Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po ostatniej aktualizacji też zauważyłem że bateria trzyma gorzej (na dwa dni już nie ma szans, max 1,5 dnia) i w Antutu znacznie gorsze wyniki :/ (120k zamiast 150k które wyciągałem spokojnie na każdym poprzednim romie - mierzone na wychłodzonym telefonie, w miarę powtarzalne warunki testu). Coś się... coś się popsuło. Sierpniowe wydania były o wiele lepsze. Żałuję że aktualizowałem, bo dobrze działały.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarekFilip napisał:

Witam wszystkich

Mam pytanie

Odblokowałem boodlader i wgrałem miflashem global stable rom metodą fasboot z tej strony http://en.miui.com/a-234.html

I tutaj moje pytanie czy ja mam tryb MiRecovery bo nie mogę i nigdy nie mogłem do niego wejść

Jak to działa? Jest w końcu w chińskim globalu Sklep Play itp? Porównywałeś ten rom względem xiaomi.eu?

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, johnny1836 napisał:

Jak to działa? Jest w końcu w chińskim globalu Sklep Play itp? Porównywałeś ten rom względem xiaomi.eu?

Sklep play jest

romów mie porównywałem bo do tego nie mam zadnych zastrzeżeń chodzi bardzo szybko wszystko jest przetłumaczone

gps łapie w 2sek i nie gubi sygnału

tylko nie mogę wejść w te MiRecowery bo albo go nie mam albo nie wiem jak (a naczytałem się że hoho)

 

 

Screenshot_2016-09-23-06-56-55-589_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-23-06-57-17-838_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-23-06-57-30-423_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-09-23-06-57-59-342_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich proszę o wyrozumiałość dopiero ogarniam to forum, mam pytanie chciałbym zakupić Mi5 ale nie wiem za bardzo gdzie jest tyle tego że trudno wybrać może polecicie jakiś zaufany sklep albo sprzedawcę gdzie będzie wszystko ok gwarancja itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post więc witam wszystkich proszę o wyrozumiałość dopiero ogarniam to forum, mam pytanie chciałbym zakupić Mi5 ale nie wiem za bardzo gdzie jest tyle tego że trudno wybrać może polecicie jakiś zaufany sklep albo sprzedawcę gdzie będzie wszystko ok gwarancja itd.

Czytałeś że Xiaomi jest oficjalnie w Polsce ? X-Com, cena może nie najniższa ale masz gwarancję i soft global.

Wysłane z MI5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem Mi5 z aliexpress od sklepu Top One. Zainstalowali mi wersje Global. I tu pytanie. Przechodzić na Xiaomi.eu czy bardziej opłaca sie pozostać na globalu ? Dodam że mam zablokowany edl i bootloader.

Edytowane przez Waldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Waldo napisał:

Witam. Kupiłem Mi5 z aliexpress od sklepu Top One. Zainstalowali mi wersje Global. I tu pytanie. Przechodzić na Xiaomi.eu czy bardziej opłaca sie pozostać na globalu ? Dodam że mam zablokowany edl i bootloader.

Jeśli nie pasuje Ci global to zmień, a jak pasuje to nie zmieniaj. Co to za pytanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, szymozor napisał:

Mam inne pytanie jak wygląda trzymanie baterii w Mi5 bo noszę się z zamiarem zmiany mi4 na mi5 ale nie ma tutaj żadnego tematu na temat baterii, a nie bedę ukrywał że zależy mi na niej żeby była taka sama jak w mi4 albo i nawet lepsza?

Jest taka sama, albo nawet i lepsza. Mnie wystarczy na 1,5dnia, SOT 4-5h, ale nie przejmuję się tym, po prostu korzystam z telefonu, a jak chce jeść, to mu daje. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, surfer30 napisał:

Może kolega pyta w kontekście aktualizacji, ewentualnych problemów z system, który różnie zachowuje się w zależności od wersji oprogramowania? Ja mógłbym zapytać "co to za odpowiedź" Forum jest od tego by dzielić się swoimi doświadczeniami.

 

Dokładnie tak. Global ma racje bytu czy lepiej polski soft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up.

Lepiej siedź na oficjalnym global, lub dev. Romy od xiaomi.eu ostatnio problematyczne.

Polski rom? Takiego nie ma :D

Szybkie pytanko: Jestem teraz na najnowszym romie Stable od xiaomi.eu. Czy jak zrobię full wipe, to mogę wrzucić przez TWRP TEN rom Global od Xiaomi? Bo przez MiFlasha niestety nie mogę, bo nie widzi telefonu :/

Może być bootloop. Lepiej wgrywaj przez MiFlash.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...