Jump to content

virusek90

Użytkownicy
 • Posts

  345
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by virusek90

 1. Działa wam normalnie wygaszacz ekranu (ustawienie takich tapet). U mnie wyświetla się strona z napisem: Google 400. Wystąpił błąd . . . Ktoś ma lub miał coś takiego?
 2. A możesz zobaczyć u siebie na jedną rzecz w tej kwestii: gest musisz wykonać blisko dolnej krawędzi czy możesz tak samo wykonać go trochę wyżej (zauważyłem, że jak wykonuję gest blisko dolnej krawędzi to działa, wykonam go już wyżej to już nie działa, tylko wykonuje gest powrotu na pulpit). Mam dziwne wrażenie, że aż tak nisko nie trzeba było wykonywać tego gestu na globalu.
 3. Witam, Zainstalowałem powyższą wersję i napotkałem na niedziałającą funkcję: przełącz pomiędzy aplikacjami (przy użyciu gestu). Ktoś może potwierdzić?
 4. Czy jest możliwość w naszym telefonie zamienić panel informacyjny na panel od Google (Discover). Nowe telefony mają już to w standardzie. Ktoś coś wie?
 5. Potwierdzam, u mnie bez problemu wybudza nawet po kilku dniach. Nie zauważyłem problemów. Btw. Po aktualizacji zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych, ale nie z poziomu ustawień, tylko z recovery
 6. A czasem nie robi downgrade? Tak było jeszcze jakiś miesiąc temu. Ja odinstalowałem MiFit i zainstalowałem w wersji 4.10. Więc wszystko działa jak wcześniej.
 7. Kalendarz jest i się przywraca, tylko to nie rozwiązuje problemu z crashem kalendarza Bo brakuje chyba ""com.android.providers.calendar" (chociaż może to nie przez to się sypie).
 8. Główne aplikacje są, ale "com.android.providers.calendar" nie pojawia się na liście zostaje factory reset
 9. Tak myślałem. Nawet jak znalazłem apk to nic nie dało (nie dało się zainstalować). Myślę, że w tym wcześniejszym poście należy to uwzględnić (by raczej nie odinstalowywać tej aplikacji). Bo jednak kalendarz to kalendarz, a bez bazy nie odpali się
 10. Hmm, odinstalowałem kalendarz ale np. kalendarz google nie chce się mnie uruchomić Pobrałem z apkmirror instalkę oryginalnej apki od kalendarza i też się nie uruchamia. Ciągle tylko komunikat o zgłoszeniu błędu. Miałeś coś takiego? Nie będzie to przez brak: "com.android.providers.calendar"? Zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych? Czy jest jakiś inny sposób?
 11. Czyli te nowsze wersje (dla Razer Phone 2) można śmiało wgrywać do RN7? Myślałem, że ta wersja jest ostatnią, która dobrze działa z RN7: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL
 12. Znajdziesz w ustawieniach w opasce, nie w aplikacji MiFit. Więcej -> Ustawienia -> Automatyczne wyłączenie ekranu - i tam można zmienić czas.
 13. U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16 Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.
 14. No to powiem Ci, że coś jest nie tak. U mnie pod poziomem naładowania jest napis z informacją o ostatnim ładowaniu. Coś aplikacja MiFit płata Ci figle, może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji MiFit?
 15. MiFit -> Profil -> Moje urządzenia (Opaska Mi Smart Band 4) -> Tam u góry jest procent naładowania, a zaraz pod nim informacja z ostatnim ładowaniem.
 16. Po włączeniu trybu debugowania? Jest tylko komunikat potwierdzający włączenie debugowania. Nic więcej. @Orjon masz jeszcze jakiś pomysł?
 17. @Orjon Pytanie mam, a raczej problem. Włączyłem debugowanie USB w Redmi Note 7 ale skrypt za nic sobie to ma i widnieje komunikat, że telefon nie jest podłączony. Co może być przyczyną? Albo może co należy jeszcze zrobić, spróbować aby zadziałało? Na Redmi 4A bez problemu widzi, na Mi4C tak samo. A tutaj lipa . . .
 18. Redmi Note 6 był tylko w wersji Pro z tego co kojarzę. Note 5 chyba też, aczkolwiek chyba była jakaś specjalna edycja dodatkowa
 19. Kurcze, dopiero zainstalowałem Pixel Experience (mam go może z dwa tygodnie). Instalowałeś już AOSP?
 20. Dasz instrukcję jak to zrobić? Edit Poradziłem sobie, ale inne pytanie. Ma ktoś problem z baterią? U mnie: "Tryb gotowości w sieci komórkowej" zabiera średnio 40% baterii. Też tak macie?
 21. Ja nic specjalnego nie robiłem, po prostu zainstalowałem Stable na Dev Chodzi wszystko elegancko
 22. Pytanie, PixelExperience vs Resur rection Rem? Chyba miałeś obydwa, jakieś opinie, wrażenia? Warto konkretnie któryś z nich czy lepiej zostać na MIUI?
 23. virusek90

  MIUI 8.9.13

  Nie przesadzaj. Ty miałeś biedniejszą wersję z 2GB RAM to nie znaczy że każdy taką miał i miewał Twoje problemy z telefonem (z tego co kojarzę to wiecznie narzekałeś na problem z ubijaniem aplikacji). U mnie działa wszystko elegancko, bez ścinki, bez problemów. Nawet jak zostawię na noc kilka aplikacji nie czyszcząc RAM, to wszystkie rano są w pamięci. Najnowsza wersja i jest mega stabilnie. Jeszcze stabilniej niż tydzień temu Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 24. virusek90

  MIUI 8.8.9

  U mnie nigdy nie liczyło kroków, dlatego mam wyłączoną tą opcję już dłuższy czas. Wysłane z Xiaomi Mi4C przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...