virusek90

Użytkownicy
 • Content Count

  342
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Excellent

About virusek90

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Robotyka i Informatyka

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C / RN7 / MB4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest możliwość w naszym telefonie zamienić panel informacyjny na panel od Google (Discover). Nowe telefony mają już to w standardzie. Ktoś coś wie?
 2. Potwierdzam, u mnie bez problemu wybudza nawet po kilku dniach. Nie zauważyłem problemów. Btw. Po aktualizacji zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych, ale nie z poziomu ustawień, tylko z recovery
 3. A czasem nie robi downgrade? Tak było jeszcze jakiś miesiąc temu. Ja odinstalowałem MiFit i zainstalowałem w wersji 4.10. Więc wszystko działa jak wcześniej.
 4. Kalendarz jest i się przywraca, tylko to nie rozwiązuje problemu z crashem kalendarza Bo brakuje chyba ""com.android.providers.calendar" (chociaż może to nie przez to się sypie).
 5. Główne aplikacje są, ale "com.android.providers.calendar" nie pojawia się na liście zostaje factory reset
 6. Tak myślałem. Nawet jak znalazłem apk to nic nie dało (nie dało się zainstalować). Myślę, że w tym wcześniejszym poście należy to uwzględnić (by raczej nie odinstalowywać tej aplikacji). Bo jednak kalendarz to kalendarz, a bez bazy nie odpali się
 7. Hmm, odinstalowałem kalendarz ale np. kalendarz google nie chce się mnie uruchomić Pobrałem z apkmirror instalkę oryginalnej apki od kalendarza i też się nie uruchamia. Ciągle tylko komunikat o zgłoszeniu błędu. Miałeś coś takiego? Nie będzie to przez brak: "com.android.providers.calendar"? Zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych? Czy jest jakiś inny sposób?
 8. Czyli te nowsze wersje (dla Razer Phone 2) można śmiało wgrywać do RN7? Myślałem, że ta wersja jest ostatnią, która dobrze działa z RN7: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL
 9. Znajdziesz w ustawieniach w opasce, nie w aplikacji MiFit. Więcej -> Ustawienia -> Automatyczne wyłączenie ekranu - i tam można zmienić czas.
 10. U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16 Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.
 11. No to powiem Ci, że coś jest nie tak. U mnie pod poziomem naładowania jest napis z informacją o ostatnim ładowaniu. Coś aplikacja MiFit płata Ci figle, może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji MiFit?
 12. MiFit -> Profil -> Moje urządzenia (Opaska Mi Smart Band 4) -> Tam u góry jest procent naładowania, a zaraz pod nim informacja z ostatnim ładowaniem.
 13. Po włączeniu trybu debugowania? Jest tylko komunikat potwierdzający włączenie debugowania. Nic więcej. @Orjon masz jeszcze jakiś pomysł?
 14. @Orjon Pytanie mam, a raczej problem. Włączyłem debugowanie USB w Redmi Note 7 ale skrypt za nic sobie to ma i widnieje komunikat, że telefon nie jest podłączony. Co może być przyczyną? Albo może co należy jeszcze zrobić, spróbować aby zadziałało? Na Redmi 4A bez problemu widzi, na Mi4C tak samo. A tutaj lipa . . .
 15. Redmi Note 6 był tylko w wersji Pro z tego co kojarzę. Note 5 chyba też, aczkolwiek chyba była jakaś specjalna edycja dodatkowa