Jump to content

wtbn

Użytkownicy
 • Posts

  1,203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wtbn last won the day on March 24 2017

wtbn had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  krk

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 Pro Black

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wtbn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

233

Reputation

 1. Rozwiązałeś to jakoś? Nie używam xiaomi.eu na moim mi9 tylko globala, ale mam podobny problem. Ciągle włącza mi się sam aparat lub wyszukiwarka google. Myślałem że to ekran jest jakiś niestabilny, ale włączyłem w opcjach programistycznych żeby mi pokazywało ostatnie dotknięcia panelu dotykowego i nie ma śladu.
 2. wtbn

  Ram "syfmiui"?

  Tzn chcesz mieć więcej wolnego ramu? Chcesz sobie tam coś trzymać czy co?
 3. Zakupił ktoś z was wersję z 2018 z prockiem 8550u? Ja ogólnie zamówiłem jakieś 2 miesiące temu, ale z gearbestu się pomylili i przysłali mi inną rzecz - musiałem odesłać i dopiero teraz zwrócili mi kasę. Zastanawiam się czy w międzyczasie ktoś nie ma już jakiejś swojej opinii o tym lapku. Ja póki co nie zamawiam, bo czekam aż znów pojawi się na niego jakaś sensowna promocja (parę dni temu można było zamówić za jakieś 915$ ale jeszcze nie miałem wtedy zwrotu więc nie wziąłem).
 4. U mnie też GPS działa znacznie gorzej jak mam go podpiętego do ładowarki samochodowej (obojętnie czy QC czy nie, na kilku sprawdzałem). Tak samo jak ładuje i puszczam muzykę przez AUX to słychać szumy (które znikają jak wypnę ładowarkę).
 5. Działa wam sprzątanie cykliczne? Ja teraz sobie na próbę ustawiłem i nie wystartowało. (v1 na pluginie ze strefami)
 6. No jeszcze plugin musisz dograć, ten co sie go tam gdzieś kopiuje. Ja robiłem tak jak tu opisano, jedynie z tą różnicą że wziąłem .25 a nie .24
 7. Wgrałem elegancko sprzątanie strefowe, dziękówa. Pozostaje tylko pytanie czy da sie ustawić harmonogram sprzątania, przy sprzątaniu strefowym? Nie chcę żeby mi wjeżdżał do jednego z pomieszczeń.
 8. Ale sprawdziłeś czy na innym kablu jest lepiej? Przyczyn może być wiele, ale najpierw się sprawdza kabel.
 9. @:Darecki Od jakichś 10 lat jak są w powszechnym użytku baterie li-po li-ion cały czas się powtarza że NIE. Chyba że sobie chcesz zepsuć baterie, to tak, "formatować".
 10. Ale kończy później cały cykl sprzątania i już nie jedzie do tego pokoju? Czy zatrzymujesz go ręcznie? Wrzuć tą mape. Aktualne oprogramowanie masz?
 11. Paski są, nie ma wirtualnych ścian - software'owych. Przez edycje postu może sie nie zrozumieliśmy wcześniej.
×
×
 • Create New...