Jump to content

Bishop

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Bishop

 • Birthday 16/02/1984

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Realme 7 6/64 GB

Recent Profile Visitors

1,334 profile views

Bishop's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

70

Reputation

 1. Nie włącza ci się czasem wyciszenie mikrofonu podczas rozmowy?, też tak niestety często mam, bo przycisk jest umiejscowiony w newralgicznym miejscu, nic na to nie poradzisz, nie przytykaj po prostu telefonu za bardzo do ucha. Żeby się upewnić zrób diagnostykę telefonu tu masz poradnik https://miuipolska.pl/jak-wykonac-diagnostyke-miui/
 2. @paja11 Możesz np. w ProLine kupić: Proline Redmi 4X
 3. Telefon w trybie download mode, czyli klawisz Power + volume up -> download i reszta w MiFlash.
 4. @zamo2424 Zapewne nie zauważyłeś tego w moim poradniku: Oficjalny ROM Global MIUI Global 8.1| Stabilna 8.1.2.0 (MBEMIDI) - Odblokowywanie Bootloadera: 1. Zresetuj telefon do ustawiń fabrycznych (wcześniej zrób sobie kopię danych wchodzisz w ustawienia > dodatkowe ustawienia > kopia i kasowanie danych). 2. Nie konfiguruj WiFi ani konta MI Account przy włączaniu. 3. Ustawiasz opcje dla programistów: klikasz 5 razy na napis MIUI version, aż pojawi się informacja na ekranie, że masz dostęp do Opcji programistycznych (Developer options), będą one dostępne w Dodatkowych ustawieniach (Aditional settings) zaznaczasz tam opcję Debugowanie USB (Debugging USB) oraz opcję: "Zdjęcie blokady OEM Zezwalaj na odblokowanie bootloadera" (OEM Unlocking Allow the bootloader to be unlocked), teraz robisz restart telefonu. 4. Teraz konfigurujesz sieć bezprzewodową. 5. Opcje programisty > MiUnlock > Dodaj konto > konfigurujesz. 6. Podłączasz fona w trybie Fastboot i próbujesz odblokować Bootloader.
 5. @anhorite Spokojnie w Globalu jest napewno język polski to co tan widzisz to poprostu udtawiony język angielski. Jak będzisz miał ROM china stable, to robisz tak jak od punktu 1 w poradniku. Na ROMie Global może się tylko różnić odblokowanie bootloadera co też napisałem w poradniku.
 6. @anhorite Błąd w opisie, oczywiście poradnik jest typowo dla Redmi 4 (Standard) zaraz to zmienię. A co do systemu, to istnieje duża szansa, że możesz akurat już dostać swoje Redmi z Globalem.
 7. @magik-thc Tu coś jest Unlock external SD Card writing for all apps in Android 4.4 KitKat , ale nie wiem czy zadziała na nowszym androidzie, bo to co podałem jest do Andka 4.4. Musisz mieć też uprawnienia root zapewne.
 8. @magik-thc Na uprawnienia powinno ci pomóc naprawa ustawień SELinux: to co w moim poradniku opisane jak "Rozwiązania częstych problemów"
 9. Jakbyś znowu po zainstalowaniu miuipolska miał problem z kartą pamięci, to zastosuj tą opcję: "Uwaga! dla osób, które często po świeżym zainstalowaniu, lub aktualizacji systemu miuipolska/xiaomi.eu mają błędy np. z aplikacją aparat w smartfonie oto rozwiązanie problemu (Naprawa ustawień SELinux): Wchodzimy w TWRP (Recovery): dostaniesz się już tam z poziomu systemu w smartfonie wchodzisz do folderu: Narzędzia -> Aktualizacje -> klikasz w trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu -> Uruchom w recovery] następnie wybieramy uruchom ponownie. Gdy już smartfon uruchomi się w TWRP w głównym jego menu wchodzisz w opcję: Zaawansowane -> Uprawnienia -> Przesuń, aby naprawić - przesuwasz trzy niebieskie strzałki w prawo, na końcu wchodzisz w opcję Restart i wybierasz System co zrestartuje cię do systemu Miui8."
 10. Fakt na białym to, aż tak bardzo to nie przeszkadza, bo widać te klawisze.
 11. Jak myślicie, czy to szkło z czarną ramką będzie na białym Redmi dobrze wyglądać? Po cichu liczę że dzięki temu będę miał czarny front
×
×
 • Create New...