virusek90

Użytkownicy
 • Content Count

  335
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Excellent

About virusek90

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Robotyka i Informatyka

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C / RN7 / MB4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli te nowsze wersje (dla Razer Phone 2) można śmiało wgrywać do RN7? Myślałem, że ta wersja jest ostatnią, która dobrze działa z RN7: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL
 2. Znajdziesz w ustawieniach w opasce, nie w aplikacji MiFit. Więcej -> Ustawienia -> Automatyczne wyłączenie ekranu - i tam można zmienić czas.
 3. U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16 Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.
 4. No to powiem Ci, że coś jest nie tak. U mnie pod poziomem naładowania jest napis z informacją o ostatnim ładowaniu. Coś aplikacja MiFit płata Ci figle, może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji MiFit?
 5. MiFit -> Profil -> Moje urządzenia (Opaska Mi Smart Band 4) -> Tam u góry jest procent naładowania, a zaraz pod nim informacja z ostatnim ładowaniem.
 6. Po włączeniu trybu debugowania? Jest tylko komunikat potwierdzający włączenie debugowania. Nic więcej. @Orjon masz jeszcze jakiś pomysł?
 7. @Orjon Pytanie mam, a raczej problem. Włączyłem debugowanie USB w Redmi Note 7 ale skrypt za nic sobie to ma i widnieje komunikat, że telefon nie jest podłączony. Co może być przyczyną? Albo może co należy jeszcze zrobić, spróbować aby zadziałało? Na Redmi 4A bez problemu widzi, na Mi4C tak samo. A tutaj lipa . . .
 8. Redmi Note 6 był tylko w wersji Pro z tego co kojarzę. Note 5 chyba też, aczkolwiek chyba była jakaś specjalna edycja dodatkowa
 9. Kurcze, dopiero zainstalowałem Pixel Experience (mam go może z dwa tygodnie). Instalowałeś już AOSP?
 10. Dasz instrukcję jak to zrobić? Edit Poradziłem sobie, ale inne pytanie. Ma ktoś problem z baterią? U mnie: "Tryb gotowości w sieci komórkowej" zabiera średnio 40% baterii. Też tak macie?
 11. Ja nic specjalnego nie robiłem, po prostu zainstalowałem Stable na Dev Chodzi wszystko elegancko
 12. Pytanie, PixelExperience vs Resur rection Rem? Chyba miałeś obydwa, jakieś opinie, wrażenia? Warto konkretnie któryś z nich czy lepiej zostać na MIUI?
 13. virusek90

  MIUI 8.9.13

  Nie przesadzaj. Ty miałeś biedniejszą wersję z 2GB RAM to nie znaczy że każdy taką miał i miewał Twoje problemy z telefonem (z tego co kojarzę to wiecznie narzekałeś na problem z ubijaniem aplikacji). U mnie działa wszystko elegancko, bez ścinki, bez problemów. Nawet jak zostawię na noc kilka aplikacji nie czyszcząc RAM, to wszystkie rano są w pamięci. Najnowsza wersja i jest mega stabilnie. Jeszcze stabilniej niż tydzień temu Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 14. virusek90

  MIUI 8.8.9

  U mnie nigdy nie liczyło kroków, dlatego mam wyłączoną tą opcję już dłuższy czas. Wysłane z Xiaomi Mi4C przy użyciu Tapatalka