Jump to content

virusek90

Użytkownicy
 • Posts

  345
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Robotyka i Informatyka

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4C / RN7 / MB4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

virusek90's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

80

Reputation

 1. Działa wam normalnie wygaszacz ekranu (ustawienie takich tapet). U mnie wyświetla się strona z napisem: Google 400. Wystąpił błąd . . . Ktoś ma lub miał coś takiego?
 2. A możesz zobaczyć u siebie na jedną rzecz w tej kwestii: gest musisz wykonać blisko dolnej krawędzi czy możesz tak samo wykonać go trochę wyżej (zauważyłem, że jak wykonuję gest blisko dolnej krawędzi to działa, wykonam go już wyżej to już nie działa, tylko wykonuje gest powrotu na pulpit). Mam dziwne wrażenie, że aż tak nisko nie trzeba było wykonywać tego gestu na globalu.
 3. Witam, Zainstalowałem powyższą wersję i napotkałem na niedziałającą funkcję: przełącz pomiędzy aplikacjami (przy użyciu gestu). Ktoś może potwierdzić?
 4. Czy jest możliwość w naszym telefonie zamienić panel informacyjny na panel od Google (Discover). Nowe telefony mają już to w standardzie. Ktoś coś wie?
 5. Potwierdzam, u mnie bez problemu wybudza nawet po kilku dniach. Nie zauważyłem problemów. Btw. Po aktualizacji zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych, ale nie z poziomu ustawień, tylko z recovery
 6. A czasem nie robi downgrade? Tak było jeszcze jakiś miesiąc temu. Ja odinstalowałem MiFit i zainstalowałem w wersji 4.10. Więc wszystko działa jak wcześniej.
 7. Kalendarz jest i się przywraca, tylko to nie rozwiązuje problemu z crashem kalendarza Bo brakuje chyba ""com.android.providers.calendar" (chociaż może to nie przez to się sypie).
 8. Główne aplikacje są, ale "com.android.providers.calendar" nie pojawia się na liście zostaje factory reset
 9. Tak myślałem. Nawet jak znalazłem apk to nic nie dało (nie dało się zainstalować). Myślę, że w tym wcześniejszym poście należy to uwzględnić (by raczej nie odinstalowywać tej aplikacji). Bo jednak kalendarz to kalendarz, a bez bazy nie odpali się
 10. Hmm, odinstalowałem kalendarz ale np. kalendarz google nie chce się mnie uruchomić Pobrałem z apkmirror instalkę oryginalnej apki od kalendarza i też się nie uruchamia. Ciągle tylko komunikat o zgłoszeniu błędu. Miałeś coś takiego? Nie będzie to przez brak: "com.android.providers.calendar"? Zostaje przywrócenie ustawień fabrycznych? Czy jest jakiś inny sposób?
 11. Czyli te nowsze wersje (dla Razer Phone 2) można śmiało wgrywać do RN7? Myślałem, że ta wersja jest ostatnią, która dobrze działa z RN7: MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL
 12. Znajdziesz w ustawieniach w opasce, nie w aplikacji MiFit. Więcej -> Ustawienia -> Automatyczne wyłączenie ekranu - i tam można zmienić czas.
 13. U mnie się zaktualizowała do wersji: 1.06.16 Po uruchomieniu MiFit od razu wskoczyła informacja z aktualizacją opaski.
 14. No to powiem Ci, że coś jest nie tak. U mnie pod poziomem naładowania jest napis z informacją o ostatnim ładowaniu. Coś aplikacja MiFit płata Ci figle, może spróbuj wyczyścić pamięć podręczną aplikacji MiFit?
 15. MiFit -> Profil -> Moje urządzenia (Opaska Mi Smart Band 4) -> Tam u góry jest procent naładowania, a zaraz pod nim informacja z ostatnim ładowaniem.
×
×
 • Create New...