam do Miui Launcher
 12. Szaju

  Etui - back cover

  Ja używam etui MSVII do Mi Mix 2s. Jest bardzo podobne do oryginalnego jaki dają w pudełku. Można go kupić na Ali i na Allegro.
 13. Wreszcie dodali możliwość ustawienia własnego dźwięku w aplikacjach.
 14. Polecam Launcher BlackBerry. Kolumny od 4 do 7, rzędy od 3 do 7. Najważniejsze aplikacje wrzucasz na pulpit. Reszta zostaje w menu na środku na dole (kółko z sześcioma kropkami). Widżety i skróty do ustawienia na pulpicie. Czarny i jasny motyw. Jedyny minus to reklama w menu na samej górze po 30 dniach używania, ale aż tak bardzo to nie przeszkadza.