Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki zadziałało  Ale jak to w zasadzie działa? Kiedy wchodzę przez tą stronę mogę ściągnąć każdą aplikację z google play?


Jak sama nazwa wskazuje, to jest mirror aplikacji z GP i nie tylko. Instalując z takich źródeł polecam skanowanie antywirusowe pliku APK przed instalką, choć od nich syfu jeszcze nie dostałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=17821]kondziu100[/mention] brawo Ty, jak ja miałem miui to jeszcze nie było tej opcji dodanej to teraz pierwszy raz widzę jak się nazywa  W tej co korzystam jest "używaj prostych znaków".

Ja na Mi4C w ogóle nie mam takiej opcji, ani używaj prostych znaków, ani pod inną nazwą

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mef2 napisał:

a ja mam pytanie o aparat? jak w porówaniu do innych modeli? robi ładne zdjęcia? moglby ktoś wstawić przykładowo zdjęcie zrobione w dzień, wieczorem i w nocy przy uzyciu flasha? bylbym bardzo wdzięczny :)

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=6948&idPhone2=8523&idPhone3=8515

Baw się dobrze ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2017 o 15:38, grzegorz.lki napisał:


Ja mam i powiem że do różowego to mu bardzo daleko

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Mam zamiar właśnie kupić mi5, ale nie ma juz black tylko gold i pytam czy to nie jest taki typowy rose gold tylko gold

Edytowane przez SkyeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty to złoty, wygląda jak złoty kolor w huawei. Nie ma nic wspólnego z różowym. Według mnie biały jest najlepszy i taki właśnie kupiłem

@mef co do aparatu to jest on mocnym punktem telefonu, w dzień zdjęcia rewelacja, gorsze światło to zdjęcia też nieco gorsze ale nadal dobre. Jedna rzecz która mnie dziwi w pomieszczeniu gdzie jest ciemno jak w d... Aparat dzięki flashowii potrafi zrobić zdjęc, żaden z wcześniejszych tel nie dawał sobie z tym rady.

Co do zdjęć to odpal sobie porównanie aparatu mi5 do iPhona lub Samsunga S6/7

 

 

A ja mam inny problem z moją mi5 zamawiam sporo sprzętu że sklepu MediaExpert i za każdą wydana złotówkę dostaje się 4pkt w Vitay program lojalnościowy warunkiem otrzymania pktow jest zalogowanie się na Vitay i wejście przez ich stronę na stronę MediaExpert. No i tu mam problem podczas tego gdy wybieram MediaExpert przerzuca mnie niby na nowe okno ale nie chce się ono za nic otworzyć..

Nie jest to kwestia przeglądarki próbowałem tej systemowej na bing/google.  Opery, chroma, Firefoxa.

Mam wrażenie że chodzi o jakiś certyfikat bezpieczeństwa, ktoś ma pomysł? U zony działa na redmi 3s na globalu,. Ja mam miui polska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mój stary soniak już prawie wyzionął ducha i bardzo naszło mnie na kupno MI5 3/64GB. Znalazłem ten telefon na stronie GearBest z kodem promocyjnym w cenie 759zł. Czytałem o tym sklepie trochę i różne opinie są. Jeśli trafiłby na celny to pewnie ok 900zł by wyszło. A może to fake? Z drugiej strony zastanawiam się czy nie wziąć z alledrogo z gwarancją 24msc tylko cena ok 1200zł

Niżej wstawiam screen z gearbest

 

xiaomi2.thumb.jpg.1489fa116899ae2f1d9f5a9d468318d6.jpg

 

Edytowane przez brolypl
prywatne dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, brolypl napisał:

Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mój stary soniak już prawie wyzionął ducha i bardzo naszło mnie na kupno MI5 3/64GB. Znalazłem ten telefon na stronie GearBest z kodem promocyjnym w cenie 759zł. Czytałem o tym sklepie trochę i różne opinie są. Jeśli trafiłby na celny to pewnie ok 900zł by wyszło. A może to fake? Z drugiej strony zastanawiam się czy nie wziąć z alledrogo z gwarancją 24msc tylko cena ok 1200zł

Niżej wstawiam screen z gearbest

 

xiaomi2.thumb.jpg.1489fa116899ae2f1d9f5a9d468318d6.jpg

 

Ja tutaj kupowałem :)

Po zakupie napisz do frienda, aby opisał wartość paczki  poniżej 50 usd, ja tak zrobiłem i cło - 43 pln. Zakładam, ze to własnie ten myk, ale mogę się mylić.

