Jump to content

bergmen

Użytkownicy
 • Posts

  1,342
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

bergmen last won the day on July 29 2017

bergmen had the most liked content!

Kontakt z Tobą

 • AIM
  Radosław
 • MSN
  Kędzior

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Barlinek

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 Pro, Mi5S

Recent Profile Visitors

1,634 profile views

bergmen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

192

Reputation

1

Community Answers

 1. skonfiguruj jeszcze raz w aplikacji banku płatności, podepnij nową kartę wirtualną/podepnij jeszcze raz kartę fizyczną.
 2. mi5s musiałem doładowywać raz po pracy (często był wydymany do zera) oraz kolejne ładowanie na noc/rano. Na OnePlus 6T mam te same aplikacje, taki sam sposób użytkowania telefonu a podłączam telefon do ładowarki - raz dziennie - wieczorem przy 40 - 50% baterii i odłączam przed pójściem spać... Różnica olbrzymia..
 3. @rock'n'rolla 4/128, nic nie było w telefonie grzebane
 4. Wiem słabo. Poniżej xiaomi.eu 7.3.30 https://androidfilehost.com/?w=files&flid=166370 zainstalowałem. edit jest lepiej. Nawet czytnik palca jest lepszy.
 5. Już kiedyś szukałem. Z mizernym skutkiem.... Może się nie przyłożyłem?
 6. Trzeba by wrzucić jakiś ROM sprzed półtora roku....
 7. Jeszcze jest szansa że winna jest bateria albo snapdragon 821 jest niedorobiony i stąd to nagrzewanie się i drenaż baterii? W miarę jak bateria się "starzeje" to coraz bardziej to jest dokuczliwe? Chociaż użytkownicy Mi 5 też mieli (nie wiem jak teraz) podejrzenie że xiaomi celowo "psuje" ten telefon.
 8. @rock'n'rollamnie xiaomi nauczyło żeby zwrócić uwagę na baterię przy zakupie. Gdyby mi8ee miał większa baterię to bym go wziął. W kwestii baterii xiaomi strasznie odstaje już od konkurencji w telefonach Mi. Nawet Samsung i Huawei wystawiają już dużo większe baterie od xiaomi. Optymalizacją się nie nadrobi tego. Szczególnie z czasem to będzie widoczne.
 9. Mi już brakło cierpliwości do tego telefonu. Bateria ledwo 8 godzin w pracy wytrzymuje... Czasem nawet nie, gdy używam aparatu albo więcej się bawię... Jak sobie przypomnę, jak chodził półtora roku temu i porównam do tego co jest teraz, to chce się nim rzucić o ścianę. No i można go używać do smażenia jajek... Kiedyś nie grzał się chyba tak często? Jakieś lipne baterie tu xiaomi wsadzał chyba bo masa osób wymienia je w telefonach mi5s od kilku miesięcy... Nie wiem czy celowo do tego wszystkiego telefonu nie spowolnili... Z powyższych powodów zmieniłem markę na Oneplusa. One nie zwalniają z czasem... Poza tym, xiaomi nic dla mnie interesującego nie wypuściło, a na mi9 czekać nie zamierzałem... Czekałem już na mi8, mix3 i się zawiodłem. Chyba marka obniżyła loty /konkurencja ich przegonila...
 10. Też mam wrażenie że bateria po ok roku straciła pierwotną pojemność... Albo kolejne aktualizacje tak podzialaly na optymalizację.
 11. I żadnych problemów. Z niczym. A z półtora roku temu został totalnie zalany - aż wylewala się z niego woda. Wyschnal bez rozkrecania leżąc na boku na parapecie i działa jak nowy do dziś. Ostatnio tylko wymieniłem szczotkę i filtr. I tyle przy nim pracy (poza oproznianiem pojemnika na brud). Nawet czujników nigdy nie czyscilem.
 12. Stary dostałeś tylko spam mailowy a już robisz aferę i oskarżasz ludzi o przestępstwo.... Ogarnij się.
 13. Co za różnica? Na każdym odkurza... Nie ma firmware na którym dodatkowo odbiera ziemniaki, krawaty wiąże i usuwa ciąże...
 14. Mi wywalił magisk Safetynet. Próbowałem to ogarnąć i apki zaczęły pluć FC na potęgę. Później szyfrowanie się pojawiło... Przywracanie backup ów nie pomagało.... Nawet Miflash Któryś z kolei formaty pomógł dopiero...
 15. Mi magisk rozsypal system (8.10.11 chyba nie lubi się z nim) i uceglilem słuchawkę. Nawet backupy nie pomogły... Niechcący straciłem foty Postawiłem telefon znowu na andku 8. 0 ale magiska nie instaluję.
×
×
 • Create New...