Jump to content

Szaju

Użytkownicy
 • Posts

  180
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szaju

 1. Czy macie w swoich telefonach, w menedżerze plików, folder ".protected_image"? Gromadzą mi się w nim zdjęcia i screenshoty które wyrzuciłem nawet z kosza. Mam tam ponad 450 plików (każdy w osobnym folderze) i zbierają się tam od początku lipca. Jak myślicie, mogę to co jest w tym folderze wykasować?
 2. Witam. Odezwij się do mnie w PW. Możliwe, że pomogę.
 3. Może wywołam gównoburze, ale czy nie jest to spowodowane Mediatekiem? Miałem kiedyś jednego Redmi i nigdy więcej nie kupię telefonu z Mediatekiem. Mając Snapdragona nigdy nie miałem problemu ze zwalnianiem telefonu itp.
 4. Mam ustawione na "nigdy". Nie wiem czy to wina sieci czy coś się z telefonem dzieje.
 5. Po przejściu na 12.5 mam problem z poprawnie działającym trybem "nie przeszkadzać". Mam ustawioną godzinę 23:00 do 8:00 i nie włącza się automatycznie. Jak jest u Was?
 6. Mam ten sam problem. Na MIUI 12 rozłączało całą sieć. Na MIUI 12.5 rozłącza tylko internet mobilny. Dodam, że mam 2 karty sim w telefonie. W jakiej masz sieci telefon?
 7. Matt Case firmy 3mk Witam, mam do sprzedania etui Matt Case od 3mk. Etui kupiłem jakiś czas temu w X-kom, ale nie spełnił moich oczekiwań. Spóźniłem się z odesłaniem. Etui jest nieużywane. Założone raz na telefon. Cena: 20 zł + wysyłka Nie wystawiam na allegro/olx Kontakt przez PW lub [email protected]
 8. MIUI 12.5 nie idzie używać. Nie dość, że musisz męczyć się z systemowym launcherem żeby mieć gesty to jeszcze gest powrotu do poprzedniej aplikacji jest tak beznadziejny, że ręce opadają. Używanie tego systemu stało się uciążliwe. Tak jak MIUI 12 uwielbiałem tak 12.5 powoli nienawidzę.
 9. Witam. Sprzedam czarne etui firmy 3mk do Xiaomi MI9T/Pro. Rozpakowane, ale nieużywane. Zakupione w X-kom. Cena 20 zł + kwota za paczkomat. Link do strony 3mk Kontakt przez PW lub [email protected]
 10. @yrek150 ja się bałem o klawiaturę BlackBerry bo wyczytałem, że przestała działać na Andku 11, ale działa. Zawiodłem się na launcherze Nova. Oprócz gestów nie działa też widget blokady ekranu. Trzeba wpisać hasło po skanowaniu palca. Przeskakiwanie między aplikacjami też skopali. Mam nadzieję, że Nova wypuści jakąś aktualizację.
 11. Tam gdzie masz opcję wyświetl przez 10 sekund powinno też być zawsze i zaplanowany.
 12. Włącz go w trybie zawsze włączony to będziesz widział ikony powiadomień na ekranie.
 13. @Windwalker sprawdź w informacji o aplikacji czy masz włączony tryb pełnoekranowy.
 14. Pojawiła się aktualizacja dzięki której można wyszukać nr wykonanych połączeń do osób spoza kontaktów. Szkoda, że już;)
 15. Mam ten sam problem, ale na najnowszym romie EU. Też mam dwie karty sim.
 16. Zaktualizowałem z pliku do 12.0.5 i znalazłem, jak dla mnie, 2 nowości. Wreszcie panel powiadomień od MIUI ładnie wygląda i jest funkcjonalny oraz jest info o VoLTE.
 17. Nie dostałem jeszcze informacji o aktualizacji więc zastanawiam się czy ściągać ten plik. Instalował ktoś? Jakieś uwagi? Coś zepsuli?
 18. Nie ma znaczenia kto ma jakie aplikacje poinstalowane?
 19. Zanieś na gwarancję to się dowiesz.
 20. Od czasu do czasu przydaje się nagrywanie ekranu, ale rzeczywiście denerwuje to że sam się uruchamia. Często mam wrażenie, że Xiaomi w ten sposób mnie szpieguje...
 21. Styki na opasce przetrzyj szmatką bo może tam zalegać naskórek itp. U mnie aż tak źle nie było z ładowaniem. Kabla nie składam tylko wrzucam do szuflady jak odłączę od opaski. Opaskę kładę obok ładowarki jak się ładuje.
 22. Miałem ten sam problem. Przeczyść te styki. Staram się też żeby kabel nie był napięty i nie dotykam opaski podczas ładowania. Nieważne co gdzie pierwsze podłączasz.
 23. Wpadła aktualizacja 1.0.2.58. Nie wiem jak z baterią, ale mi band chodzi troszeczkę płynniej.
×
×
 • Create New...