Jump to content

juzosek

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by juzosek

 1. Ja odinstalowalem i zainstalowałem ponownie google pay i na razie błąd zniknął i gpay twierdzi że już można płacić zbliżeniowo
 2. Mi po aktualizacji przed chwilą google pay wyświetlił komunikat że telefon nie obsługuje płatności zbliżeniowych: "twój telefon nie spełnia wymagań programowych" ktoś wie o co chodzi ? Edit: kolega wyżej mnie uprzedził
 3. U mnie pojawiła się nowa aktualizacja dzisiaj rano
 4. Mam wersję EEA i nie wykrywa ma aktualizacji może wycofali?
 5. #drummer1839 Przeczytaj artykuł z tego Linku Ale z tego co wiem to w Orange na razie działa tylko w usłudze Orange flex
 6. Hmm, Ja mam ustawioną głośność rozmów na minimum praktycznie, pierwszy albo drugi poziom od dołu, , dla mnie ten telefon ma mega głośny głośnik w słuchawce, jedynie jak jestem w bardzo zatłoczonym miejscu to wtedy pogłaśniam delikatnie, ale nigdy powyżej 1/3 zakresu,. korzystam z volte i vowifi w Orange flex.
 7. Witam, czy u was też po czwartkowej aktualizacji do wersji 11.0.6 w aplikacji Google zniknął ciemny motyw ? Tak samo nie widzę już opcji do zmiany pomiędzy jasnym a ciemnym w aplikacji googla.
 8. Witam, po aktualizacji zauważyłem że w sklepie mam dwa razy zainstalowaną aplikację systemową "App Vault" też tak macie, może to już było przed aktualizacją? Ktoś wie czym te aplikacje się różnią poza duża różnica w numeracji wersji, wagą i data ostatniej aktualizacji? Są potrzebne dwie? Wam też po aktualizacji system android strasznie zaczął pożerać baterię w statystykach baterii?? Nigdy nie miałem z tym problemu jak niektórzy zgłaszali, a aktualnie u mnie konsumuje więcej niż ekran...
 9. Zauważyłem ciekawy problem u siebie z wifi calling, aby zadziałało muszę zrestartować telefon, łączy się on z siecią wifi i wskakuje od razu ikonka wificalling, natomiast jak po całym dniu wracam do domu, to nigdy nie chce wskoczyć wifi calling, tak samo jest na innych sieciach wifi, dopiero po restarcie telefonu i podłączeniu do sieci wifi połączenia realizowane są za pomocą wifi calling. Miał ktoś takie objawy? Orange flex, telefon mi9
 10. Mam tylko jedno pytanie , czy inni też tak mają, że nie mogą zmieniać przełacznikow w "panelu testowania "?? są one wyszarzone , jak widać i to teoretycznie w pozycji wyłączonej, a jak widać volte działa bez problemu tak samo vowifi , czy to normalne? W większości poradników aktywacji tych usług pisze że należy ustawic te przełączniki w pozycji aktywnej, u mnie się nie da a usługi działają bez problemu. A co do Play, to mimo aktywacji na BOK voLTE nie działało :-/ Edit, jednak to chyba coś z oprogramowaniem, bo teraz mam już aktywne , mam jednak inne pytanie , dzwoniłem na bok do playa aby aktywować wifi calling na ich karcie , niby zostało aktywowane, a jednak volte dalej nie dziala, w "stan usługi IMS" widnieje coś takiego: jak na ostatnim załączniku. Po rozmowie na chwilę zerwało sieć, widać że się karta logowała jeszcze raz do sieci, a jednak dalej nie rejestruje się w Ims, natomiast aktywowało się "interfejsu UT" co to jest ?
 11. Telefon Mi 9: Ja natomiast dzisiaj zacząłem używać drugiej karty SIM Orange flex i zarówno voLTE oraz voWIFI działa bez problemu, natomiast do tej pory nie udało mi się aktywować na pierwszej karcie SIM tych usług w PLAY-u
 12. Oznacza to tyle że telefon aktualnie korzysta z agregacji sieci, przez operatorów nazywane jest to LTE ultra, LTE advance, itp W skrócie masz szybsze połączenie transmisji danych niż po samym 4G bo telefon łączy się z nadajnikiem "rownolegle", jeżeli nadajnik i telefon obsługuje ta technologię.
 13. Chodzi mi o to, że w oryginalnym etui jak wciskasz przycisk, to etui "naciska całą powierzchnią" na przycisk i jest on dociskany prostopadłe do obudowy, w nillkinie z racji, że "ochrona" przycisku jest zamontowana tylko od strony górnej, to w momencie wciskania plastik naciska na dolną część przycisku i ten dość często, mimo słyszalnego i wyczuwalnego kliknięcia nie powoduje żadnej reakcji telefonu. Zresztą mój problem występuje też bez żadnego etui i czuć ze ten przycisk ma zupełnie inną charakterystykę pracy niż SI , zdarza się, że naciskając przycisk nie następuje żadna reakcja, nawet kilka razy przez okres dwóch tygodni udało mi się zaobserwować, "dwuklik", więc coś jest z tym przyciskiem nie tak. W tym tygodniu teflon pojedzie do serwisu, zobaczymy czy uda się coś zdziałać.
