Jump to content

Szaju

Użytkownicy
  • Content Count

    153
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Szaju

  • Rank
    Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nie da rady tego włączyć. Było na forum o tym.
  2. Chyba nie da rady. Musisz mieć włączone przyciski na dole.
  3. @NRGizer jest aktualizacja dialera od Google i znajduje wszystko jak wpiszesz dane znaki.
  4. Nie dostałem jeszcze aktualizacji bo mam EU, a po wgraniu najnowszego AOD z apkmirror nie ma opcji 10 sek.
  5. @Baczeekk jakbyś przeczytał cały wątek to byś wiedział dlaczego pytamy o zmianę dialera. Nie chodzi o jego wygląd tylko funkcjonalność.
  6. Masz dodane do autostartu? W przypadku Messengera autostart i oszczędzanie energii wystarczy.
  7. Z tego co pamiętam SMS nie jest w alertach aplikacji tylko niżej osobny odnośnik.
  8. Pisałeś gdzie jest suwaczek czy jak się zachowuje AoD jak włączysz ekran? Wyłącza się cały ekran jak jest ciemno czy tylko przyciemnia zegarek? Jak w końcu jest?
  9. @brawo tryb kieszonkowy jest w ustawieniach systemu, a nie w AoD. Mając kiedyś Mi5s też miał tryb kieszonkowy, a nie miał AoD. Nie pamiętam jak w Mi Mix2s. Nie używam AoD, ale z ciekawości sprawdziłem i w moim MI9T Pro też nie gaśnie ekran jak jest ciemno.
  10. Ja dodatkowo do tego co napisał Netoper, jak skończę korzystnie z konkretnej aplikacji, wchodzę w informację o aplikacji i wymuszam zatrzymanie. W ten sposób mam ustawione i tak traktuje aplikacje które używam raz na jakiś czas np.: KFC, Vitay, Pepper itp.
  11. Autostart i kłódka starczy . Może zostać oszczędzanie energii.
  12. Działa. Musisz wejść w ustawienia aplikacji i w powiadomieniach masz połączenia nieodebrane. Tam ustawiasz dźwięk przypomnienia. Ważność mam ustawioną na domyślną. Daj znać czy działa.
  13. Tak się dzieje po aktualizacji dialera od Google. Ja wpisuje po nazwiskach lub tak jak Ty całe imię. Ogólnie ten dialer to syf jakich mało. W tym od Xiaomi po wpisaniu np. 3 pierwszych cyfr pokazywało wszystkie połączenia łącznie z tymi których nie mamy w kontaktach. Ułatwiało to prace. Trzeba z tym żyć...
  14. Ja przy Mi Band 5 i MiFit oraz przy zegarku GTR z Zepp (Amazfit) włączam GPS tylko na czas połączenia z apką. Później go wyłączam, a zegarek normalnie pokazuje powiadomienia itp.
×
×
  • Create New...