Jump to content

dzeryae

Użytkownicy
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO F3 Global

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dzeryae's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

24

Reputation

 1. Wyszło 14.0.5 . Jest tu: Redmi K40 China Firmware V14.0.5.0.TKHCNXM Update | Xiaomi Firmware Updater . Czekamy na wersje Xiaomi.eu .
 2. Wczoraj wyłączyłem aplikacje w tle, wifi i BT i dalej zmniejszyło mi się przez noc z 36 z 32%, więc praktycznie tak samo jak z włączonymi. Nie mam monitorowania urządzeń ani funkcji znajdź telefon, ani skanowania w tle BT i wifi.
 3. Ja chyba jeszcze na 12.5 i którymś 13.0.x miałem po 1-2%. Mam apkę AccuBattery Pro i on dużo ciekawych rzeczy mierzy :-). Mam screena, że w Deep sleep miałem już zużycie 0,2%/h, a od kilku wersji zużycie wynosi 0,4 lub 0,5%/h. I tak też jest realnie. Sprawdzę, czy po wyłączeniu wirtualnej pamięci będzie jakaś różnica w Deep Sleep.
 4. Ok, racja dzięki. Wczoraj wyłączyłem pamięć wirtualną i wydaje mi się, że jednak wolniej schodzi bateria, choć przez noc nadal jest to około 3-4%.
 5. Ok, ale czy mówimy o tych samych wersjach? Ja przesiadłem się przez TWRP z 13.0.9 xiaomi.eu czyli stable z poprzedniego wątku, na xiaomi.eu z tego wątku czyli 14.0.4 też w nagłówku pisze stabilne (dokładnie stable beta wg. Redmi K40/POCO F3/Mi 11X (alioth) MIUI Downloads | Xiaomi Firmware Updater). Czy o takiej zmianie mówisz? I czy używasz pamięci wirtualnej?
 6. To już kolejna osoba zauważająca dużo lepszą baterię . Ja nie widzę tego, więc o mam tylko pytania: 1) ile % baterii ubywa Wam na 14.0.4 przy włączonym LTE, BT i wifi?, 2) Czy macie włączoną pamięć wirtualną? 3) na ile h wystarcza Wam bateria - SOT (średnio, wiadomo, że zależy od sposobu wykorzystania telefonu). Z góry dzięki za info.
 7. Potwierdzam też, że u mnie co jakiś czas gubi net, mimo, że jest cały czas włączony.
 8. Na pierwszym cyklu bateria zbliżona do 13.0.9, ale mam wrażenie, że jednak trzyma ciut krócej niż było.
 9. Zmieniłem styl ikon, zmieniłem ich wielkość i...zaczęło działać. Dzięki!
 10. Dzięki, ale nie działa. Dane wyczyszczone, układ pulpitu zmienił się na Klasyczny - miałem Szufladę aplikacji. Nadal nie mogę dodać żadnego widgetu, jak ułożę go na ekranie nie da się go tam zostawić. Nie działa przycisk V zatwierdzający dodanie. Jakieś inne pomysły?
 11. Ja aktualizowałem przez TWPR z 13.0.9 i poszło. Poprzedni było chyba 3 GB domyślnie. Nie zauważyłem za bardzo różnicy, ani w działaniu, ani w baterii, może ciut płynniej chodził przy dodanych 3GB, ale równie dobrze to może złudzenie. Nie wiem co jest z tymi widgetami. Dodaje dowolny i nie działa ani przycisk dodaj na Pulpit, ani naciśnięcie widgetu i wstawienie go na dowolny ekran pulpitu bo nie mogę kliknąć V potwierdzającego w górnym prawym rogu (na screenie go nie widać, bo jak przeciągnę trzema palcami to znika mi widget). Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
 12. Chyba tradycyjnie opcja aktualizuj ma problem z pobraniem pliku. Ja pobierałem przez przeglądarkę internetową na telefonie. Zainstalowałem, pierwsze wrażenie jest takie, że czcionki w ustawieniach i obrazki są większe. Do tego nawet na oszczędzaniu baterii wydaje mi się, że wszystko działa dużo płynniej nawet sprawdzałem czy nie ma 120Hz domyślnie włączone, ale nie. Do tego mamy wybór ile pamięci wirtualnej mamy dodać 2, 3 albo 5GB. A teraz minus - jak dla mnie to nie działają widżety. W ogóle, żadne. Próbuję dodać jakikolwiek i żadnego się nie da! Po wstawieniu na pulpit nie da się nacisnąć V z potwierdzeniem. Czy ja coś źle robię :-)?
 13. U mnie instalacja normalnie. Bez większych zmian względem 13.0.8 poza baterią. Był moment, że kiedyś bardzo dobra potem było wyraźnie gorzej (13.0.5-7) i teraz znowu jest zauważalnie lepiej w 13.0.9.
 14. Ok, to już jasne. Dzięki. A w linku jest jeszcze Public Beta V13.1.22.9.28.DEV czy z niej też będzie Xiaomi.eu ROM, czy to jest inna gałąź ROMów? Ciekawi mnie co nowego jest w wersjach 13.1.xxx?
 15. To wczoraj wyszła już 13.0.9 xiaomi.eu. Czy ktoś już testował? Jakieś nowości? Piszę tutaj bo nie ma jeszcze nowego wątku. Na stronie z ROMami Xiaomi np. Redmi K40/POCO F3/Mi 11X (alioth) MIUI Downloads | Xiaomi Firmware Updater Nie ma wersji 13.0.9 China, więc na jakiej wersji bazuje 13.0.9 Xiaomi.eu, bo zawsze były to wersje chińskie z identycznymi numerami. Czy coś się zmieniło w tej sprawie? Za to jest już V13.1.22.9.28.DEV - jak to jest teraz z nazwami ROMów?
×
×
 • Create New...