figurel

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About figurel

 • Rank
  Zaawansowany

Kontakt z Tobą

 • Website URL
  87

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Słupsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  R5Plus RN8Pro

Recent Profile Visitors

512 profile views
 1. Dziękuje. A czy powinno się usunąć smartfona z My Device ze strony https://us.i.mi.com/? Nie usunę to nie będzie miejsca dla nowego Xiaomi?
 2. Chcę sprzedać RN6Pro, z MIUI V11.0.3.0 stable, telefon przypisany do konta xiaomi, odblokowany bootloader, wgrane TWRP, zrootowany. Jak to najlepiej uczynić aby przyszłemu użytkownikowi (i sobie) nie napytać kłopotów? Czy po full wipe i odpięciu od mojego konta xiaomi telefon będzie odblokowany? Może przywrócić wersję global? Po przywróceniu będzie booloader odblokowany?
 3. Wygląda to na uszkodzenie głośnika do rozmów, tego u góry. Rozumiem, bo niejasno piszesz, że słychać rozmówcę w trybie głośnomówiącym? Jeśli tak to znaczy, że głośnik do multimediów jest sprawny, ten u dołu. A tego to już całkiem nie kumam, wyjmujesz głośnik? Otwierasz obudowę? Odkręcasz płytkę i wyciągasz głośnik? Domyślam się, że piszesz o słuchawkach ale one nijak się nie mają do słyszalności rozmówcy podczas dzwonienia. Wymiana głośnika do rozmów nie jest skomplikowana ale trzeba mieć trochę doświadczenia.
 4. Chciałem dodać pomocniczy numer telefonu, kiedyś miałem, było 100%, potem usunąłem i teraz za nic nie mogę ponownie go dodać. Maile nie dochodzą a prób było sporo. Wybrałem NA TELEFONIE ręczną weryfikację. Przeszedłem, podałem dane które żądali, stare hasła, adresy mailowe aktualne, kiedyś używane, miejsca w których w 2019 roku z reguły się logowałem (nie było Polski, mogłem podać other). Trochę lipa bo nie mogłem wpisać z rozwijanej list swojego urządzenia na którym jestem ZALOGOWANY na koncie XIAOMI bo nie było go na liście. NIE MA do wyboru XIAOMI REDMI NOTE 6 PRO! Uszczęśliwiony doszedłem do końca, wysłałem, podali, że w ciągu trzech dni dostanę odpowiedź odnośnie weryfikacji SWOJEGO konta. Odpowiedź przyszła po kilku minutach na numer telefonu który podałem jako pomocniczy: "Cześć 18*********88! Nie byliśmy w stanie zweryfikować Twojej tożsamości na podstawie danych, których nam dostarczyłeś" Ręce opadają
 5. Zainstalowałem na RN6Pro MIUI by xiaomi.eu 10.3.3.0 stabilna i jest ta animacja podczas ładowania.
 6. figurel

  MIUI 9.6.27

  Jak zostanę na miui beta to dla mojego RN6Pro będzie to ostatnia dostępna wersja. Przejdę na stable to są szanse na kolejne wydania? Nie mogę się zdecydować. A może global? Ktoś rozwikłał już w praktyce ten dylemat? Jest sobota, trochę czasu mogę poświęcić telefonowi.
 7. figurel

  MIUI 9.6.27

  Czy zatem z najnowszej cotygodniowej 9.6.27 mogę uaktualnić z pomocą TWRP do najnowszej miui stable xiaomi.eu_multi_HMNote6Pro_V10.3.3.0.PEKMIXM_v10-9? Rozumiem, że nie powinno być problemów? Jakieś czyszczenia zalecane? 9.6.27 sprawuje się u mnie bez zastrzeżeń. Czy przejście na aktualne stable ma jakieś uzasadnienie? Czekać do nowszej wersji stable?
 8. figurel

  MIUI 9.6.20

  Miałem podobne problemy do momentu gdy skojarzyłem, że w routerze swego czasu ograniczyłem liczbę jednocześnie podłączonych urządzeń. Często podłączam różne telefony i gdy kolejny podłączam to wystarczy, że wyłączę WiFi w jakimkolwiek innym (aktualnie i niepotrzebnie już podłączonym) aby ten "bez Internetu" momentalnie, z automatu uzyskał połączenie. Warto sprawdzić ustawienia routera.
 9. Ze tak spytam prosto z mostu, smartfona też masz? Jakiego? Sprawdź na stronie czy jest nowsza wersja, nie do wszystkich telefonów są, (nie ma np. do RN6Pro), pobierz, zainstaluj ręcznie.
 10. "Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum"

  Klepiesz tę formułkę jak moja babka pacierze. Gdyby tak naprawdę zależało ci na jakości forum poświęciłbyś chwilkę czasu, odszukał, podał do omawianego problemu liink. Wielu byłoby ci wdzięcznych za podanie rozwiązania a tak tylko irytujesz poszukujących czy tak jak ja tylko czytających.

  1. mrosi

   mrosi

   Po pierwsze, nie klepiesz formułkę, tylko taki jest szablon ustalony przez Administratorów.

   Po drugie, czy to ja powinienem wykazać minimum zaangażowania, żeby odszukać informacje? Czy może użytkownik, który tuż po rejestracji, zamiast choćby przewinąć stronę i przejrzeć działy Forum,, zakłada watek w pierwszym, lepszym dziale, nawet w Ogłoszeniach czy Tuorialach.

   Moderatorzy są od pilnowania porządku na Forum, a nie od po to żeby wyręczać ich w tym, czego im się nie chce zrobić.

   W miarę możliwości staram się podpowiadać, kierunkować, ale nie będę nikogo wyręczał.

 11. W zarządzaniu aplikacjami wyczyść pamięć podręczną apki SMS, mi pomogło.
 12. figurel

  MIUI 9.4.25/26

  Jak dziewica, i chciałabym, i boję się...
 13. Możesz pojaśnić niewtajemniczonemu co masz na myśli?
 14. figurel

  MIUI 9.4.25/26

  PIP w kalkulatorze w RN6Pro zadziałał. Wgrałem najnowsze [RECOVERY][tulip] TWRP 3.3.0-1 by ATG Droid i po nim fix Calculator 10.1.7 z linku powyżej.
 15. figurel

  MIUI 9.4.25/26

  Chętnie bym wysłał ale jak loga zrobić? Jest jakiś poradnik? Szukałem, nie znalazłem.