 14. Witam Od tygodnia jestem posiadaczem mi 9 i przez ten czas zauwazylem usterkę/wadę fizyczna przycisku ekranu/blokady. Mianowicie wciśnięcie przycisku nie zawsze powoduje reakcję ze strony telefonu, efekt jest podobny jak przy uszkodzonym microswicha w myszce komputerowej. Nastepuje zauważalne i słyszalne kliknięcie, jednak aby było ono skuteczne należy czasami "docisnąć" przycisk, czasami podczas wciskania tego przycisku "skok" nie jest naturalny tylko jakby przytlumiony. Przy korzystaniu z telefonu bez etui jest on trudny do zaobserwowania, przy stosowaniu etui dołączonego do telefonu pojawia się już kilka razy dzienniie. Efekt jednak stał się bardzo zauwazalny przy stosowaniu etui nillkin frosted lub sparkle, gdzie przycisk jest wciskany pod kontem przez etui i bardzo czesto muszę klikać drugi albo trzeci raz aby zablokować ekran. Czy ktoś z miał podobny problem bo zastanawiam się czy to rzeczywiście wada przycisku, czy może ten model tak ma, lub te etui tak utrudniają korzystanie z telefonu ? Telefon zakupiony w mihome, prosiłbym o radę jak najlepiej serwis/wymiana rozwiązać problem bo jeszcze nigdy nic nie reklamowałam i czy w związku z tym że nie minęło 14 dni i telefon kupiony przez internet mogę rządach wymiany czy pozostaje tylko serwis ?
 15. Witam Od tygodnia jestem posiadaczem mi 9 i przez ten czas zauwazylem usterkę/wadę fizyczna przycisku ekranu/blokady. Mianowicie wciśnięcie przycisku nie zawsze powoduje reakcję ze strony telefonu, efekt jest podobny jak przy uszkodzonym microswicha w myszce komputerowej. Nastepuje zauważalne i słyszalne kliknięcie, jednak aby było ono skuteczne należy czasami "docisnąć" przycisk, czasami podczas wciskania tego przycisku "skok" nie jest naturalny tylko jakby przytlumiony. Przy korzystaniu z telefonu bez etui jest on trudny do zaobserwowania, przy stosowaniu etui dołączonego do telefonu pojawia się już kilka razy dzienniie. Efekt jednak stał się bardzo zauwazalny przy stosowaniu etui nillkin frosted lub sparkle, gdzie przycisk jest wciskany pod kontem przez etui i bardzo czesto muszę klikać drugi albo trzeci raz aby zablokować ekran. Czy ktoś z miał podobny problem bo zastanawiam się czy to rzeczywiście wada przycisku, czy może ten model tak ma, lub te etui tak utrudniają korzystanie z telefonu ? Telefon zakupiony w mihome, prosiłbym o radę jak najlepiej serwis/wymiana rozwiązać problem bo jeszcze nigdy nic nie reklamowałam i czy w związku z tym że nie minęło 14 dni i telefon kupiony przez internet mogę rządach wymiany czy pozostaje tylko serwis ?
 16. Osobiście jeszcze nie testowałem, ale: https://www.youtube.com/watch?v=2qO61mtsaM0 z tego filmiku wychodzi że różnica to pół godziny. Chociaż nie do końca to rozumiem, na ładowarce 27W jest napis QC3.0 więc jak może ona naładować szybciej telefon z tak duża różnicą, skoro według Wikipedii QC3.0 maksymalnie pozwala na przesył energii 18W (tyle ile oryginalna ładowarka) ? Może przez to ze ta ładowarka jest w stanie dać większe natężenie prądu przy 5V?
 17. Jeszcze jedno pytanie, czy w trybie ciemnym też macie problem z Mapami Google, że niektóre powiadomienia są nieczytelne, ponieważ są wyświetlane czarną czcionką na szarym tle? Rozumiem że ciemny motyw to funkcja MIUI nie androida na razie, ale w innych aplikacjach nie zauważyłem tego problemu.
 18. Zamówiłem z mi-home i mimo że jest cały czas dostępna w sklepie, to w szczegółach zamówienia mam "oczekiwanie na dostawę towaru" ktoś tak ma ?
 19. Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem mi9 i jest jedna rzecz której nie udało mi się odkryć/ogarnąć w tej wersji MIUI: - Czy po podpięciu do ładowarki da się jakoś sprawdzić w widoczny sposób w ilu procentach została naładowana już bateria? W innych telefonach oraz w redmi 4x z którym miałem styczność, po podpięciu pokazywało się na dole ekranu małe kółko z procentem naładowania baterii oraz przewidywanym czasem do końca ładowania, da się tutaj uzyskać coś podobnego? ew. czy można podczas ładowania wyświetlić tą animacje która pokazuje się zaraz po podpięciu ładowarki? wersja softu najnowsza Global z numerkiem 28 Dziękuję za pomoc.
 20. juzosek

  Android Oreo

  Też jestem nowym uzytkownikiemi mi box s od 5 dni, i u mnie wifi działa poprawnie, router to FUNBOX 3.0 z Orange, tak samo nie zaobserwowałem u siebie żadnych problemów opisanych w postach wyżej, czyżby z niewiadomych przyczyn problemy występowały losowo ?
×
×
 • Create New...