Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie za 10pkt,  potrzebuje pobrać plik pdf z linku z facebooka, zawsze działało, a obecnie jak naciskam,zaczyna otwierać/pobierać nowe okno i nagle piszę :

 

"nie udało się załadować strony" 

Aplikacja ma nadane uprawnienia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój GPS na romie 7.5.4 nadal jest tragiczny, potrzebuję wyczyścić telefon do zera i sprawdzić czy będzie lepiej. W tym celu najlepiej: 

  1. przez miflash z opcją "flash_all" wgrać: Xiaomi Mi 5 Latest Global Developer Version Fastboot File Download
  2. a potem zgodnie z instrukcja 2016 instaluje od nowa fastboot -> recovery -> miui polska?

Pytanie czy wersje miflash/fastboot/recovery mają jakieś znaczenie przy tej instalacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądałem te oferty na allegro/olx to mi ręce opadały. 90% to były komisy i śmieciowe papiery czyli VAT marża. A pozostali chcieli za używane sporo kasy albo z sieci Plus(możliwość zablokowania telefonu przez operatora). A na olx w mojej okolicy do 30-40km to 4 ogłoszenia aż były :D Dlatego decyzja o kupnie nowego. Jakieś 1660zl. W środę kupiłem w piątek już u mnie. Kupiony ze Sferis. Najtaniej jak znalazłem w sklepach.

Niby słabszy od Mi5 a działa jakoś dużo żwawej. Dużo lepiej wykonany niż Mi5. Zwłaszcza przyciski lepiej spasowane. Mniej śliski od Mi(ale też rewelacji nie ma w tym przypadku). Wyświetlacz ciemniejszy niż w Mi,aparatu dłużej nie testowałem jeszcze. Tu nie ma problemu z powiadomieniami. Tam trzeba było kombinować itd,albo czasem w Mi5 wcale nie przychodziły. Bateria też trochę lepiej w Honorze. Największy minus i to porażka to której ciężko się przyzwyczaić to skaner umieszczony z tyłu. Co za idiota na to wpadł? Tym bardziej przy braku odblokowania poprzez dwukrotnego puknięcia w ekran trzeba brać telefon w rękę. Nie zmienia faktu że działa rewelacyjnie. No i qc w Mi5 duuużo szybciej ładował telefon. Tam jakaś 1-1,2h tutaj to 1,5h wzwyż. 

No i dużo głośniejszy Honor jest na głośniku. Tam miałem na maksa dzwonki tu muszę mieć 3/4 bo masakra jest :P Ogólnie jestem zadowolony. Brak mi kilku rzeczy z Mi5 ale tu kilka rozwiązań jest na plus :)

To tak na szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...