Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Mi Band 2

    Analiza snu i kroki rzeczywiście lepsze, tylko ta reszta i żeby działało bardziej bezproblemowo.
  2. Zainstaluj wersję dev, global lub china. Tam będziesz miał w opcjach programistycznych status blokady Mi, zalogujesz się w nim ponownie i odblokowanie powinno przejść (jeżeli masz poprawne sterowniki fastboota). MiPcSuite to możesz użyć jedynie chińskiej wersji do wygrania romu.
  3. FromWP

    Mi Band 2

    To jesteś jedbym z nielicznyxh zadowolonych. Ja na tej apce postawiłem już krzyżyk. Oprócz problemów, szata graficzna nie z tej epoki, funkcjonalność podobnie. W sumie interesowało mnie najbardziej przywołanie telefonu opaską, które niby w niej jest, ale działa tylko czasami.
  4. FromWP

    Mi Band 2

    Też miałem problemy z nowym N&F, dlatego przestałem tego używać. Nawet korespondowałem z autorem, ale po odpowiedzi że mam Miui z Androidem 6, przestał odpisywać.
  5. W ostatnim global dev już jest ok, niezależnie od języka.
  6. Niby się zgadza, może robią różne wersje kate na różne rynki. Gdzieś były różnice w wymiarach, możesz poszukać.
  7. Romy są prawie takie same. Da się wgrać rom od kenzo do kate, tylko coś tam z nodemu trzeba podmienić zeby działał prawidłowo. Nie wiem jak w drugą stronę, ale chyba też.
  8. Albo nie wchodzi, albo nie zainstalował się ten sterownki. Jakaś reakcja w systemie po podłączeniu telefonu powinna być. Sterownik powinien się zainstalować przy instalacji MiFlasha (najlepiej wersji 2016.04.01)
  9. Tak bo w fastboot to ten Kedakom się instaluje. W EDL powinien być tak widoczny:
  10. Tu też masz z linkiem do video jak rozebrać. Też pomagałem jednemu koledze z Mi Maxem i zadziałało. Tylko ten test point to ostateczność, jakbyś miał hardbricka i był wykrywany w systemie Win jako HS-USB Diagnostics 900E http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=328371&highlight=hard%2Bbrick%2Bmi%2Bmax
  11. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Myślę, że brzydkie, słabo udaje drewno i toporne. Ale to ty będziesz go używał. To już lepiej kupić MSVII, albo Nillkina, nawet z dziurą na czytnik linii (dla 3pro/3s).
  12. Może być z przejściówką, bo zwykły kabel tańszy (po wprowadzeniu do edl przy flashowaniu i tak sie używa nie przerabianego). Albo poczekaj, bo kiedyś w końcu wypuszczą nowszego globala w którym będzie w opcjach developerskich ta zakładka o stanie blokady Mi i się na nim prawdopodobnie da odblokować.
  13. To błąd operatorów. Nawet przy wyłączonym telefonie powinien być komunikat, że poza zasięgiem, albo że wyłączony tel.
  14. Jest inna. W twrp możesz zrobić kopię wszystkiego i lepsza jak chcesz odzyskać cały system. A bez twrp nic z takiej kopii nie odzyskasz. Z lokalnej miui odzyskasz na każdym innym miui bez twrp.
  15. FromWP

    Mi Band 2

    To zainstaluj 2.3, powinno nowe firmware wgrać do opaski i zacznie mierzyć ponownie. Tak wczoraj znajomemu zrobiłem (z apkmirror musiałem bo samo nie znalazło aktualizacji). Ale powiadomienia z ID tylko z angielskim menu. Chyba ze po powrocie do 2.2.8 nadal będą z nowym firmware.
  16. FromWP

    Xiaomi Mi S

    No jednak rozmiar ma znaczenie.
  17. FromWP

    Co to za ikonka?

    Że jakiś program lokalizuje twoją pozycję GPS. Arrivederci...
  18. FromWP

    System

    Nakładkę? Ty chcesz zmienić wszystko, da radę ale najlepiej od podstaw.
  19. 1. Warto dev, bo nowszy, nowe funkcjonalności, poprawione niektóre błędy ze stable (mogą być inne mniej istotne związane z nowymi funkcjami). 2. Jest ota, odblokowany bl nie ma tu znaczenia, ale lepiej pozostać przy stockowym recovery.
  20. Tak, zrób sobię lokalną kopię Miui.
  21. Wszystkie Redmi 3 i pro to china wersion, international nie było, ale romy global zrobili. Wgrywaj dev, szkoda czasu na stable, a ostatni jest całkiem niezły, prawie wszystko działa jak powinno. Oczywiscie MiFlashem (najlej 2016.04.01 z opcją flashall), może być w trybie fastboot, albo download, to nie ma znaczenia przy odblokowanym bl.
  22. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Też zamówiłem szare, a co do pękania, to nie jest tak pancerne jak Nillkin-a, ale cieńsze i chyba ładniejsze. Dodatkowo odsłonięte klawisze, nie zagłębione w etui.
  23. FromWP

    Etui i szklo do Redmi 3

    Mam Nillkina frostet, jest ok i bardziej mi się podoba od tego zwykłego ipaky (żona miała, ale zmieniłem jej na Nillkina frostet), bo trochę cieńsze, mniej się wyciera, mniej śiskie, telefon nie wypada z etui przy upadku i nie zasłania krawędzi z portami (mikrofonami). Z ciekawości (i cienkości) zamówiłem przed chwilą to MSVII chropowate. Wiem, że potrafi pękać nawet przy zakładaniu i zdejmowaniu, ale chodzi mi wyłącznie o zmniejszenie śliskość telefonu, mniej o ochronę. Jak dostanę to zdam relację (za miesiąc?).
  24. To musisz sobie zadać trochę trudu i wgrać normalny rom, najlepiej ostatni 7.3.9 eu. Edit: Lepszą opcją było by rzucanie telefonem z powodu nadmiernej ilości środków, nie przypadkowym upadkiem.
  25. Trzeba było nim nie rzucać i zainstalować normalny rom, bo chyba masz "globala" którego tak naprawdę nie ma dla Redmi 4 (jest dla prime, A i będzie dla 4x).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...