Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Niestety może mieć. W tym romie który macie jeszcze nie, ale w nowszych romach już tak. Np w romach dev zablokowali możliwosć przejścia do edl kablem deepflash (niezależnie czy bl zablokowany czy nie). Nie można przejść z menu serwisowego, ani komendami, ale tytlko przy zablokoanym bl. Po odblokowaniu komendy i przejście z menu działa, tylko wtedy to już nie ma znaczenia bo działa też fastboot.
  2. Xiaomi.eu, albo global dev jak się objawi. Ja bym odblokował bl.
  3. No to masz nowy sposób na problemy i wgrywanie romów.
  4. Ale tym MiPcSuite wyczyściłeś, czy się nie udało?
  5. To spróbuj z chińskim MiPcSuite. Pobierasz stąd: http://zhushou.xiaomi.com/ podłączasz telefon z tym obrazkiem który ci się wyświetla i możesz tam zresetować: https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876 Jak masz zablokowany bl, to cięzko będzie inaczej, bo wprowadzić do edl to prawie niemożliwe na nowych romach (z zablokowanym bl, jak jest odblokowany to da się komendą, albo z menu serwisowego).
  6. A próbowałeś uruchomić telefon trzymając wszystkie 3 (vol+ vol- power)? Ewentualnie włączasz trzymając wszystkie 3, a jak zawibruje puszczasz power dalej trzymając klawisze głośności. Nie wiem czy w global stable juz zaimplementowali to niebieskie Mirecovery (w dev jest od pewnego czasu), jak tak to tam jest opcja resetu do ustawień fabrycznych:
  7. Wiem, ja mam MiBanda, to mnie to nie boli. W pobliżu mam zawsze odblokowany.
  8. Można, ale chyba musi być blokada wzorem lub pinem ekranu blokady. Bez tego Hasło prywatności i Blokowanie aplikacji może być tylko wzorem. Coś tu pokopali, dlatego lepiej ustawić odblokowanie ekranu odciskiem, a przy chronionych aplikacjach ponownie chce odcisku, lub wzoru.
  9. Dokładnego odpowiednika nie ma, ale też możesz zabezpieczyć dostęp do dowolnej aplikacji w tym bankowej. Zablokownie opcji instalacji aplikacji z nieznanych źródeł i zablokowany bl też zwiększa bezpieczeństwo. Spokojnie możesz używać aplikacji bankowych (na oficjalnym romie, lub xiaomi.eu).
  10. FromWP

    Mi Band 2

    Będzie normalnie działać. Jak zainstalujesz MiFita to samo znajdzie aktualizację firmware opaski. Wersja chińska niczym się nie różni od międzynarodowej (może znaczkiem CE).
  11. To pozostaje kabel deep flash, Acid, albo czekanie na nowszy oficjalny rom na którym może da się odblokować.
  12. Nie wiem czy wszystko działa, ale z telefonem podłączonym w trybie recovery rom daje się wgrać. Może to ci pomoże, przetłumaczyłem jedną stronę. https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876
  13. Na zdjęciach i w opisie są Hybrid Pro HD czyli te najnowsze z 3-ma przetwornikami.
  14. Możesz wpisać 4 cyfry, ale pokazuje tylko trzy miejsca. Jest to mylące, ale działa. Jak zmienisz menu na angielskie to będą 4 miejsca. W romach Miuipolska i ostatnim global dev jest to prawidłowo.
  15. Nie przez aktualizacje, tylko w edl za pomocą kabla, albo mipcsuite chińskie. Albo poczekaj na nowszy stable, lub daj zarobić Acidowi.
  16. https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ romy xiaomi.eu cotygodniowe są tworzone z chińskich romów dev i są podobne do global dev, ale różnią się między innymi tym co masz w linku.
  17. LXKCNMA Chociażby bo CN w nazwie (China), to przerobiony chiński rom, nie global.
  18. Chmura działa, aplikacje i dane tracisz, bo trzeba przy pierwszej instalacji zrobić wipe w twrp. Przy następnych już nie.
  19. Może mieć nawet wpływ na to że global dev ci nie wstanie. Trzeba od razu po instalacji twrp instalować rom Miuipolska/eu bez restartu do systemu. Jak global to bez twrp, jak rom eu/pl to z twrp. Tu masz cały poradnik jak instalować: https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ dodatkowo w każdym poście o nowym wydaniu romu jest jak instalować.
  20. Masz na myśli global, lub china dev? Jak tak to można dopiero po zainstalowaniu twrp i z poziomu twrp. Potem już będziesz mógł instalować za pomocą aktualizacji z pliku zip (ale i tak to się robi przez twrp, czyli lepiej od razu w twrp).
  21. Spróbuj podłączyć do ładowarki, jak był w tym edl to mógł się zupełnie rozładować. Tylko jak bateria rozładuje się poniżej jakiego poziomu, to potem jest problem żeby ładowanie zaskoczyło.
  22. Żeby zadziałał kabel, to musi przynajmniej działać funkcja ładowanie. Jak podłączasz do ładowarki, to też nie pojawia się na chwilę ikona ładowanej baterii?
  23. A telefon reaguje w jakikolwiek sposób na przyciski? Możesz go uruchomić w fastboot? Jeżeli bateria jest naładowana na fuul, to też kabel nie zadziała. Jak możesz go wprowadzić w fastboot to po podłączeniu do komputera, trzymając przycisk na kablu i długo power na telefonie, też powinno go wprowadzić w edl.
  24. Jak zablokowany bl to z flashowania MiFlashem w fastboor nic nie wyjdzie. Masz kilka sposobów do wyboru: 1. Chińskie MiPcSuite i reset telefonu: https://miuipolska.pl/forum/topic/23420-odzyskanie-blokady-telefonu/?do=findComment&comment=324876 2. Reset z poziomu konta Googla (musisz znać dane konta klienta) https://www.google.com/android/devicemanager 3. Reset z poziomu chmury Mi i.mi.com (teżmusisz znać dane logowania do konta Mi klienta)
  25. Możesz tak zrobić, o ile minęło te 30 dni od momentu odblokowania twojego telefonu. Tylko nie wiadomo czy ten komunikat wynika z braku zgody czy innych wymogów, lub sterowników fastboota.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...