figurel

Użytkownicy
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About figurel

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  87

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  R5Plus RN6Pro

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. figurel

  MIUI 9.2.14/15

  Ciemny motyw to dla mnie to samo co "tryb nocny" w nawigacji samochodowej np.w Auto Mapie. Bardzo przydatny ale nie dlatego, że energię oszczędza, oszczędzać ma wzrok w nocy. Potwierdza intencje programistów fakt, że do wyboru w opcjach jest przecież tryb automatyczny, uzależniony od pory dnia - ciemno na dworze, ciem,no na ekranie. Wszyscy wiemy jak potrafi zakłuć w oczy biały ekran w ciemnościach. Ciemny ekran jest w SMS, Dialerze ale czemu nie ma w ustawieniach?
 2. figurel

  dioda powiadomień

  W tym modelu dioda powiadomień to porażka. Jeden kolor, biały i na dodatek bardzo, bardzo słabo świeci. Praktycznie dioda widoczna - i to słabiutko - tylko w ciemnościach. W dzień nie do dostrzeżenia. Prawdopodobnie to wina sprzętu, słabiutko dioda świeci na każdej wersji miui polska a aktualizuję praktycznie co tydzień.. Nie pamiętam jak było na globalu, od razu po kupnie przeszedłem na miui.eu
 3. figurel

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  Jedno poprawiłeś, umknęło drugie?
 4. figurel

  MIUI 10: błędy i braki w tłumaczeniu

  A nie powinno być chyba wybudź zamiast sprawdź?
 5. figurel

  MIUI 9.1.10

  U mnie na 9.1.10 na RN6Pro działała wersja 8.2.2 i po aktualizacji działa 8.3.0.
 6. Wgrać w trybie fastboot ROM .tgz za pomocą MiFlash.
 7. figurel

  MIUI 8.12.27

  Miałem podobny problem, rozwiązanie to aktualizacja TWRP: twrp-3.2.1-0-vince-treble.img Instalujemy .img spod TWRP oczywiście.
 8. figurel

  Xioami redmi 4x ( problem z mikrofonem )

  Nie ma tu żadnych cudów, są dwa mikrofony. Zapewne masz uszkodzony ten dolny, od rozmów, ten górny od nagrywania dyktafonem sprawny. Wymiana płytki z mikrofonem nie jest skomplikowana. Płytka kosztuje kilka dolarów Mikrofon to ten złoty prostokącik. Na Allegro kilkanaście złotych kosztuje.
 9. figurel

  Magisk - Instalacja krok po kroku

  No to ja niefachowo zrobiłem bo mając v18 wgrałem 17.1 z zipa poprzez TWRP bez odinstalowywania wyższej wersji. Było ok a teraz aktualizując do 8.12.27 znowu wróciłem do v18 i też jest dobrze.
 10. Ma, a na dodatek wywoływana na dwa sposoby być może: - dialer i jako numer wpisujemy: *#*#6484#*#* (*#*#MIUI#*#*) -Ustawienia > Informacje o telefonie > Wersja jądra (klikamy kilka 4 razy na tekst) A z Samouczka nie da rady nawet na zaktualizowanej wersji miui 8.12.27
 11. A w Redmi Note 6 Pro (xiaomi.eu 8.12.20) diagnostyka z Samouczka w ogóle nie uruchamia się. Wszystkie inne panele i owszem.
 12. figurel

  Magisk - Instalacja krok po kroku

  A ja po ostatniej aktualizacji miałem problemy na Magisk v 18 - choć na wcześniejszych było ok - aplikacje korzystające z roota np. Total Commander strasznie mieliły. Wróciłem do v17.1 i dostęp do roota jest prawidłowy.
 13. figurel

  TWRP dla Redmi Note 6 Pro

  Ja już od trzech tygodni testuję twrp tulip moded.zip z powyższego linku. Sprawuje się bez zastrzeżeń.
 14. TWRP tulip moded.zip z tego linku pobrałem i zainstalowałem, sprawuje się bez zarzutu. Śmiało można instalować.