Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Tej obecnej nie wgrasz ponownie bo recovery sprawdza przy wgrywaniu rom i jak wycofany to nie pozwala na wgranie. Nawet jak pobierzesz ręcznie i będziesz chciał wgrywać z pobranego pliku. Jak wyjdzie nowsza to da się wgrać bez problemów z zablokowanym bl przez OTA albo z pobranego pliku (w aktualizacjach czyli przez fabryczne recovery).
  2. Napisałem, recovery. To MiPcSuite w trybie Connect to PC to takie rozszerzenie recovery. Raczej bie pomoze. Bez odblokowania bl powrót do starszej wersji Androida nie będzie łatwy. Najlepiej w fastboot i MiFlash po odblokowaniu bl, albo poczekać na nowszą wersję z Androidem R.
  3. Jak zablokowany to po co pobrałeś rom fastboot? Nic z nim nie zrobisz, w download mode również, bo nie masz uprawnień. Connect to PC to nie jest tryb download. Connect to PC też używa romów recovery. EUXM to rom EEA.
  4. Dostałeś przez OTA aktualizację którą wycofali, stąd takie komunikaty. Zmień region to znajdzie nowsze, alvo pobierz ręcznie https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/cmi/roms-eea-stable/
  5. Nieprawda. Z odblokowanym tak. Na eu też musi zostać odblokowany bl, jak z każdym innym customem.
  6. Rzeczy! Wszędzie o tym trąbią od wczoraj. Google namieszało. Trzeba odinstalować aktualizacje Android system webview, a potem zainstalować naprawioną aktualizację ze sklepu Play. Artykuł o tym np tu https://www.dobreprogramy.pl/Awaria-Google-Gmaila-i-innych-aplikacji.-Aktualizacja-Android-WebView-rozwiazuje-problem,News,114034.html
  7. Dodatkowo w changelogu pakiet zabezpieczeń z marca, a w ustawieniach jest pierwszy luty.
  8. Tym razem coś skopali. Kilka aplikacji się wywala.
  9. A usuwanie szumów kreskowych masz ustawione na 50Hz?
  10. Już jest 12.0.9. W Play i Plusie działa.
  11. Słyszałeś że gdzieś dzwonią, ale to nie w tym kościele. To Xiaomi ma blokować usługi Googla w telefonach na rynek chiński. A w USA Trump chciał zakazać posiadania akcji Xiaomi, ale podali decyzję do sądu i wygrali. Czyli nic się nie dzieje, przynajmniej na razie.
  12. Da się odkleić bez problemów. Adhezja tego kleju UV jest niewielka, ale ponieważ jest na całej powierzchni to się jakoś trzyma. Plusem jest to że nie zmienia objętości bo nie wysycha tylko utwardza się w UV i niweluje różnice kształtów na krzywiznach. Trzeba tylko uważać żeby przy nakładaniu nie pozaklejać mikrofonów, przycisków, tacki itd.
  13. Tęcza, a w zasadzie pierścienie Newtona powstają jak szkło jest przyklejone tylko na krawędziach. Wtedy zostaje cienka warstwa powietrza pomiędzy szkłem i ekranem i może być taki efekt. Szkła z klejem UV są klejone na całej powierzchni i tu tego nie powinno być.
  14. Całkiem wywalić od pewnego czasu bez roota trudno. Da się bez roota wyłączyć np tym narzędziem https://github.com/Szaki/XiaomiADBFastbootTools
  15. To od pewnego czasu normalna procedura. Wydają OTA dla pewnej liczby użytkowników, czekają, analizują błedy i jak coś ich zdaniem jest nie tak to wycofują. Jak jest ok to dają wszystkim przez OTA. Jak dostałeś i nic się nie dzieje to po prostu poczekaj na nowsze wydanie. A tu strona na której dosyć szybko pojawiają się linki do pobrania i info o wycofanych romach dla POCO X3 NFC https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/surya/roms-eea-stable/
  16. Jak wycofali to żadna nie pomoże. Musisz poczekać.
  17. Nie da się bo 12.06 na Androidzie 11 wycofali.
  18. Blisko. Jakiś element optyki od stabilizacji obrazu jak nie używany to luźno lata.
  19. Tylko tak Ci się wydaje. Literki IN w nazwie to indyjski rom. Global ma MI, a global EEA EU. Indonezja ID.
  20. Wygrałeś indyjską wersję romu w której nie działa NFC. Trzeba było wgrać indonezyjską, global, lub EEA w tych NFC działa.
  21. To zależy od twojej cierpliwości. Ota dostaniesz ale często z regionem Pl ota jest z opóźnieniem w stosunku do innych europejskich.
  22. Po prostu pobierasz, wszystko jedno gdzie. Nie zmieniasz nazwy. Wchodzisz w Ustawienia, o telefonie, Aktualizacje (kafelek po lewej na górze). Klikasz 10 razy w logo wersji Miui co uruchomi pokazywanie zaawansowanych opcji. Potem trzy kropki na górze po prawej, Wybierz paczkę aktualizacji, wybierasz pobraną i się instaluje. Masz rom EEA czyli pobierasz to https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.RKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V12.0.3.0.RKBEUXM_19bd7040ac_11.0.zip dla EEA to najnowsza.
  23. Możesz. Tylko sprawdź jaki masz, EEA (EU w nazwie romu), czy global (MI w nazwie).
  24. Jak masz możliwiść to spróbuj na inny kompie. Albo starszej wersji MiFlasha. Tu masz linki https://www.xiaomiflash.com/download/
  25. Może dodali MiUnlocka do nowych wersji MiFlasha. Najnowszych nie używałem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...