Szaju

Użytkownicy
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Szaju

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam MI9T Pro w wersji EU, a chciałbym wgrać Global. Czy jak odblokuje bootloader będę mógł go wgrać bez problemu? Doczytałem, że musiałbym zainstalować India bo zależy mi na dialerze od Xiaomi bo ten od Google mnie denerwuje...
 2. Dla mnie akurat przydatna rzecz. Szkoda tylko, że nie można tego kółka ustawić tam gdzie się chce.
 3. @color1 za dużo zabawy. Jakich pływających okienek?
 4. @rob_ert Zezwoliłem na wszystko i nadal tylko dźwięk w słuchawce. Nic więcej. Żadnych nazw kontaktów czy czytania numeru. Nie wiem czym to spowodowane. Może ta słuchawka tego nie ma. Mój telefon to MI9T Pro wersja EU nad czym ubolewam bo mam kontakty i wiadomości od Google...
 5. Mam te same ustawienia włączone i jest tylko fabryczny dźwięk przychodzącego połączenia. Ja mam poustawiane dźwięki dla konkretnych grup osób i nasłuchuje jaki dzwonek dzwoni Słychać mnie dobrze. Przed chwilą się jeszcze upewniłem. Jestem zadowolony, ale musiałem się do niej przyzwyczaić.
 6. Witam @rob_ert. Posiadam tę słuchawkę. Kupiłem na Aliexpress. Ma tylko język chiński, ale w niczym on nie przeszkadza bo nie padają tam żadne komendy, tylko dźwięki. Nie ma czegoś takiego jak caller ID więc nie czyta kto dzwoni. Sterowanie głośnością tylko z poziomu telefonu, na słuchawce masz tylko guzik włączenia/wyłączenia. Połączenie odbierasz dotykowo. Nie ma żadnego guzika. Słuchawka fajnie leży na uchu, ale mnie czasami potrafi uwierać w miejscu gdzie jest gumka która wchodzi do ucha. Myślałem, że jest delikatniejsza jak np. Jabra Stone. Za to bateria mistrzostwo. Ładuję ją jakoś co 4-5 dni w etui. U mnie są problemy z opóźnieniem na BT przy dzwonku i po odbiorze połączenia. Dopiero po jakieś sekundzie mnie słychać. Podobno to wina BT w Androidzie 10 bo na głośniku BT mam to samo. Co do dźwięku zbieranego przez mikrofony to nie ma problemu. Słychać mnie dobrze i wyraźnie jak nie przerywa, ale tak się działo też w innych słuchawkach (może dlatego, że dużo rozmawiam w aucie). Ogólnie słuchawka ok, ale utwierdziłem się w tym, że Plantronics są najlepsze. Miałem Explorer 500 (którą wyprałem w spodniach) i M90. Fajnie leżały w uchu i to bez tego pałąka. Kwestia gustu.
 7. Nie wiem jak ma wyglądać nowe centrum prywatności, ale nie widzę nic nowego.
 8. Dostałem aktualizację. Mam wrażenie, że się szybciej odblokowuje palcem. Zniknęła ikonka synchronizacji w centrum kontroli. W menu -> wyświetlacz pokazała się opcja ograniczenia migotania. Więcej nowości nie zauważyłem.
 9. A folder MIUI przerzuciłeś na komputer? Tam jest folder Backup.
 10. @mentos30 U mnie nic takiego się nie dzieje. Ja za to mam opóźnienia w słuchawce BT i zrywa chwilowo połączenie gdy mam podłączony głośnik BT. Jak dostaje wiadomość na telefonie to po 1/2 sekundy dopiero słychać w słuchawce (słuchawka Xiaomi), a w głośniku jak przełączam na inny kawałek na YT to pierwsze kilka sekund jest cisza. Miui12 EU. Edit. W Panelu Sterowania jest opcja "Przyspiesz prędkość". Kilka razy dziennie wyskakuje prosi o przyspieszenie przez ubicie aplikacji. Najśmieszniejsze jest to, że chce ubijać te aplikacje które chciałbym osobiście wyłączyć, ale się nie da. Nie mam listy, ale na zrzucie widać, że jest ich 17. Bez sensu...
 11. Witam. Wykonuje dużo telefonów do klientów i nie zapisuje tych numerów w książce. Gdy chce zadzwonić po raz kolejny to muszę wpisywać cały numer lub szukać na liście. W dialerze Xiaomi wpisywałem np. początek numeru i wyskakiwały mi wszystkie połączenia na jakie dzwoniłem z tą kombinacją cyfr. Może jest gdzieś możliwość, aby dialer Google przeszukiwał też nr wybrane, ale niezapisane? Nie potrafię tego włączyć, a potrafi to być irytujące gdy trzeba ponownie wklepać cały numer.
 12. Reset do fabrycznych to ostatnie co bym chciał zrobić bo już mam wszystko ustawione... Przyznałem dostęp Google. Wyczyściłem dane kontaktów i to samo... Przygotowuje do synchronizacji... i nic się nie dzieje. Takie coś mam Edit. Dziękuję za pomoc, ale tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych pomogło.
 13. Nie działa. Na dole wyskakuje informacja na czarnym tle, że nie udało się zsynchronizować. Pliku .csv też nie mogę wygenerować bo wyskakuje coś takiego:
 14. Odświeżę temat. Od wczoraj męczę się z kontaktami na MI9T Pro których nie mogę przenieść z MI MIX 2S. Zrobiłem synchronizację na koncie Google w MIXie, ale nie mogę ich wrzucić na Pro. Cały czas jest napisane: Przygotowuje do synchronizacji. Może to trochę potrwać... Nie mogę też zaimportować z pliku .vcf. Napisane jest, że format nie jest obsługiwany. Posiadam też kopię z MIXa w chmurzę Xiaomi, ale też nie mogę przywrócić kontaktów. W zakładce konta i synchronizacja, na Pro, wszystko w Google się synchronizuje oprócz kontaktów. Na MIXie nie ma problemu. Nie mam już pomysłu.
 15. Mam apkę Fortuny. Jak szukałem to nic nie wskazywało na to, że może to być związane z Fortuną. Dzięki za pomoc.