Jump to content

Banita8

Użytkownicy
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Banita8's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witam, czy da się sklonować appke więcej niż jeden raz, ewentualnie zainstalować kilka oryginałów tej samej aplikacji.
 2. Głośniczek Clarus ze wzmacniaczem, radio w nim gra głośno odczyt z karty sd też jest głośny, a przez kabel z MI9 jakoś słabiutko. Może to wina tej przejściówki z USB C na Jacka.
 3. Witam, podłączyłem kablem Jack ostatnio mój stary głośniczek do telefonu i sumie to gra tak samo głośno jak sam telefon. W starym redmi 3 na...alał tzn głośno grał a teraz gra cicho d*py nie urywa. Są jakieś ustawienia które to ograniczają czy cus w tym stylu. mrosi:// radzę hamować się ze słownictwem...
 4. Plik JPG i PDF czy da się skopiować na pulpit lub utworzyć skrót ?
 5. Witam Mam pytanie odnośnie ładowania na oryginalnej ładowarce. Od nowości ładowanie było na poziomie ok 1.5 A, a ikonka ładowania miała jedną "błyskawicę". Dziś kupiłem w Biedronce jakiś kabel dla córki za kilkanaście zł i z ciekawości podpiąłem swój tel za pomocą tego kabla. Ku mojemu zdziwieniu pojawiły się dwie "błyskawicę", a ładowanie podskoczyło do 3,15A. Jakie prędkości ładowania macie na oryginalnych ładowarkach i kablach i czy na oryginale macie te dwie błyskawicę czy jedną. Czy to możliwe że kabel nówka sztuka była uszkodzona.
 6. U mnie tak, tyle że ja miałem sytuację taka że w ogóle mi nie ładowało, pisałem o tym w problemach technicznych. "Bynajmniej u mnie" bo nie wiem czy innym użytkownikom aktualizacja coś pomogła.
 7. Po aktualizacji systemu sytuacja wróciła do normalności, bynajmniej u mnie. To pewnie była wina jakiejś aktualizacji apki
 8. Ustawienia/specjalne funkcje/szybkie odpowiedzi. To chyba będzie to
 9. No kabel niby działa z inną ładowarką, a ładowarka działa z innym kablem i telefonem Problem się rozwiązał sam po aktualizacji lub poprostu ładowarka dwa dni sobie po odpoczywała. Do zamknięcia.
 10. Witam Od razu mówię że szukałem ale po wpisaniu "ładowarka i problem" wyskakuje milion postów. Mój problem polega na tym że telefon przestał się ładować na oryginalnej ładowarce, ale sytuacja jest dziwna bo ... Jak podepnę inną ładowarkę z moim kablem to tel się ładuje ale z ledwością, jak biorę telefon córki (moja ładowarka + jej kabel bo ma micro USB) to jej telefon także się ładuje. Czyli niby i ładowarka i kabel są sprawne. Mogło coś się w telefonie popsuć ??
 11. W tym momencie nie, ale kiedyś na pròbę zainstalowałem, ale pisało że moja karta nie obsługuje płatności zbliżeniowych.
 12. A ja już zbaranialem, global bez root i bootloaderow. Czyli taki jak że sklepu. Aplikacja IPKO, i za cholerę nie wiem jak to skonfigurować. Czy ja muszę instalować jakieś dodatkowe apki na nie modyfikowanym telefonie?? Bo w ipko niby to działa ale efektów nie ma.
 13. Mi9 mam od wczoraj więc jeszcze nie ogarnąłem co i jak, ale od razu zauważyłem że jak przewijam zdjęcia w "zdjęcia" to jest straszna pikseloza. Chodzi o miniaturki zdjec. W redmi 3s tego nie bylo, a było w nim o połowę mniej ramu. Tak ma być ??
 14. Witam. Obecnie mam Readmi 3S, dzis ma przyjść Mi9, czy przesyłanie danych miedzy tymi telefonami przebiegnie bez problemowo czy trzeba bedzie coś modzić i czy moge wybrać dane, np same zdjęcia. System Global nic nie modyfikowane. I ile to moze trwac np przeslanie 1gb
×
×
 • Create New...