Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Mi Band 2

    Albo po prostu język angielski w systemie i wszystko działa. Trzeba im zgłaszć problem, chociażby przez tą wbudowaną funkcję zgłaszania błedów w MiFit.
  2. FromWP

    System PL Redmi Note 4X

    To chyba nie jesteś w trybie EDL, tylko innym podobnym diagnostycznym. Z takim sterownikiem wykrywa telefon z tak zawanym hardbrickiem. Przejście do edl może nie być proste w twoim przypadku, spróbuj kabla deepflash, ale nie ma pewności że zadziała. Jak ci jeszcze działa fastboot to można też kombinować z chińską wersją MiPcSuite i podłączeniem telefonu w fastboot.
  3. Jak dobrze ci działa to możesz na nim zostać. Nie bedziesz miał problemów z niektórymi aplikacjami typu Android Pay. Dostaniesz aktualizacje przez OTA jak zrobią coś nowszego. Generalnie wersje dev są nowsze, przez co czasami lepsze. Miuipolska=eu to dokładnie to samo i pod pewnymi względami te romy są lepsze od oficjalnych globali. Jednych te różnice przekonują, innych nie.
  4. Wystarczyło sprawdzić tam gdzie można to zrobić.Co tam masz w systemie to tylko ty wiesz, albo nie wiesz.
  5. FromWP

    Mi Band 2

    Tak, bo to działa bez podnoszenia ręki, wysrarczy obrócić nadgarstek, a to wszystko jedno czy lewy, czy prawy. Takie dobre wytłumaczenie znalazłem, to mnie sprowadzili na ziemię (aż serce mnie boli i to po lewej stronie).
  6. Bo punktem odniesienia jest Apple, tam prawie wszystko białe (po jakimś czasie czasami żółtawe).
  7. Przekonasz się jak spróbujesz, trudno powiedzieć. W tym romie chyba nie ma jeszcze info o stanie blokady w opcjach programistycznych.
  8. Tak mają wszyscy na innych telefonach też. Podobno to działa jak się wyłączy wibracje przy połączeniu przychodzącym. Bez sensu, ale nic z tym nie zrobisz. W najnowszym romach dev jest to dodane do opisu.
  9. FromWP

    Mi Band 2

    To niech ktoś zapoda inne wytłumaczenie. To nie wymysł Xiaomi, rozróżnienie lewej czy prawej ręki jest też w innych opaskach.
  10. FromWP

    Mi Band 2

    A to powiedz mi dlaczego w takim razie zawsze bada się ciśnienie i puls zakładając rękaw cośnieniomierza na lewe przedramie? Ja tam ma serce bardziej po lewej.
  11. Nie musisz, ale tak czy inaczej musisz wgrać normalny oficjalny rom, bo masz jakiś chiński wynalazek z dogranymi językami.
  12. Jak masz 300MB wolnego ramu to nie powinien zwalniać. Zajętość zależy od tego co tam zainstalowałeś i czego w danej chwili używasz. U mnie zajętość raczej nigdy nie przekracza 70%, ale wolnej też nie miewam więcej niż 50%. Tylko takiej wersji Miui jaką podałeś nie ma. Wersji romu z takim numerem też (przynajmniej oficjalnej).
  13. FromWP

    Mi Band 2

    Oczywiście, odległość od pompy krwi, jest bliżej lewej ręki.
  14. FromWP

    Zablokowany bootloader Mi5s

    To inne rozwiązanie, ale tego global dev też tak łatwo przwdopodobnie nie wgrasz bez edl
  15. FromWP

    Zablokowany bootloader Mi5s

    To znaczy że będzie można odblokować na takim romie jak teraz masz.
  16. FromWP

    Zablokowany bootloader Mi5s

    Czyli tak jak u innych na tym romie. Kabelek najpewniejszy: https://miuipolska.pl/forum/topic/18426-zbrickowany-telefon/?do=findComment&comment=259396 Albo pomęcz się chwilę na tym romie bo gdzieś czytałem że idą zmiany na lepsze z odblokowaniami (ale może to tylko plotki).
  17. FromWP

    Zablokowany bootloader Mi5s

    Nic dziwnego, przecież masz zablokowany bl. W trybie fastboot nic nie wgrasz, musisz w edl.
  18. Ale może być źle skalibrowany, bo to przecież nowy telefon. Spróbuj skalibrować, jak to nie wina romu, to może pomoże: https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926
  19. Ja to zrozumiałem inaczej. Bez rota będzie bezpiecznej bo można nagrać bez niego działania na ekranie. Do tej pory wymagało to użycia innych aplikacji wymagających roota.
  20. To prawda, nie działa. Na razie masz wybór, albo GPS, albo Pay. Inna opcja to poczekać i mieć nadzieję, że może na global stable 8.2 to ogarną. Wiara czyni cuda (podobno).
  21. Za krótko, albo się w międzyczasie podładował. Niestety romy dla 3s są ciągle średnio stabilne i takie rzeczy coraz rzadziej, ale się zdarzają.
  22. Cytat dnia. A bardzo dłuuuuugie przytrzymanie power, tak ponad minutę albo dłużej też nie pomaga?
  23. Z tym chwilę przeżyjesz, a jak dostaniesz zgodę to odblokujesz bl i wgrasz rom eu, (albo global dev się w międzyczasie pojawi). Ten global stable to młody rom i może mieć błędy. Na razie i tak jedyny jaki mogłeś wgrać z zablokowanym bl.
  24. Przez kabel to chyba co najwyżej chiński rom dev wgrałeś na którym odblokowałeś bl, bo sam kabel w odblokowaniu nijak nie pomoże.
  25. "PRAWDZIWA GWARANCJA XIAOMI AUTORYZOWANY DOSTAWCA" Już to napisane dużą czcionką powinno cię zaniepokoić. "JĘZYK PL" ale brak informacji o romie. Ja bym zadał pytanie sprzedawcy dlaczego dostałeś telefon z jakimś syfiastym romem, a nie oficjalnym globalem Xiaomi, skoro taki jest już od pewnego czasu dostępny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...