Jump to content

misurf

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by misurf

 1. Dzięki za info, na ios niestety nie widzę tej aplikacji..
 2. Cześć, mam ofertę m365 z przebiegiem niby 16 kilometrów, czy mogę jakoś podczas zakupu to sprawdzić, potwierdzić? Będę wdzięczny za szybkie info :)
 3. Dzięki, chyba go w takim razie kupię.
 4. Czy w Miui 11 i Androidzie 10 działa nagrywanie rozmów?
 5. Czy ktoś może sprawdzić czy działa nagrywanie rozmów na Miui 11? Dla mnie to mus i nie wiem czy aktualizować telefon.
 6. Drodzy koledzy (i koleżanki jeśli są :-)) mam dość nietypowy problem - przez pewną lekkomyślność skasowałem konto Xiaomi, mój Mi5 był jednak zalogowany w czasie tej operacji i teraz nie mogę korzystać z telefonu. Cały czas wołał o zalogowanie na konto aż postanowiłem przywrócić go do ustawień fabrycznych. To był wielki błąd bo teraz nawet nie mogę go uruchomić - cały czas jest informacja że jest powiązany z kontem (które już nie istnieje) i chce hasła. Hasło oczywiście nie działa bo konta nie ma... No i mam prawie nową cegłę.. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście telefon jest mój, nowy, mam do niego wszystkie dokumenty zakupu i t.p. uprzedzając pytania. Swoją drogą to jakiś gruby błąd że można usunąć jednym kliknięciem konto Xiaomi i nawet nie żadnego ostrzeżenia żeby najpierw usunąć go w telefonie.. Pomóżcie !!
 7. Drodzy koledzy (i koleżanki jeśli są :-)) mam dość nietypowy problem - przez pewną lekkomyślność skasowałem konto Xiaomi, mój Mi5 był jednak zalogowany w czasie tej operacji i teraz nie mogę korzystać z telefonu. Cały czas wołał o zalogowanie na konto aż postanowiłem przywrócić go do ustawień fabrycznych. To był wielki błąd bo teraz nawet nie mogę go uruchomić - cały czas jest informacja że jest powiązany z kontem (które już nie istnieje) i chce hasła. Hasło oczywiście nie działa bo konta nie ma... No i mam prawie nową cegłę.. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście telefon jest mój, nowy, mam do niego wszystkie dokumenty zakupu i t.p. uprzedzając pytania. Swoją drogą to jakiś gruby błąd że można usunąć jednym kliknięciem konto Xiaomi i nawet nie żadnego ostrzeżenia żeby najpierw usunąć go w telefonie.. Pomóżcie !!
 8. Na forum jest wątek o najnowszej aktualizacji, przeczytaj go, na chyba 3 stronie jest patent z kabelkiem lub pinami po zdjęciu obudowy. Ja wybrałem kabel bo mam ich kilka, musiałem kilka razy podłączać tel do komputera zanim wszedł w EDL, ale wreszcie się udało i bez problemu miflash'em przywróciłem słuchawkę do życia
 9. Stary, szacun! dzięki wielkie, już zamawiałem kuriera do Chin.. Zrobiłem kabelek, zadziałało ! Telefon wrócił do żywych!! Bardzo, bardzo dziękuję
 10. Cześć wszystkim. Postanowiłem sobie dzisiaj rano wrzucić nasze nowe miui z anroidem 7. Zainstalowałem nowe TWRP, zrobiłem full wipe, wrzuciłem plik, rozpocząłem instalację. Po kilku chwilach ekran zgasł, myślałem że się wygasił, jednak po kilkunastu następnych sprawdziłem jak postępy i.. no właśnie. Cegła. Telefon nie reaguje na nic. Nie włącza się, żadne kombinacje przycisków nie dają nic, co gorsza telefon w żaden sposób nie jest wykrywany przez komputer, nie ma go w menedżerze urządzeń, żadnego dźwięku podczas podłączania. Nawet jak podepnę ładowarkę nic się nie dzieje, nie świeci się dioda, ładowarka jest zimna. Co się mogło stać? Czy to możliwe że instalacja softu tak ucegliła telefon? Czy to przypadek i padła płyta? Podczas operacji tel miał ponad 80% baterii więc się nie rozładował. Jest to wersja 3/32 ma ok. miesiąca..
 11. Jak w temacie, da się w tym modelu odblokować ekran dwa razy pukając? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...