-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Są sporo nowsze i aktualizowane co tydzień. Stabilne tak co 1-2 miesiące.
- 6 239 odpowiedzi
-
Tego nie wiem, rozbierałem tel żony po zalaniu (po wysuszeniu ożył i działa) i tej dolnej płytce się przyjrzałem. Tu masz filmik z rozbierana Redmi 3, może coś podpowie: https://www.youtube.com/watch?v=5pcDsS5088E
-
Wgraj global dev na początek: http://en.miui.com/download-299.html na pewno lepszy od stable i powinien się wgrać przez updater z pliku. Tylko wykasuje ci dane, najlepiej zrób lokalną kopię Miui, z niej najszybciej i najwięcej odzyskasz.
- 6 239 odpowiedzi
-
Płytka na której jest mikrofon razem z gniazdem usb kosztuje około 50zł. Wymiana jest prosta. Działania sim to nie naprawi, tu może pomogła by zmiana romu na dev, global lub eu. Możesz przetestować czy działa mikrofon w menu serwisowym.
-
Mi Band 2 - Opaska jest sparowana przez inną osobę
FromWP odpowiedział(a) na Makabra temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Jak to nie Miui to nie wiem czy pomoże. -
Mi Band 2 - Opaska jest sparowana przez inną osobę
FromWP odpowiedział(a) na Makabra temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
Z tym parowaniem rejestrowaniem na konto jest jakiś problem. Brakuje możliwości resetu samej opaski. Miałem problem ze sparowaniem opaski z innym telefonem i kontem nawet po odparowaniu z poprzednim. W końcu zaskoczyło po użyciu tego programiku naprawczego fix-it for mi band 2 (który niby z Mifitem nie powinien problemu rozwiązywać). -
Samo sięnie poprawi, trzeba w ustawieniach powiadomień włączyć wybudzenie ekranu. tu niestety opcji konfiguracjii wszystkiego jest aż za dużo. Fakt trochę podobne, wzorowane na Miui. Ja mam odmienny problem, po rocznym obcowaniu z Miui. Jak biorę do ręki czyjeś Huawei to brakuje mi tego co w Miui jets dla mnie oczywiste.
- 6 239 odpowiedzi
-
Jak poznasz to Miui od podszewki, to polubisz. Wymaga to niestety trochę czasu. Tu jest trochę inaczej niż w każdym androidzie. Dlatego pisałem że to nie są telefony dla wszystkich (bez podtekstów). Zaczął bym od wgrania romu dev, przynajmniej globala. Da się to ogarnąć (mimo wielu błędów Xiaomi przy wchodzeniu na globalne rynki).
- 6 239 odpowiedzi
-
Jak sądzisz, że popsuty to go odeślij. To się zdaża u każdego producenta, u Xiaomi statystycznie rzadziej.
- 6 239 odpowiedzi
-
Ale co tu można doradzić? " Usunelem kod pin z karty i przeszedłem dalej, teraz okazuje się że nie mam dźwięków powiadomie" Tak, bo to moim zdaniem wynika jedynie z braku podstawowej wiedzy na temat tego co zakupiłeś.
- 6 239 odpowiedzi
-
Telefon jest spoko ale nie dla każdego. Trzeba poznać żeby ocenić i docenić. Szczególnie z Miui. Widać kolega nie jest w stanie tego ogarnąć, niech zwraca, 14 dni wedle ustawy. Ktoś inny będzie się cieszył (jak się wyloguje z konta Mi).
- 6 239 odpowiedzi
-
Mi Band 2 - Opaska jest sparowana przez inną osobę
FromWP odpowiedział(a) na Makabra temat w Pozostałe urządzenia Xiaomi
I to jest kluczowe. Problem leży najprawdopodobniej w Miui. Czasami wystarczy restart systemu, wyłączenie bt, ale nie zawsze. -
Wejdź w ustawienia, Wi-fi i tam jak klikniesz w swoją sieć będziesz miał możliwość podania hasła. Domyślnie jak będziesz w zasięgu swojego wi-fi telefon sam się zaloguje i dane będą pobierane przez wi-fi. Przełącznik w ikonie (szybkim dostępie) tylko włącza, wyłącza moduł wi-fi i nie ma tam opcji dodania hasła.
-
Dostęp do przełączników z paska powiadomień
FromWP odpowiedział(a) na krzygaj pytanie w HyperOS - korzystanie
Wszyscy tak mają od pewnego czasu. Trzeba przywyknąć.- 12 odpowiedzi
-
- miui 8
- pasek powiadomień
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie potrzebujesz, ale trzeba zmusić telefon do przejścia w tryb download (edl), a to bywa trudne w tym modelu. Dla instalacji nie ma znaczenia china czy global. Przy używaniu ma, global będzie tą samą lub nowszą wersją tego co miałeś i będzie można używać telefonu.
-
Jak zalogowałeś się na konto googla to można zresetować tel. przez usługę "lokalizacji urządzenia z androidem".Tam się logujesz na swoje konto i powinien być twój telefon. Menedżer urządzeń android: http://www.android.com/devicemanager i tam masz wymaż i powinien się zresetować do ustawień fabrycznych. Jak nie, to reset z poziomu konta Mi, lub flash romu MiFlashem w trybie download.
-
Z poziomu komputera Google find device i reset. Powinno pomóc.
-
Odblokowanie bootloadera do Mi4c/Mi4s/NotePro dla xiaomi.eu 7.0
FromWP odpowiedział(a) na Acid temat w Modyfikacje techniczne
Możesz, karencja dotyczy tylko innego telefonu. Raz odblokowany można ponownie, wielokrotnie w każdym momencie. -
Bo w tej wersji chyba na chiński trzeba było ustawić, tam zaznaczyć i wrócić do pl. Jak nie chcesz menu angielskiego,a masz roota to można pokombinować z ustawieniami języka dla aplikacji na najnowszym MiFit.
-
Nie naprawili, a pojawiło się niedawno. Chyba zpomnieli o polskim języku, a polskie fonty jak działa to wyświetla.
-
Ta opcja jest tylko jak zmienisz język systemu w tel. na angielski i wtedy działa. Po powrocie do polskiego znika i nie działa. Na iOsie po ustawieniu angielskiego, zaznaczeniu tej opcji i powrocie do polskiego nadal działa.
-
W Mi band tools, czy MiFit? W Miiit nie ma na liście aplikacji, ale jest jak klikniesz więcej. Teraz sprawdziłem i jest o dziwo w dwóch miejscach i na liście aplikacji i ustawieniach "więcej".
-
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Bez roota masz systemową lokalną kopię Miui i prawie działa ( w MotoG chyba tego nie miałeś). Ustawienia, dodatkowe ustawienia, kopia i kasowanie danych. Potem to już w twrp. -
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Trzeba było kopię lokalną zrobić. Miałbyś też dane aplikacji, ale żył będzie. -
Redmi 3S - Podstawowe pytania dla nowego użytkownika
FromWP odpowiedział(a) na kubekherbaty temat w Dyskusja ogólna
Spokojnie, jeszcze są inne metody. Mam 3s i u mnie nie chciało romu dev na stable zaakceptować. Spróbuj, jak się uda to dobrze. Odblokowanie na dev uda się na pewno, a sam rom też lepszy w działaniu.
