kamikazzePL

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kamikazzePL

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://proline.pl/xiaomi-mi-band-3-czarny-polska-dystrybucja-p1279057
 2. Witam Mam pytanie dotyczące użycia USB po podłączeniu do komputera. Domyślnie jest ustawiony tryb ładowania a potrzebuje MTP - przesyłanie plików. Da się w systemie na stałe ustawić żebym po podłączeniu do kompa zawsze używał trybu MTP ? Próbowałem programami z Google Play ale nie pomogło. W opcjach programistycznych "Wybierz konfiguracjęUSB' ustawione MTP (Media Transfer Protocol)
 3. Dzięki. Dokładnie to wygląda u mnie tak,że trzeba przytrzymać kontakt i dać "Edycja". W menu jest "usuń z historii połączeń" ale działa tylko do jednego wybranego kontaktu. Może na Global`u jest to inaczej. Temat do zamknięcia.
 4. Witam Chciałbym wyczyścić historię ostatnich połączeń ale nie znalazłem nigdzie takiej opcji. ROM xiaomi.eu 7.6.8 Wydaje mi się, że telefon ma "przeklikany" od A do Z a nie umiem zrobić takiej prostej rzeczy....
 5. Zrobione. Zalogowałem się na zdalnie na router i otworzyłem sieć wi-fi. Liczyłem na to, że telefon połączy się do sieci z najlepszym zasięgiem i okazało się to strzałem w "dziesiątkę" Dalej już poszło. Dzięki wszystkim za pomoc ! Temat do zamknięcia !
 6. Spróbuje.Aczkolwiek potrzebny jest apn żeby zadziałał internet mobilny a chyba z poziomu instalacji jeszcze nie został utworzony.
 7. Wychodzi na to, że chcą nie chcą będę musiał zrobić flash przez zdalny pulpit. Może jest ktoś z okolic Nysy i byłby w stanie mi pomóc ?
 8. Zbyt proste żeby zadziałało. Za każdym razem telefon włącza się na etapie logowania do kont-google lub xiaomi.
 9. Witam Zakupiłem telefon Redmi 4X dla mamy. Założyłem jej konto na google i xiaomi. Mama trochę się pospieszyła i zaczęła sama pierwszą konfigurację. W którymś kroku połączyła się do jakiejś sieci wi-fi która nie ma dostępu do Internetu i teraz nie może dokończyć konfiguracji. Zatrzymała się w punkcie gdzie jest pytanie o konto google- można dać "nie" i wtedy przechodzi do pytanie o konto xiaomi, przez brak netu nie może iść dalej. Wszystko załatwiam przez skype bo nie mieszkam w PL. Flash`owanie przez zdalny pulpit odpada bo mają kompa na XP`ku. Najłatwiej było by zrobić factory reset i od początku zacząć konfiguracje. Ktoś wie czy jest to możliwy Hard Reset z poziomu "klawiszy" ? Ewentualnie jakieś inne rozwiązanie.....jestem otwarty na propozycje.
 10. Na jakim poziomie jest spolszczenie w porównaniu do xiaomi.eu z Miui 8 ?
 11. ido_xhdpi_global_images_V7.5.2.0.LAIMIDE_20160629.0000.25_5.1_global_d0ad1c194a Ten ROM ma język polski ?
 12. Na tą chwilę zapewne wgrywają ten rom : [Miflash] SpaceX ROM MIUI 8 V6.7.7 Xiaomi Redmi 3/PRO/3S/3X Locked Bootloader !