figurel

Użytkownicy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

About figurel

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  87

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  R5Plus RN6Pro

Recent Profile Visitors

347 profile views
 1. Miałem podobne problemy do momentu gdy skojarzyłem, że w routerze swego czasu ograniczyłem liczbę jednocześnie podłączonych urządzeń. Często podłączam różne telefony i gdy kolejny podłączam to wystarczy, że wyłączę WiFi w jakimkolwiek innym (aktualnie i niepotrzebnie już podłączonym) aby ten "bez Internetu" momentalnie, z automatu uzyskał połączenie. Warto sprawdzić ustawienia routera.
 2. Ze tak spytam prosto z mostu, smartfona też masz? Jakiego? Sprawdź na stronie czy jest nowsza wersja, nie do wszystkich telefonów są, (nie ma np. do RN6Pro), pobierz, zainstaluj ręcznie.
 3. "Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum"

  Klepiesz tę formułkę jak moja babka pacierze. Gdyby tak naprawdę zależało ci na jakości forum poświęciłbyś chwilkę czasu, odszukał, podał do omawianego problemu liink. Wielu byłoby ci wdzięcznych za podanie rozwiązania a tak tylko irytujesz poszukujących czy tak jak ja tylko czytających.

  1. mrosi

   mrosi

   Po pierwsze, nie klepiesz formułkę, tylko taki jest szablon ustalony przez Administratorów.

   Po drugie, czy to ja powinienem wykazać minimum zaangażowania, żeby odszukać informacje? Czy może użytkownik, który tuż po rejestracji, zamiast choćby przewinąć stronę i przejrzeć działy Forum,, zakłada watek w pierwszym, lepszym dziale, nawet w Ogłoszeniach czy Tuorialach.

   Moderatorzy są od pilnowania porządku na Forum, a nie od po to żeby wyręczać ich w tym, czego im się nie chce zrobić.

   W miarę możliwości staram się podpowiadać, kierunkować, ale nie będę nikogo wyręczał.

 4. W zarządzaniu aplikacjami wyczyść pamięć podręczną apki SMS, mi pomogło.
 5. Jak dziewica, i chciałabym, i boję się...
 6. Możesz pojaśnić niewtajemniczonemu co masz na myśli?
 7. PIP w kalkulatorze w RN6Pro zadziałał. Wgrałem najnowsze [RECOVERY][tulip] TWRP 3.3.0-1 by ATG Droid i po nim fix Calculator 10.1.7 z linku powyżej.
 8. Chętnie bym wysłał ale jak loga zrobić? Jest jakiś poradnik? Szukałem, nie znalazłem.
 9. Gesty zamieniłem na przyciski, restart i bez zmian. Dalej po kliknięciu dwóch strzałek aplikacja kalkulator wyłącza się, telefon powraca do wcześniejszego ekranu. Jak ze skrótu na pulpicie to wraca do pulpitu, jak uruchamiam z szybkiego dostępu to do niego powraca.
 10. Na ubiegłotygodniowej wersji PIP w kalkulatorze na RN6Pro działał. Teraz po kliknięciu dwóch strzałek wyłącza się kalkulator, wraca do poprzedniego ekranu.
 11. To poczekaj jeszcze kilka miesięcy. Albo? Odwagi! Zachowaj się jak prawdziwy mężczyzna. Powiedz sobie, że raz się żyje, rzuć się na głęboką wodę, zaryzykuj, zaktualizuj. przetestuj.
 12. Mam rozeznanie w Samsungu J530, J730 bo przerabiałem te telefony. Wgranie na czysto nowego romu (programem ODIN ) nie usuwa blokady Google FRP. Dalej ona istnieje, po instalacji i pierwszych krokach konfiguracji pojawia się informacja o konieczności zalogowania się do konta Google wcześniej przypisanego do tego telefonu. Oczywiście można ją obejść. Na Xiaomi jeszcze nie miałem potrzeby temu się przyglądać.
 13. Tego potrzebujesz z podanej strony? https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/rosy/
 14. Dla jednego beznadziejne/durne/głupie dla innego to dbałość o bezpieczeństwo. A ile razy na dzień/tydzień/miesiąc restartujesz telefon? Ps. Hasło może być słabe, mocne ale głupie?
 15. Zaktualizowałem może dwudziesty już raz, każdorazowo bez wipe; nie mam problemów z Magiskiem, nie mam problemów z YouTube Vanced. Żadna aplikacja nie wywala błędów. Ani razu, od listopada ubiegłego roku nie byłem zmuszony do czystej instalacji.