Jump to content

Matheo

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Matheo last won the day on May 1 2021

Matheo had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Matheo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

5

Reputation

 1. Ja mam 13.0.7 eea problem u mnie dalej występuje. Edit W końcu samo się ogarnęło i aktualizacja się zainstalowała.
 2. Też macie problem z aktualizacją aplikacji systemowych? Dziś wskoczyła aktualizacja mi account, która nie chce się zainstalować i zawiesza działanie appki aktualizacji aplikacji systemowych.
 3. Dlatego ja tym razem się nie spieszę i jeszcze nic nie aktualizowałem
 4. Aktualnie po przełączeniu na Szwajcarię nie ma aktualizacji... Czyżby przerwali dystrybucję?
 5. Ja? Chyba xiaomi... Ja nic na to nie poradzę... Możesz zatem zakończyć misję raportowania mi błędów. Przekonałeś mnie błędy są tak dramatyczne, że chyba sprzedam telefon Btw to chyba w 12.5.3, a ja pisałem o 12.5.2.
 6. To chociaż mnie oświećcie co to za funkcja, której nie używam, a która Wam tak doskwiera?
 7. Być może... Ale to, że Ty masz problemy, nie znaczy, że mają je wszyscy
 8. Ja mam 12.5.2 i nie mam żadnych problemów... Nic się nie zmieniło względem 12.5.1. Właśnie sprawdzałem Szwajcarię i nie ma 12.5.3, dlatego pytałem czy ktoś dostał OTA
 9. Ten nillkin to jest szkło full glue bez uv? Ma czarny rant, czy jest w pełni transparentne? W trakcie odklejania mocolo były jakieś problemy? Klej nie został na wyświetlaczu? Wyświetlacz ok po zdjęciu?
 10. Po niespełna 2 miesiącach użytkowania, stwierdzam, iż telefon nie jest zły, ale na pewno nie jest wart zapłacenia za niego bez mała 4 tys. zł (wersja 256gb). Mi udało się kupić go w przedsprzedaży z hulajnogą, której i tak potrzebowałem, więc dopiero po odjęciu ceny za hulajnogę cena telefonu jest adekwatna. Ja przesiadłem się z mi9 i mogę stwierdzić, że w codziennym użytkowaniu ciężko jest powiedzieć, że mi11 go deklasuje. Owszem są parametry, w których rzecz jasna mi 11 jest lepszy, ale nie na tyle, żeby płacić za niego bez mała 2 razy tyle co za mi9. Na co dzień, w zwykłym użytkowaniu nie widać zbyt wielkiej różnicy w szybkości działania, bateria mimo, że dużo większa w mi 11, to osiągam na niej takie same czasy bez ładowarki co w mi9 po dwóch latach użytkowania. Dodatkowo mi11 jest zauważalnie cieplejszy niż mi 9 przy takim samym użytkowaniu, przez co bateria leci wtedy w oczach. Naturalnie mi11 ma super wyświetlacz, ale w mi9 najgorszy też nie był. Mi 11 ładuje się jakieś 15 min szybciej niż mi9... tak wiem ma większa baterię, ale co z tego jak starcza na tyle samo co w mi9. Aparat m11 może jest lepszy od mi9 ale na pewno nie jest to jakaś deklasacja. Dla mnie najbardziej irytującym rozwiązaniem w mi 11 jest zaokrąglony ekran. Oczywiście to jest wada (dla mnie) wszystkich telefonów z takim wyświetlaczem, a nie tylko xiaomi. Mi osobiście zaokrąglony wyświetlacz nic nie daje względem płaskiego, za to bardzo utrudnia jego ochronę. Resumując telefon jest ok, ale nie są to rozsądnie wydane pieniądze, zwłaszcza na poziomie 3700 zł bez gratisów. Moja żona ma mi10t i to jest telefon, który zrobił na mnie lepsze wrażenie, niż mi9, powiedziałbym, że podobne do mi11, a jest przy tym rozsądnie wyceniony. Po mi11, przez cenę spodziewałem się dużo więcej.