Brałem kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, brolypl napisał:

Ile wyszłoby kosztów dodatkowych gdyby złapali na celnym od kwoty 760zł ? Może lepiej zamówić jednak z PL z gwarancją ?

Jeśli Ci zależy na solidnej gwarancji, to nie patrz na kraj, ale na konkretny sklep, który ma pod tym względem dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, brolypl napisał:

Ile wyszłoby kosztów dodatkowych gdyby złapali na celnym od kwoty 760zł ? Może lepiej zamówić jednak z PL z gwarancją ?

Ja też kupiłem z Gearbest, nic do nich nie pisałem odnośnie wartości - zapłaciłem Vat 86 zł . Wartość chińczyk wpisał 99 dolarów. Przesyłka DHL nadana w sobotę w środę telefon był u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robertttt

Zapłaciłeś vat 23% od zadeklarowanej wartości a to raz na jakiś czas się zdarza a przesyłka długo leciała.

@mef2

Ustawienia > Informacje o telefonie > Kliknąłem 5 razy na napis ''Wersja MIUI'' aż pojawiła się informacja ''Jesteś teraz programistą!'' > Cofnąłem się do ustawień > Dodatkowe ustawienia > Opcje programistyczne > Mi Unlock Status > Masz napisz że odblokowany?

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[mention=15608]mef2[/mention]
Ustawienia > Informacje o telefonie > Kliknąłem 5 razy na napis ''Wersja MIUI'' aż pojawiła się informacja ''Jesteś teraz programistą!'' > Cofnąłem się do ustawień > Dodatkowe ustawienia > Opcje programistyczne > Mi Unlock Status > Masz napisz że odblokowany?



Zablokowany, wystarczy że będę robił tak jak tam niżej jest napisane czy jest jakaś inna metoda?41d88b1beb93568cbbfa84b3907a6f6d.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mef2

Spoiler

Zalogowałem się w telefonie na konto MI a następnie włączyłem ustawienia > Informacje o telefonie > Kliknąłem 5 razy na napis ''Wersja MIUI'' aż pojawiła się informacja ''Jesteś teraz programistą!'' > Cofnąłem się do ustawień > Dodatkowe ustawienia > Opcje programistyczne > Mi Unlock Status > Kliknąłem w Add account and device > Pojawiła się informacja że konto dodane > Wyłączyłem telefon > Włączyłem Fastboot w telefonie > Podłączyłem telefon do komputera > Włączyłem MiFlashUnlock > Zalogowałem się na konto MI > Odblokowałem Bootloader.

Od czerwca 2017 zmieniły się zasady odblokowania bootloader i od momentu dodania konta Mi w Mi Unlock Status, trzeba odczekać 72 godziny aby MiFlashUnlock odblokował bootloader.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, hackmaniak napisał:

U mnie Chińczyk z GearBest opisał wartość przesyłki, a i tak został naliczony VAT, bo DHL chciał potwierdzenie zamówienia i potwierdzenie zapłaty. Tym sposobem wyjdzie mi prawie 1 000 PLN. Nic nie dało zadeklarowanie $50.

Ty już się nie bój, celnicy nie lubią oszustów. Wysyłanie dowodu zakupu to normalna sprawa, zależy od danego regionu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@galakty, ja o to nie prosiłem. Chińczyk sam z siebie tak napisał na deklaracji. Trochę boli prawie 200 PLN więcej, ale nie będę zbyt mocno marudził, bo mam dość chamskiego rechotu niektórych cwaniaków. Tych co wyśmiewali oferty uczciwych polskich przedsiębiorców, którzy musieli naliczyć VAT. Teraz wraca uczciwa konkurencja. Chociaż osobiście wolałbym zrównanie szans w inny sposób tj. brak albo obniżenie VATu dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...