Jump to content

pyra666

Użytkownicy
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pyra666's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Zainstalowałem Syberia os, najnowsza wersja 2.3. testuje dopiero jeden dzień. Już na pierwszy rzut oka system działa znacznie szybciej i stabilniej niż miui. Bateria też znacznie lepiej trzyma. Jest sporo braków w tłumaczeniu, ale to mi jakoś nie przeszkadza. Bardziej drażni mnie fakt że nie mogę wyłączać dźwięków i wibracji dla poszczególnych aplikacji. Wie ktoś jak to ogarnąć?
 2. Jestem na 9.2.21 i działa kiepsko. Bateria trzyma gorzej, a system ma znacznie większe spadki wydajności. Nie zauważyłem żeby był jakiś duzy problem z wywalaniem aplikacji. Mapy działają, a problemy z karta sim mnie ominęły.
 3. Można od razu 9.2.21. Ja właśnie zaktualizowałem telefon. Na wstępie widać pewien problem, a mianowicie telefon strasznie się grzeje podczas ładowania. :/
 4. Potrzebna jest czysta instalacja systemu?
 5. Działam od 3 tygodni na eu stable 10.0.1.0. Bateria działa średnio, czasem to 3-3.5h sot czasami tylko 2h (bateria losoncore 6 miesięcy) Ogólna szybkość działania średnia, telefon trochę muli mimo czystej instalacji systemu. Stabilność bardzo słaba. FB, Messenger, Instagram, Olx allegro, często wywalają błąd i się zamykają, szczególnie jeśli wejdę po chwili w dana aplikację, i system pamięta gdzie skończyłem. Cofnięcie i wyjście z danego podmenu itp kończy się crashem. Mapy działaja bez zająknięcia ale sam odbiornik GPS dłużej łapie niż na ostatniej wersji rozwojowej która była dostępna. Przymierzam się do przejścia na Syberia OS. Trochę mam obawy przed trzymaniem aplikacji bankowych i google pay na takim systemie, ale chyba nie ma o co się martwić
 6. Idzie zainstalować jakoś to 10.0.1.0 na 10.2.2.0? Ew zarzuci ktoś linkiem do 10.0.1.0 instalowanego przez fastboota?
 7. Zainstalowałem wczoraj global 10.2.2.0 bezpośrednio na dev 8.11.22. całość odziwo przebiegła pomyślnie, system chodzi płynniej i lepiej trzyma bateria. Niestety mapy nadal niedziałaja, mimo ich reinstalacji. Zastanawiam się czy instalować 10.2.2.0 na nowo jako czysta instalacja przez fastboot czy darować sobie tę wersję? Powiadomienia z Gmaila działaja, fb i Messengera nie wywala.
 8. Chciałbym zrobić to co Ty, ponieważ straciłem już cierpliwość. Powiedz mi, czy instalowałeś system na czysto? Czy przez aktualizacje? Oraz czy instalowałes magiska żeby działały płatności google?
 9. Zapodasz jakiegoś linka? Jak oceniasz bateria po tym czasie użytkowania?
 10. Mam szybkie pytanie: Mam aktualnie zainstalowane stable Xiaomi.eu V8.2.2.0.NAACNEB, czy mogę na to zainstalować najnowszego dev 7.6.8 Xiaomi.eu, przez TWRP? czy trzeba coś inaczej kombinować. niestety nie mogę odszukać informacji na ten temat,jakoś częściej ludzie pytają o przechodzenie z DeV na stable
 11. Panowie, jak wrażenia na V8.2.2.0? Osobiście uważam że źle nie jest. Sklep poprawiony i działa ok, GPS bez zarzutu, jakieś małe problemy z apka do biegania, bo scinało ja strasznie, ale po aktualizacji apki jest ok. Co do baterii to ma to samo co na V8.2.1.0 4, w porywach do 4.5h sot. No ale jak telefon mało używany to po 2 dniach mogę mieć 10% i 2.5h tylko. No ale niestety. Fb i messenger na pierwszym miejscu pożeraczy baterii. Mam za to inny problem. Internet w telefonie chodzi wolniej, a w szczególności rozpoczęcie transmisji np podczas odświeżania Instagrama, fb czy chrome. Czy ktoś się z tym spotkał?
 12. Niestety, ale bateria trzyma około 20 procent krócej. Wcześniej trzymała mi 5-6 h, teraz miedzy 4-5 h sot...
 13. Wracajac do nowego v8.2.1.0, to ja zainstalowałem i testuje. na pierwszy rzut oka bateria troche słabiej trzyma, ale to może się ogarnąć jeszcze, dzisiaj miałem specyficzne warunki racy. Na pewno GPS wreszcie szybko łapie fixa do tego są nowe powiadomienia, i wreszcie ikonka do oszczedzania energii. to tak na wstepie, ale tak an prawde nie miałem czasu testować dzisiaj.
 14. @Acid Wiadomo czy będzie i kiedy będzie miui stable z serii 8.2 na MI5? ew jakas kolejna wersja 8.1?
×
×
 • Create New...