 11. Ja montażu szkła uv mocolo nie wspominam najlepiej (mimo iż oglądałem na YT kilka filmów). Owszem, może montaż nie jest trudny, ale jest bardzo problematyczny. Plusy są takie, że szkło dzięki płynnemu klejowi można łatwo dopasować na ekranie, minusem z kolei jest wylewający się klej z każdej strony telefonu. Ciężko jest osłonić telefon przed tym klejem, bo jak próbuje się wycierać przy nieutwardzonym kleju, to szkło się przesuwa i klej dalej ucieka, przez co może go być za mało pod szkłem. Z drugiej strony po pierwszym utwardzeniu klej już na tyle wiąże, że próba usunięcia nacieków powoduje, iż klej wykrusza się też w jakimś fragmencie spod szkła. Do tego mi 11 przez wyspę aparatów nie da się położyć płasko na plecach, trzeba telefon trochę "podbudować", bo klej przed nałożeniem szkła ucieka w dół. Reasumują, tak jak powiedziałem montaż trudny może nie jest, ale mi się nie udało wykonać go idealnie (mam kilka nacieków/ zgrubień z wyciekającego kleju). Ogromnym plusem szkła jest za to brak czarnej ramki dookoła (szkło jest na całej powierzchni transparentne) oraz to, że bardzo fajnie się na nim operuje palcami (o niebo lepiej niż 3mk hard glass). Tego ostatniego szkła nie polecam. Nie jest klejone na całej powierzchni tylko na czarnej ramce, przez co szkło nie przylega idealnie do ekranu. Co więcej czarna ramka powoduje, iż korzystanie z gestów jest utrudnione.
 12. Ja testowałem dwa oryginalne etui: szare z fakturą a'la ekoskóra oraz czarne niby kevlar. Oba etui fajne w dotyku, jednak dla mnie minusem był brak zabezpieczenia dolnych krawędzi telefonu (okolica portu usb jest w ogóle nie osłonięta, etui osłania jedynie narożniki w tej części smartfona). Etui kevlarowe lepiej chroni aparat (posiada rant wokół wysepki) natomiast to z ekoskóry nie chroni go w ogóle. W kevlarowym z kolei nie podobały mi się przyciski fizyczne, które poruszały się w ten sposób, że z wiekszości stron przycisk był "wycięty" a z etui łączył się tylko jednym/ dwoma bokami. We wszystkich etui do moich wcześniejszych telefonów, po kilku miesiącach tak montowane przyciski po prostu odpadały. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadło etui Nillkin textured. Moim zdaniem zapewnia optymalne zabezpieczenie telefonu i jednocześnie nie robi z niego mega cegły. Ma wyniesione narożniki, więc odwrócony telefon nie leży na wyświetlaczu oraz posiada rant wokół wyspy aparatu. Minus etui jest taki, że po niespełna 2 miesiącach użytkowania tylna część etui zaczęła się rozwarstwiać, tzn tekstura na pleckach zaczęła się odklejać od etui. Czy ktoś z Was ma etui 3mk matt case, takie jak w aukcji poniżej? https://allegro.pl/oferta/etui-do-xiaomi-mi-11-3mk-matt-case-cover-obudowa-10636168128 Jeśli tak, to jak się sprawdza?
 13. Ok, dzięki. U mnie też bez problemu łączy się z zegarkiem, słuchawkami i autem. Mam włączona opcję sparuj kompatybilne urządzenia.
 14. U mnie po pierwszej nocy, po przesiadce z 12.0.3 na 12.0.11 spadła bateria z 88% na 84%. Przez noc mam na myśli czas między 0:00 a 6:30 z włączonym oszczędzaniem baterii w tym czasie. Trochę dużo. Na 12.0.3 spadały mi 2% w takich warunkach, a na moim starym mi9 tylko 1% a bateria mniejsza. To pierwsza noc i mam nadzieję, że to się trochę ułoży.
×
×
 • Create New...