Jump to content

maroD

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maroD

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oprócz problemów z urządzeniami USB zauważyłem problem z Netflixem. Przed aktualizacja wszystko chodziło cacy. Wczoraj chciałem włączyć nowy sezon Narcosa a tam nie ma dźwięku. Obraz leci, ale jest cisza. Ani po hdmi ani po optyku. Inne seriale działają poprawnie. Miał ktoś tak ?
 2. @Daviteusz dziękuję. Zainstalowałem i wszystko działało. Jednak wole oficjalna apkę Netflixa. Odesłałem boxa do sprzedawcy i niech rozwiąże problem.
 3. Próbowałem zainstalować Netflix w Kodi, ale nie szło. Mógłbyś mi podać namiary na sprawdzony sposób? Mam Kodi 18
 4. Witam Posiadam Xiaomi Mi Box 3 czyli MDZ-16-AB android 8.0.0 S/N: 13878/580328552 Netflix 6.2.2-2753 R 2018.1 Oglądałem sobie serial. Gdy włączyłem kolejny odcinek pojawił się błąd: "Mamy obecnie problem z odtworzeniem tego tytułu. Spróbuj ponownie później lub wybierz inny tytuł." tvq-pm-100 (5.2.5). Teraz niektóre materiały działają, a niektóre nie. Pisałem ze wsparciem technicznym Netflixa i rozkładają ręce. Wygląda, że po ich stronie jest wszystko ok i problem leży w urządzeniu. Na kompie czy telefonie netflix dobrze mi działa. Urządzenie uruchamiałem
 5. U nie zero reakcji po podłączeniu zasilania, a prąd w kablu jest. Widzę z opisu, że masz mi boxa. Mógłbyś zmierzyć ile u Ciebie ma długości część końcówki od przewodu ładowarki, która się wkłada do urządzenia? U mnie jest to ok 8,5mm. Wydaje mi się, trochę za krótkia, ale może już na siłę szukam problemu w zasilaniu.
 6. Czyli po podpięciu zasilania urządzenie nie daje żadnych oznak i dopiero po włączeniu pilotem zapala się dioda i urządzenie jest wykrywane przez telewizor?
 7. Witam Czy xiaomi mi box s MDZ-22-AB trzeba jakoś specjalnie uruchamiać? Kupiłem uzywke i po podłączeniu do prądu zero reakcji. Nic nie świeci, a wiem że jest dioda. Prąd w kablu jest bo sprawdzałem miernikiem. Zastanawiam się tylko czy końcówka nie jest za krótka. Grot ma ok 8, 5mm. Możecie sprawdzić czy u was też tyle ma? Oczywiście jest to ładowarka Xiaomi. Sprawdzałem na 2 tv i różnych kablach hdmi. Również różne baterie w pilocie. Zero reakcji. Czy robię coś źle?
×
×
 • Create New...