Skocz do zawartości

MIUI 9.4.25/26


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś poszło nie tak - albo ty coś popsułeś, albo aktualizacja zła w co wątpię bo byłoby ogrom zgłoszeń o tym i tu i na xiaomi.eu. Sugerowałbym zrobienie wipe data, dalvik, cache...
Update dokładnie tak samo jak zwykle - pobrane, zaktualizowane przez twrp, tu chyba nie ma co popsuć...

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 minuty temu, acocieto napisał:

kalkulator stracił PiP

Nie masz zaktualizowanej wersji z Google Play?

1 minutę temu, jerzykd napisał:

Mi 9, po aktualizacji 9.4.25 nie mam recovery

Jak miałeś wcześniej jakieś stare typu 3.2.3-10 czy pierwszy wzsx to prawdopodobnie zniknęło. Są nowsze które działają w pełni. Zainstaluj je przez fastboota (info w Modyfikacjach systemowych, dział mi9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim osobom którym nie działa tryb PiP w kalkulatorze i nie mają zaktualizowanej wersji aplikacji z Google Play (dotyczy to głównie modeli Global-only czyli Redmi Note 6 Pro i prawdopodobnie także POCOF1) - jeśli chcecie to fix do wgrania https://www.mediafire.com/file/c95u8b7b5r47t1c/Calculator_10.1.7.flashable.zip/file. Powinien działać.

Będziemy używać dla modeli Global apki z ROMu China (tej co wyżej) od 9.5.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował fixa na kalkulator to w linku. Zmieniłem wersję pliku ze 138 na 238 i wersję kompilacji z 2.4.xxx na 3.4.xxx oraz wersję aplikacji z 10.1.7 na 10.7.7.

Dzięki temu nie pojawia się aktualizacja w sklepie Google i kalkulator nie zostanie podmieniony przez przypadkową aktualizację.

Skrypt uwzględnia inne ścieżki w MI9 i MI9 SE i na tych modelach również zadziała prawidłowo.

Link:

Kalkulator_10.7.7.xiaomi.eu_fix.zip

Przed wrzuceniem należy odinstalować aktualizację ze sklepu Google, o ile ktoś zaktualizował.

Plik do wrzucenia w TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orjon napisał:

Wszystkim osobom którym nie działa tryb PiP w kalkulatorze i nie mają zaktualizowanej wersji aplikacji z Google Play (dotyczy to głównie modeli Global-only czyli Redmi Note 6 Pro i prawdopodobnie także POCOF1) - jeśli chcecie to fix do wgrania https://www.mediafire.com/file/c95u8b7b5r47t1c/Calculator_10.1.7.flashable.zip/file. Powinien działać.

PIP w kalkulatorze w RN6Pro zadziałał. Wgrałem najnowsze [RECOVERY][tulip] TWRP 3.3.0-1 by ATG Droid  i po nim fix Calculator 10.1.7 z linku powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 9, problem z dźwiękiem. Nie odtwarza żadnych multimediów. W głośniku telefonu cisza. Na słuchawkach bluetooth słychać miarowe trzaski.

Edit: w ogóle nie działał dźwięk, po restarcie sytuacja wróciła do normy. Multimedia działają, powiadomienia itp także.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się u mnie na Mi6 wybudzić asystenta poprzez długie przytrzymanie home - mam ustawioną taką opcję w skrótach, po przytrzymaniu home nic się nie dzieje

Tapatalk - Xiaomi Mi6


U mnie jest ten sam problem. Nie mogę wybudzić asystenta poprzez przytrzymanie home. Robiłem wipe i ciągle to samo.

Kilka tygodni temu widziałem, że niektórzy mają w miui funkcje wywołania asystenta przez krótkie przytrzymanie przycisku power. Niestety na mi6 tej opcji nie mam. Ma ktoś z was taką funkcję?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje problemy na mi8lite (brak % obok baterii, błędne tłumaczenie, crash aplikacji SMS) naprawiłem.

Problem był w pliku update, mianowicie ten z rana (pobierałem koło godziny 10, jak zwykle z działu "pobierz", model mi8lite) miał następującą nazwę:

 

xiaomi.eu_multi_MI8LITE_V10.3.2.0.PDTCNXM_v10-9.zip

 

Wieczorem pobrałem już właściwy plik + wipe dalvik/cache i wszystko gra (SMS, kalkulator, %)

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaktualizowałem z 9.4.18 na rn5 i nie mam żadnych opisywanych tu problemów, wszystko działa jak trzeba (wipe cache, dalvik tylko). Mam tylko takie pytanie, też jak pobieracie przez Aktualizacje to co chwile wywala błąd sieci? Zazwyczaj pobierałem na pc i nie było problemów, a na telefonie trzeba pilnować bo pobieranie staje i trzeba je wznawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...