Jump to content

Diego04

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

409 profile views

Diego04's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Po zainstalowaniu miuipolska nie zdążyłem wszystkiego poustawiać m.in. odznaczyć automatycznych aktualizacji w Google Play, więc poleciało hurtem wszystko jak leci i od tego czasu problem nie występuje. Uważam, że w miuiplska jest poprawka która to załatwia tylko nie miałem jej zaktualizowanej. Także u mnie już hula
 2. Serwis robił, ja nie znam się na tym. Mam 8.2, 6.12.8 rozwojowa
 3. Zainstalowałem miuipolska wersja 8.2. 6.12.8 rozwojowa i nic to nie zmieniło. Nadal jest tak samo.
 4. Tak myślałem. W tygodniu wrzucam miuipolska, bo wkurzają mnie niedogodności globala jedna za drugą. Mam nadzieje, że miuipolska załatwi te bolączki.
 5. Nie ma nic takiego w Twoich postach. Niby masz lacznie 4 ale widać tylko 1 wiec nie wiem co masz na mysli. Moze zerkniesz i sobie przypomnisz gdzie to w fonie zmienic?
 6. Mam tak samo. Tzn powiadomienia przychodzą i otwierają się w aplikacjach dedykowanych ale linki już się w nich nie otwierają.
 7. Koledzy czekam już 22 dni na odblokowanie bootloadera. Nie dostałem sms o zgodzie ani odmownej informacji na koncie xiaomi. Co w takim wypadku? Czy ktos czekał tak długo?
 8. Wejdz w PASEK POWIADOMIEŃ I STATUSU - POWIADOMIENIA APLIKACJI. I tam ustawiasz osobno diode powiadomien i inne ustawienia dla każdej aplikacji.
 9. Próbowałem na rożne sposoby i jest tak jak napisales. Nie da sie pominac blokady ekranu wzorem/haslem/pinem aby ustawić blokade odsciskiem palca dla samej aplikacji.
 10. Dzieki [emoji4] Wiesz czy mozna zablokowac aplikacje na odcisk palca bez koniecznosci wlaczania blokady ekranu odciskiem palca?
 11. Czy na Xiaomi dostępna jest aplikacja tworząca bezpieczne środowisko tak jak KNOX w Samsungach? Wcześniej miałem samusungi i wszelkie operacje bankowe i zakupy dokonywałem w KNOX-ie. Na razie na Xiaomi mam opory przed tego typu operacjami. Jestem na Globalu Stable 8.2.1.0
 12. Był. kliknij w nazwe wątku, było o tym kilka postów w wątku zakupowym.
×
×
 • Create New...