Jump to content

mackur

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mackur's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dziękuje za odpowiedź. Byłbym w stanie to zrobić ale niestety z tego co widziałem by dobrać się do test pointu musiał bym uszkodzić plomby gwarancyjne które są na śrubach tak wiec raczej odpada i zaniosę na gwarancję. Jeśli ktoś miałby jakąś jeszcze myśl to zapraszam aczkolwiek wydaje mi się że próbowałem już każdej możliwej opcji jaka udało mi się znaleść.
 2. Witam Wszystkich. Od dwóch dni walczę z Hard Brickem w Xiaomi Redmi 4X. Od początku co się stało... hmmm został zainstalowany rom nie od tego telefonu który posiadam tylko od Note 4X proszę o brak komentarza :):):). Wiec telefon się nie włącza nie działa również fastboot. Borykam się z problemem iż windows wykrywa go jako qualcomm hs-usb diagnostics 900e a powinien jako qualcomm hs-usb diagnostics 9008 Udało mi się dziś iż komputer wykrył go jako 9008 ale brakowało mi romu wiec czekałem aż się ściagnie. Teraz w żaden możliwy sposób nie mogę osiągnąć 9008 jest tylko 900E Może ktoś byłby wstanie coś doradzić poradzić będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
 3. Przy próbie zawnioskowania o odblokowanie mam komunikat: Unlocking reason should contain at least 10 characters Uzupełniam w następujący sposób:
 4. Dzięki za wskazówkę, na drugim komputerze mam Android Bootloader Interface i komunikaty mam te same.
 5. Może zostanie stworzony Global dev?
 6. Przy próbie "fastboot oem edl" mam komunikat: C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem edl ... FAILED (remote: Need to unlock the device to use this command) finished. total time: 0.016s C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb reboot bootloader error: no devices/emulators found
 7. Też tak myślę, ale po pobraniu, najpierw wersji china stable V8.2.2.0.MAGCNDL (MIUI8) ze strony http://en.miui.com/download-314.html#456 i próbie instalacji za pośrednictwem MIFlash kończy się następującym błędem Zainstalowany sterownik
 8. Dołączam załącznik z ADB. Nie mam w telefonie włożonej karty SIM z nr tel., na który założyłem konto, czytałem, że różnie z tym bywa, może mieć wpływ, ale podejrzewam, że nie. Zauważyłem, że znikał post, który został opublikowany dzisiaj rano. Dziękuję za odpowiedź zdążyłem przeczytać. Jeśli ktoś jednak jest chętny podzielić się co można jeszcze zrobić, będę wdzięczny. Odblokowywałem już kilka telefonów Xiaomi, tak, aby działało, gdyby udało się mi również opiszę w jaki sposób to zrobiłem.
 9. Cześć, próbuję odblokować bootloader, ale napotykam problemy. Mam MIUI Global 8.0.3.0 (MAGMIDI). Ok. tydzień temu otrzymałem sms, że przyznano mi uprawnienia na odblokowanie urządzenia. W telefonie zalogowałem się na konto Xiaomi, z którego wysłałem prośbę na odblokowanie. Uruchomiłem telefon w odpowiednim trybie fastboot (mam charakterystyczne logo na ekranie). Uruchamiam jako administrator MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en loguję się na konto, z którego wnioskowałem o odblokowanie, po id xiaomi, po nr tel też próbowałem, ale po chwili namysłu 50% otrzymuję komunikat, że nie jest możliwa weryfikacja. Próbowałem też za pomocą Minimal ADB and Fastboot ale otrzymywałem komunikaty, że też nie jest to możliwe. Przeczytałem również, żeby odblokować trzeba mieć wersję Dev ja mam stable, a więc narzędziem Mi flash spróbowałem zainstalować najpierw china global, aby potem zmienić na china dev, ponieważ nie ma oprogramowania w wersji global dev. Przy próbie flashowania: flash xbl error. Ma ktoś może podobne doświadczenia i chce się podzielić na forum? Pozdrawiam
 10. Czy cofnięto pozwolonie nie wiem, nie posiadam już tamtego telefonu. Na nowym koncie jednak poszło. Być może ban jest związany z przepełnieniem micloud na 5GB zajęte mam 5,12. Usunąłem pliki, czekam na odświeżenie ilości miejsca na chmurze.
 11. Nie doszedłem jeszcze do kroku podawania powodu odblokowania. Po wejściu na stronę: http://en.miui.com/unlock i kliknięciu przycisku Unlock Now wyświetla się następujący komunikat. Za pierwszym razem 3-4 miesiące temu wszystko przeszło bezproblemowo.
 12. Cześć, przy próbie odblokowania bootloader, wyświetla się komunikat: Sorry, your application has been rejected.The more active your Mi Account is, the more likely your application will get approved. Próbowałem z 3 różnych kont, mam global dev 6.11.10, konto 100%, już wcześniej 3 miesiące temu odblokowałem bootlader bez żadnych problemów. Teraz wygląda to (załącznik)
×
×
 • Create New...