Jump to content

dzeryae

Użytkownicy
 • Posts

  132
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3 Global

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzeryae's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

23

Reputation

 1. Potwierdzam, Revoult działa. Też czekam co z baterią, bo na 13.0.6.0 było u mnie gorzej niż na poprzednich romach.
 2. Nie, w pierwszym poście jest opis jak wgrać TWRP (poprzednie ROMy były fastboot), a potem to już ściągnięty plik .zip z kompa albo komórki. Przed chwilą robiłem. Wszystkie dane zostają.
 3. W ostatniej wersji 13.0.6.0. była zmiana układu menu. Czy to są zmiany już na stałe? Ktoś już instalował 13.0.7.0?
 4. Tak, też uważam, że wersja Xiaomi.eu stabilne - 13.0.6.0 to jedna z gorszych od kilku miesięcy. Zmiana układu menu i słabsza bateria. Hehe tak akurat się składa, że właśnie przed chwilą wyszła 13.0.7.0 xiaomi.eu. Ktoś już instalował? Widzę, że jest już wątek dedykowany 13.0.7.0, więc tam się przenoszę,
 5. Jeszcze raz wgrałem ROM i jednak wydaje mi się, że z baterią jest minimalnie gorzej niż na 13.0.5.0. Czas SOT około 30 minut mniej niż na poprzednim. Nowy bug, dziwnie spłaszcza ikony aplikacji (np. WhatsApp) lub zmniejsza je (np. Millenium) - coś jakby ROM miał problemy z proporcjami ikonek. Dziwne, wcześnie nigdy takiego problemu nie miałem. W załączniku przykłady. Kolejny problem to przestał płynnie chodzić Asphalt 8 (inna sprawa, że wydali update, który ew. mógł spowodować takie problemy), laguje nie ważne czy tryb zrównoważony, oszczędzanie baterii czy 60Hz czy 120Hz. Praktycznie nie da się grać. Jak dla mnie to nieudany ROM, niecierpliwie czekam na następny. Na tym w nocy ubywa ok.4% baterii. Najgorsza zmiana to ten nowy układ graficzny.
 6. Jak dla mnie nowy układ menu jest zły i znowu mam problemy z baterią. To znaczy przez noc zwykle zjadał 0% (bateria ustawiona na profilu oszczędzanie baterii) a teraz znowu 3-4%. Czas SOT też trochę krótszy niż na 13.0.5.0. Spróbuję wgrać jeszcze raz. Może pomoże :-).
 7. Właśnie, ten nowy układ nie jest ani ładniejszy, ani wygodniejszy. Wręcz odwrotnie.
 8. Bateria na razie podobnie, po pełnym cyklu dam znać. Płatności nie używam. A czujnik przy uchu to w recenzji chyba na Gsmarena pisali, że to jedna z najbardziej dokuczliwych wad bardzo dobrego telefonu, ale to raczej kwestia hardware i Xiaomi ma zmienić dostawcę tego czujnika. Więc chyba dużo lepiej nie będzie.
 9. Wgrałem i zauważyłem, że zmienił się nieco układ menu (przyciski BT, pasek jasności itp.). W załączniku wygląd w wersji 13.0.6.0. Według mnie poprzedni układ było ładniejszy, ale to pewnie kwestia gustu. P.S Dalej występuje bug - problem z powiadomieniem Spotify. Nie da się go usunąć ruchem w prawo. Ciągle jest obecny, aż coś go wyczyści z pamięci RAM.
 10. Ponieważ nie ma jeszcze wątku o 13.0.6.0 to wrzucam tutaj. Zauważyłem, że zmienił się nieco układ menu (przyciski BT, pasek jasności itp.). W załączniku wygląd w wersji 13.0.6.0. Według mnie poprzednie było ładniejsze, choć to pewnie kwestia gustu.
 11. Ok. Dziękuje. To będę wgrywał. A jaka wersja przeglądarki jest w ROMie 13.0.6.0? Bo w 13.0.5.0 jest 12.16.3.1-gn. I czy dalej przeglądarka nie potrafi sama wykryć czy system jest w trybie jasnym czy ciemnym? Bo nie bardzo rozumiem jak aplikacja systemowa - przeglądarka Xiaomi nie potrafi sama przełączyć się w tryb zgodny z systemem. Ta funkcja nie działa od bardzo dawna, trzeba robić to ręcznie, albo zmienić przeglądarkę.
 12. Właśnie ściąga się wersja 13.0.6 - jakiś changelog? Ktoś już wgrał? Działa?
 13. Jeszcze raz wgrałem 13.0.5. W ramach eksperymentu zmieniałem jeszcze odświeżanie na 120Hz i wyłączyłem rozszerzenie pamięci 3 GB. I tym razem jest ok, 0-1% na noc. Nie wiem czemu, ale ważne, że działa znowu dobrze. A co z tymi powiadomieniami ze Spotify? Też tak macie, że pomimo wyjścia z programu nadal zostaje te powiadomienie, jak na zdjęciu, które załączyłem w poprzednim poście?
 14. W takim razie nie wiem czemu u mnie jest taka różnica na minus. Czy ponowne wgranie tego samego 13.0.5 może coś zmienić?
×
×
 • Create New...