beriam

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About beriam

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 12/05/1978

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Okolice Pń

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi5 - 3/64G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje za poświęcony czas Po przemyślniu tematu, pozostaje przy MI5. Pozdrawiam
 2. Zalezy Jak sadzę folia nie pokrywa całego wyświetlacza. Zależy mi na YouTube Vanced, apka z marketu jest mega irytująca (reklamy)
 3. Tak to wersja A2017G z Niemieckiego Amazonu. Jak wspomniałem brak MIUI trochę przeraża, kwestia przyzwyczajenia Trochę zabawy jest, aby słuchawka była zdatna do użytku , odblokować , TWRP itd. Przy okazji, gdym się zdecydował, jakiej ochrony wyświetlacza używasz ?
 4. Wiem, wiem. Sama nakładka działa hmm... "żwawo". Co do wyświetlacza, to co z nim jest nie tak, bo wychodzi na to, ze jestem nie do końca w temacie
 5. Rozumiem Obecnie mam Mi5, Chwilę bawiłem sie zte i wyświetlacz oraz dźwięk naprawdę niczego siebie. Był zainstalowany Nova launcher i działało to połączenie naprawdę dobrze
 6. Mogę w sposób bezbolesny zmienić słuchawkę. Tylko czy jest sens ? Axon na papierku wypada korzystniej
 7. Witam Czy jest sens waszym zdaniem przejść z Mi5 na ZTE Axon 7 ?
 8. Ok, jutro jak się ogarnę z praca, zrobię zdjęcia i wrzucie na allegro. Pozdrawiam
 9. Obecnie wszytko działa poprawnie. Nawet transfer się poprawił, pozdrawiam. Po każdorazowym restarcie słuchawki trzeba wpisywać *#*#4636#*#* ?
 10. Dzis czatowałem z konsultantem przez aplikacje - Mój Orange. VoLTE, domyślnie włączone na numerze, wymusiłem LTE only. Pojawiło się VoLTE LTE, ale prędkość transmisji danych spadła o ponad 1/3 ?
 11. @milenium17 Mi na chwile obecna najbardziej pasuje gotowy plan - Robust Cleaning Ile mogę zawołać za soocare x3 biała, z dwiema końcówkami clean oryginalnie zamkniętymi ? Szczoteczka ma 2 miesiące, wizualnie bez zastrzeżeń.