Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @Karls to był dowcip kolegi @zalezi
  2. @tomellada w moim jest, ale to inny tel. Sprawdź czy masz inne aplikacje związane z telefonem, Kontakty i dialer, Usługi telefonu itp. Może tam to będzie.
  3. @tomellada sprawdź w zarządzaniu aplikacjami czy w powiadomieniach aplikacji Usługi telefonu masz w powiadomieniach ustawiony priorytet i wszystkie inne opcje zaznaczone. Może pomoże. Możliwe że jakaś aplikacja której w danej chwili używasz blokuje powiadomienia telefonu.
  4. Na globalu stable obsługuje, ale to jeszcze Miui 10.
  5. Całkiem nie, ale można "prawie" odinstalować i efekt będzie taki jakby jej nigdy nie było (zostanie tylko jako nieaktywna i niewidoczna na partycji systemowej aż do momentu przywrócenia telefonu do ustawień fabrycznych). Link z tematem i skryptem ułatwiającym usunięcie niepotrzebnych aplikacji:
  6. Jak płytkę nakleisz w miejscu cewki to w ładowaniu bezprzewodowym będzie przeszkadzać. Są takie z płytką w kształcie litery U i z funkcją ładowania bezprzewodowego. Ale osobiście na kratkę polecam grawitacyjny, bo nie trzeba niczego do tel. przyklejać i pasuje praktycznie do każdego, np. taki: https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Baseus-Mini-Uchwyt-grawitacyjny-na-kratke-SUYL-G0S/2646
  7. O to że dla większości użytkowników nie jest w porządku, a z oficjalnym Mi Fitem nie można jej zmienić, bo z automatu nadpisuje każdą inną wgraną.
  8. Lupę masz w oczach, amoledy nie dla Ciebie. Tak są zbudowane i zawsze piksele są bardziej widoczne niż w lcd o podobnym ppi.
  9. Teraz widać jak mała jest ta czcionka. Na poprzednim zdjęcie tarczy wyświetla się na ekranie w sporym powiększeniu dlatego wygląda ok.
  10. A co to za czcionka? U mnie oryginalna jest mniej więcej o połowę mniejsza.
  11. @MM1MM musisz porównać z innym egzemplarzem takiego samego telefonu, lub innego z serii Mi 9.... z superamoledem i zobaczyć jak to wygląda. Niestety te ekrany trochę gorzej wyświetlają przeskalowane obrazki od paneli lcd z którymi porównujesz. Jedynie przy wyświetlaniu piksel do piksela jest idealnie. To większości użytkowników nie przeszkadza, ale w porównaniu z dobrymi lcd jest zauważalne.
  12. Bez logowania do konta na urządzeniu (po wylogowaniu)? Bardzo ciekawe.
  13. Nie wprowadzam w błąd. Wylogowanie z konta w telefonie w zupełności wystarcza. Robiłem to co najmniej kilkanaście razy na różnych telefonach i zawsze wystarczało. Wiem jak wygląda konto i chmura z poziomu przeglądarki, ale cała masa zwykłych użytkowników nigdy tam nie wchodziła. Możliwe że mechanizm wylogowania z konta Mi w telefonie na customowych Miui nie zawsze działa poprawnie. Dawno na romie miuieu tego nie robiłem, ale dawniej nie było z tym problemu.
  14. To coś poszło z wylogowaniem nie tak. Też to robiłem wielokrotnie. Niby w jaki sposób chmura ma namierzyć telefon który nie jest zalogowany?
  15. A jaka jest twoim zdaniem różnica pomiędzy odpięciem, a wylogowaniem? To to samo, telefon będzie wylogowany, a dane mogą pozostać, lub nie na koncie.
  16. Język "prawie" polski tak, ale wyboru czcionki nie ma. Jest tylko jedna bardziej nieczytelna, bo za mała.
  17. To prawdopodobnie wina motywu (źle zrobione ikony). Zmień motyw, powinno pomóc. Nikt nie uzna reklamacji z powodu postrzępionych ikon w motywie.
  18. Tak wystarczy się wylogować w telefonie z konta Mi. Samo konto zostanie, może kiedyś Ci się jeszcze przyda.
  19. A odblokowałeś bootloader i wgrywałeś sam twrp? Jeśli tak to samo uruchomienie ustawień fabrycznych w ustawieniach telefonu powinno uruchomić twrp. Jeżeli nie, to twrp nie jest ci potrzebne.
  20. Tak jak napisałem, "factory reset" to to samo co ustawienia fabryczne. Usunięcie konta Googla z telefonu to Ustawienia, w zakładce Konta, Synchronizacja, Google, Dodatkowe ustawienia, usuń konto. Nawet jak nie usuniesz konta Googla to w najgorszym razie będzie trzeba podać hasło do twojego konta przy próbie zalogowania telefonu na inne konto Googla.
  21. Niczego nie potrzebujesz, wszystko masz w Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Kopia i kasowanie danych, Ustawienia fabryczne. Jak to uruchomisz, poprosi o hasło do konta Mi żeby się wylogować i po wszystkim będziesz miał telefon jak z pudełka. Wcześniej konto Googla warto usunąć.
  22. Bez przycisków były dwie wersje, chyba standart i youth. Ta z przyciskami głośności jest trochę grubsza, wyraźnie cięższa i chyba ma trochę większą baterię.
  23. A nie masz w telewizorze zmiany proporcji obrazu? Możesz się pozbyć jedynie przez wykadrowanie, lub zniekształcenie ( rozciągnięcie w pionie). Po prostu twoja stara plazma ma inne proporcje, dlatego wyświetla pełny obraz z pasami.
  24. Tak jest różne dla różnych języków. Po zmianie języka z polskiego na angielski z najnowszym FW wgrywa wszystko od nowa, czyli FW, zasoby i czcionki. Angielskie czcionki są trochę większe i czytelniejsze od polskich (chyba wielkość pozostała taka jak poprzednie fabrycznie wgrane).
  25. @jjarik a zmiana regionu np na Szwajcarię (poza Unią) nie pomaga?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...