figurel

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About figurel

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  87

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  R5Plus RN8Pro

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Może jednak odpuścisz sobie kolego instalację MiuiPro? Jeśli masz problem z tak podstawowym zadaniem to czarno widzę dalsze eksperymenty.
 2. Używam jedynie do płatności zbliżeniowych i działa bez zastrzeżeń.
 3. Nie ma co się rozwodzić, jestem bardzo zadowolony, nagrywa rozmowy, Google Pay działa, chodzi płynnie, animowane tapety ładnie wyglądają, bateria całkiem dobrze. Tylko z ciekawości śledzę wątek, żadne problemy tutaj poruszane mnie nie dotyczą.
 4. Aktualizacja z pliku zajmie Tobie może 10 minut. U mnie żadnych niemiłych niespodzianek, nawet rzekłbym, że 12 działa nieco płynniej, a na pewno znacznie szybciej przełącza do drugiej przestrzeni stąd mój wniosek, że działa szybciej. Po aktualizacji system skonfigurowany jak poprzedni, praktycznie nic nie musiałem uzupełniać w 12 w stosunku do 11.
 5. Mam Szwajcarię ale też aktualizacji nie widział. Aktualizacja z pliku, ROM do pobrania ze strony Bezpośredni link do ROMu tutaj Nie rozumiem zachwytów nad 12 ale może nie dotarłem do wszystkich nowości.
 6. A ja mam od kilku minut Miui 12 Indonezja. Nagrywa rozmowy, Google Pay działa. Testuję.
 7. Przeszedłem podobną drogę, kupiony z A9 EEA, zaktualizowany do V11 A10 EEA i na końcu do V11 A10 Indonezja, czyli indonezja rom na A10 działa; funkcjonalność bez zastrzeżeń, nagrywanie rozmów, płatności Google Pay są. Root do czego potrzebny? Chyba nie do miui.eu
 8. Bootloader odblokowany, antirolback w V11.0.5.0.QGGMIXM zapewne 1 bo obydwa to Android 10 więc nie ma przeszkód by wrócić do wcześniejszej wersji. Ale... Jak pisałem tutaj do RN8Pro trzeba dużo cierpliwości, poczytaj.
 9. Bootloader odblokowałem. Mam wersję 11.0.3.0 EEA i chciałem wgrać 11.0.2.0 indonezyjską. Unlock oczywiście fona wykrywa bo odblokowałem, ADB @ fastboot wykrywa. MiFlash Pro i to kilka wersji nie wykrywają odblokowanego telefonu. Mi Flash wykrywa ale przy próbie flashowania twierdzi, że "Antirollback check error" ale przecież wgrywam A10 na A10. Chyba że coś nie kumam. Stan na chwilę obecną taki, że mam odblokowany telefon - czego nie chcę - a zablokować nie mogę. Miałem ładnie fona skonfigurowanego, chciałem nagrywanie rozmów mieć i mam kaszankę póki co. W trybie fastboot w menadżerze urządzeń widoczny jest jako Android Bootloader Interface. Coś doradzicie? Edit: Xiaomi, a w szczególności RN8Pro wymaga cierpliwości! Zainstalowałem ROM Indonezja przy pomocy MiFlash 2019.10.30.0, żaden MiFlash Pro nie widział telefonu a wypróbowałem sześć wersji.
 10. Wiemy, że taki masz, frrancuz nam przecież jasno napisał.
 11. W Słupsku, w sieci Plus pokazuje. Zauważyłem, że LTE+ wyświetla tylko wtedy gdy WiFi jest wyłączone. Gdy WiFi włączę, napis LTE+ znika. Nie wiem czy tak być powinno.
 12. Nie wiem jak na Androidzie 9 bo za krótko go miałem ale na 10 Global EU, od 100 do 20% zeszło w 1d 8h w tym 6,6 h SOT więc nieźle chyba.
 13. Dziękuje. A czy powinno się usunąć smartfona z My Device ze strony https://us.i.mi.com/? Nie usunę to nie będzie miejsca dla nowego Xiaomi?
 14. Chcę sprzedać RN6Pro, z MIUI V11.0.3.0 stable, telefon przypisany do konta xiaomi, odblokowany bootloader, wgrane TWRP, zrootowany. Jak to najlepiej uczynić aby przyszłemu użytkownikowi (i sobie) nie napytać kłopotów? Czy po full wipe i odpięciu od mojego konta xiaomi telefon będzie odblokowany? Może przywrócić wersję global? Po przywróceniu będzie booloader odblokowany?